Zbiórka Walka o kolejne dni życia Wigora - zdjęcie główne

Walka o kolejne dni życia Wigora

6 750 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Marzena Maziejuk - awatar

Marzena Maziejuk

Organizator zbiórki

Wigor jest w naszej rodzinie od szczeniaka, ale jego właścicielka kilka lat temu zmarła. Wigora widywaliśmy bardzo czesto, więc skradł nasze serca, nie chcieliśmy oddawać go do schroniska, więc został z nami.  Często chorował, ale zawsze udawało nam się go wyleczyć. W 2019 r. nasz Wiguś rozchorował się bardzo poważnie. 

Zaczęło się od obfitych krwotoków z nosa, kaszlu wstecznego, kichania i dławienia przy jedzeniu. Po pięciu miesiącach bezskutecznego leczenia i wielu nietrafionych diagnozach, które wiązały się ze sporymi kosztami, trafiliśmy w końcu do onkologa. Została wykonana tomografia komputerowa, która wykazała, że Wigor ma guz naciekający jamy nosowej. Zalecenie- leczenie paliatywne, bardzo kosztowne. Wigor otrzymywał przez 6 miesięcy Carboplatin dożylnie. Mieliśmy nadzieję, że terapia zakończy się na tym etapie. Nastąpiła poprawa, ale kuracja nie doprowadziła do całkowitego wyleczenia Wigusia, czego konsekwencją jest konieczność kontynuacji. Koszty, które ponieśliśmy do tej pory, to ponad 7.000 zł. 

Jedyna szansa dla Wigora to Palladia. Miesięczne leczenie to wydatek 2000 zł. Na ten moment plan jest taki , że terapia powtarzana będzie co miesiąc, przez pół roku. Dotychczasowe koszty diagnostyki i leczenia poważnie nadszarpnęły mój budżet i nie jestem w stanie dalej sama ponosić leczenia Wigusia. Walczymy, szukamy pomocy wszędzie.

Terapia lekiem Palladia rozpoczęła się już w grudniu. Wigor bardzo dobrze na nią zareagował, co bardzo nas cieszy. Tę pierwszą serię sfinansowała nam Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, za co bardzo dziękujemy.

Zwracam się do Wszystkich, którym los każdego czworonoga, przyjaciela, członka rodziny nie jest obojętny a jest bliski sercu każdego domownika. Bardzo Was proszę i będę wdzięczna za każdą złotówkę, która pomoże żyć Wigorowi jeszcze długo i szczęśliwie a nam cieszyć się z jego obecności i miłości do nas.


Aktualizacje


 • Marzena Maziejuk - awatar

  Marzena Maziejuk

  27.05.2021
  27.05.2021

  26.05.21 Wigor był na wizycie kontrolnej. Badania krwi -wątroba i nerki pracują dobrze, wiec nasz kochany futrzak może brać dalej palladię, zaczynamy kolejny miesiąc. W okolicy prawego oka pojawiła się deformacja, miękka niebolesna i większa od ostatniej wizyty. Guz zaczyna szukać ujścia z nosa Wigora. Tym razem ponieśliśmy takie koszty: wizyta u onkologa 275 zł, palladia 500 zł (16 szt), polprazol 40 mg - 28 zł, forthyron na tarczycę (20 szt.) 40 zł RAZEM 843 ZŁ. KOCHANI, dzięki WAM mogliśmy wykupić kolejne leki dla Wigora. Dziękujemy z całego serca.

  Zdjęcie aktualizacji 68 995

Komentarze


 • Sandra Wilk - awatar

  Sandra Wilk

  15.05.2021
  15.05.2021

  Dużo zdrówka 💙

  • Marzena Maziejuk - awatar

   Marzena Maziejuk - Organizator zbiórki

   16.05.2021
   16.05.2021

   Pani Sandro serdecznie dziękujemy za każdą pomoc, za każdy gest dobroci ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2021
  13.02.2021

  Zdrówka dla psiaka

  • Marzena Maziejuk - awatar

   Marzena Maziejuk - Organizator zbiórki

   13.02.2021
   13.02.2021

   Ogromne podziękowania od nas opiekunów i od Wigorka(merda ogonkiem)

 • Anna Czyz - awatar

  Anna Czyz

  13.02.2021
  13.02.2021

  Trzymam kciuki za Wigora . Życzę dużo wytrwałości 💞

  • Marzena Maziejuk - awatar

   Marzena Maziejuk - Organizator zbiórki

   13.02.2021
   13.02.2021

   Pani Aniu, bardzo dziękujemy za wielkie serduszko dla Wigora. Pozdrawiamy.

 • zbiguu - awatar

  zbiguu

  04.02.2021
  04.02.2021

  trzymaj sie

  • Marzena Maziejuk - awatar

   Marzena Maziejuk - Organizator zbiórki

   04.02.2021
   04.02.2021

   Bardzo dziękujemy za wsparcie🙂 za wielkie 💝 Pozdrawiamy opiekunowie i Wigor.

 • Maja - awatar

  Maja

  01.02.2021
  01.02.2021

  Trzymam kciuki!

6 750 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 179 osób
Marzena Maziejuk - awatar

Marzena Maziejuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 179

Sandra Wilk & Daisy - awatar
Sandra Wilk & Daisy
50
Małgorzata Dudzinska - awatar
Małgorzata Dudzinska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Sandra Wilk - awatar
Sandra Wilk
50
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Andziak - awatar
Aneta Andziak
20
Andrea - awatar
Andrea
20
Sandra Wilk - awatar
Sandra Wilk
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij