Zbiórka Na leczenie Wiki - zdjęcie główne

Na leczenie Wiki

72 158 zł  z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 007 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Michal Kroolix - awatar

Michal Kroolix

Organizator zbiórki

Witajcie mam na imię Wiktoria urodziłam się 5,03,20215 z połową serduszka obecnie mam 6 lat i jestem po 2 operacjach serduszka ,oraz 5 cewnikowaniach serduszka , po mojej ostatniej wizycie  w szpitalu okazało się  się ze mam za wysokie ciśnienie   tętnicze  niestety w obecnej chwili  nie mogę być operowana  ze względu na ciśnienie dostałam kolejny lek który nazywa się: sildenafil i za rok będę miała kolejne cewnikowanie serduszka  żeby sprawdzić czy moje ciśnienie się zmniejszyło czy będę mogła mieć kolejną operację . Na trym zdjęciu jestem ledwo po cewnikowaniu mimo mojej ciężkiej choroby staram się dorównać mojej siostrze bliźniaczce .

Obecnie jestem na lekach które musze dziennie zażywać leki nazywają się :enarenal, sildenafil, depakina, hydroksyzyna, acesan  spiranol .Niektóre leki biorę trzy razy dziennie zbiorka jest założona równie dojazdy do lekarzy konsultacji, pobyty w szpitalu

Ze względu na dużą ilość dokumentacji wklejam tylko rozpoznanie.

Wiktoria w dniu 05.03.2015rprzyszła na świat. Wiktoria oraz jej siostra bliźniaczka był to cudowny dzień niestety wiedziałam że Wiktoria jest bardzo ciężko chora z powodu swojego serduszka. Od razu została zabrana na intensywną terapię w szpitalu Ujastku. Następnego dnia została przewieziona do Prokocimia, ja zostałam w szpitalu. Dwa dni po przeniesieniu Wiktorii do szpitala wypisałam się na żądanie, ponieważ musiałam wrócić do domu w związku z trudną sytuacja rodzinną. Moja druga córka także została w szpitalu w Ujastku. Byłam rozdarta ale wiedziałam, że dziewczynki są w dobrych rękach tam nie miały awantur i miały opiekę .

W dniu 13.03.2015r. Wiktoria miała operację, niestety nie było mnie wtedy w szpitalu ponieważ obawiałam się co może moja Matka zrobić mi w pokoju pod moją nieobecność . Ten dzień był trudny wydawało by się że czas stoi w miejscu czekałam na godzinę 14 żeby zadzwonić do szpitala i dowiedzieć się czy operacja się udała .Zadzwoniłam po14 do szpitala usłyszałam że operacja się udała .Dojechałam do szpitala i zobaczyłam moją malutką Wiktorie całą oplątaną kablami . Niestety musiałam wracać do domu wiedząc ,że Wiktoria jest w szpitalu wiedziałam że jej tam nikt krzywdy nie  zrobi. W dniu 16.04.2015rWiktoria  trafiła na odział kardiologiczny z intensywnej terapii. Starałam się tam dzwonić i kilka razy tam byłam chwilkę , ponieważ ciągle martwiłam się  co się domu dzieje. W dniu 6.05.2015r Wiktoria została przewieziona do szpitala  w Żywcu starałam się tam być przy niej cały dzień . Po paru dniach wypisali Wiki do domu , był to cudowny dzień w końcu wszyscy byliśmy razem czekaliśmy na kolejną operację . We Wrześniu 2015r  Wiktoria miała pojechać na kolejną operację ,i znowu nie mogłam być z nią z obawy na bezpieczeństwo pozostałych dzieci. W dniu 9.09.2015r. zawiozłam Wiki na odział . Operacja Wiktorii odbyła  się 8,10,2015r,-wygladało to podobnie jak przy pierwszej operacji zadzwoniłam w tym dniu po godzinie 14 i zapytałam usłyszałam że wszystko się udało. Byłam na intensywnej terapii kilka razy, na chwilę żeby Wikusia  wiedziała że na nią czekamy. W miedzy czasie miałam rozmowę z panią prezes TBS żeby zapytać się co się jeszcze musi wydarzyć żebym dostała mieszkanie .  Wiktoria została przewieziona ponownie do szpitala w Żywcu 6.11.2015r.  gdzie była tylko 2 dni i wróciliśmy do domu. Byliśmy znowu w komplecie i czekaliśmy na  obietnicę pani prezes której dotrzymała i dostaliśmy mieszkanie o powierzchni 37,80m2. W stycziu13.01.2016r pojechaliśmy na konsultację Wiktorii ,Wiki źle zniosła podróż i okazało się ze ma płyny w płucach   i została przyjęta na odział. W szpitalu spędziliśmy niecały miesiąc do 9.02.2016r. Byłam szczęśliwa że w końcu mogę  być z córką. Cały czas  Wiktoria jest bardzo dzielna bo miała założony dren do odciągania płynów i tak jak już pisałam byliśmy tam około miesiąca zostaliśmy wpisani do domu.

Potem były konsultacje aż Wiktoria została przyjęta na odział w celu zrobienia cewnikowania  w Listopadzie2016r ale się nie odbyło ponieważ Wiki się przeziębiła .Wróciliśmy domu czekaliśmy na kolejny termin cewnikowania wiec znowu pojechaliśmy na odział 7.03.2017r - cewnikowanie się odbyło, wtedy pierwszy raz odprowadziłam Wiki na zabieg, po paru godzinach  przywieźli Wiki na odział  i mogłam być przy niej . Jaki zobaczyłam jak jest opuchnięta -serce mi pękało że taki malutki skarb tak musi cierpieć  . Prosiłam lekarzy ,żeby Wikusia   spała  i cały dzień i noc prawie przespała, następnego dnia było dużo lepiej. Wiki  mogła jeść chodzić bawić się , jej wyniki się poprawiły  w dniu 10.03.2017 zostaliśmy wypisani do domu  Jeździliśmy na kontrole aż w dniu 16.08.2018r Wiktoria zaczęła  być niespokojna  wymiotowała -zadzwoniłam po karetkę trafiliśmy do szpitala w Żywcu .Byłam bardzo przerażona ponieważ bałam się że nie zdążymy do szpital , że już za późno .Na szczęście w Żywcu szybko zareagowali  i podali leki  a potem przewieziono nas  do szpitala w Bielsku Białej.

Wiki trafiła na intensywną terapie i byłam tam  do następnego dnia a następnego dnia przenieśli na zwykły odział pediatryczny , byliśmy  tam parę dni  do 20.04.2018r potem zostaliśmy skierowani na badania EEG na którym wyszło że wiktoria ma epilepsje . 27.06.2020r Wiktoria miała kolejne cewnikowanie serduszka i okazało się ze ma za wysokie ciśnienie tętnicze i przez to nie jest kwalifikowana  do 3 etapu operacji bez tej operacji dożyje może 12 roku życia  tak mi lekarz powiedział .obecnie czekamy na kolejne cewnikowanie serduszka i okaże się czy będzie 3 etap operacji!!!!!! Na chwile obecna  Wiki czuje się dobrze stara dorównać się krokiem swojej siostrze bliźniacze!!!!! Założyłam drugą zbiórkę ponieważ wiele osób pisało żeby zmienić zrzutkę na pomagamy,i dlatego zamkłam konto n zrzutce.

ZA UZBIERANĄ KWOTE KUPIMY LEKI , ORAZ  DOJADY DO SZPITALA PUSYKOMETR ITP. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA WASZE WSPARCIE ...

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Michal Kroolix - awatar

  Michal Kroolix

  16.04.2022
  16.04.2022

  Spokoju w sercu i pokoju na świecie. Niech Wielkanocny czas odrodzi wszystko, co dobre. Przegoni troski i smutki. Obudzi nadzieję na lepsze jutro.

  Zdjęcie aktualizacji 92 939

Komentarze


 • Beti - awatar

  Beti

  01.07.2022
  01.07.2022

  Dorzucam swój grosik, a grosz do grosza... I będzie dobrze!!! Trzymajcie się!!!

  • Michal Kroolix - awatar

   Michal Kroolix - Organizator zbiórki

   01.07.2022
   01.07.2022

   Dziekuje 😘😘😘❤️😘❤️❤️❤️

 • Ola M - awatar

  Ola M

  30.06.2022
  30.06.2022

  Zdrówka ❤️

  • Michal Kroolix - awatar

   Michal Kroolix - Organizator zbiórki

   30.06.2022
   30.06.2022

   Dziekuje

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2022
  21.06.2022

  Niestety nie mam więcej, ale życzę wszystkiego dobrego!

  • Michal Kroolix - awatar

   Michal Kroolix - Organizator zbiórki

   21.06.2022
   21.06.2022

   Dziekuje dla na to duzo❤️❤️❤️😘😘😘

 • Zacior - awatar

  Zacior

  23.05.2022
  23.05.2022

  Bedzie dobrze. Pozdrowionka 😀

  • Michal Kroolix - awatar

   Michal Kroolix - Organizator zbiórki

   23.05.2022
   23.05.2022

   Dziekuje

 • Michał GÓrlinski - awatar

  Michał GÓrlinski

  17.05.2022
  17.05.2022

  ;)

  • Michal Kroolix - awatar

   Michal Kroolix - Organizator zbiórki

   17.05.2022
   17.05.2022

   💖💖💖💖💖

72 158 zł  z 85 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 007 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Michal Kroolix - awatar

Michal Kroolix

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 007

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata - awatar
Małgorzata
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Elzbieta Michalak - awatar
Elzbieta Michalak
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Jurczak - awatar
Wojciech Jurczak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij