Zbiórka Aparat na zęby dla córki Wiktori - miniaturka zdjęcia

Aparat na zęby dla córki Wiktori Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Aparat na zęby dla córki Wiktori - zdjęcie główne

Aparat na zęby dla córki Wiktori

315 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Justyna Adamiec - awatar

Artur Justyna Adamiec

Organizator zbiórki

Witamy.

przychodzimy dzisiaj do was z ogromną prośbą. Nasza córka Wiktoria ma bardzo dużą wadę zgryzu, która utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Koszta aparatu ortodontycznego są bardzo duże dlatego nie jesteśmy w stanie ich pokryc, a wada coraz bardziej się pogłębia.

Jeśli byłaby chęc z waszej strony to prosilibyśmy o pomoc lub udostępnianie zbiórki pieniędzy dla naszej Wiktorii wtedy jej życie zmieniłoby się o 180 stopni !

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
315 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Artur Justyna Adamiec - awatar

Artur Justyna Adamiec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Machul - awatar
Machul
20
Kami Lewandowski - awatar
Kami Lewandowski
20
Daniel Grzyb - awatar
Daniel Grzyb
50
Elżbieta - awatar
Elżbieta
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Magdalena Libertowska - awatar
Magdalena Libertowska
20
Martynka i Bartuś - awatar
Martynka i Bartuś
100
Beata - awatar
Beata
20
Zbigniew Duda - awatar
Zbigniew Duda
20
Aneta Budrewicz - awatar
Aneta Budrewicz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij