Zbiórka Pogodna Wiktoria potrzebuje na o - miniaturka zdjęcia

Pogodna Wiktoria potrzebuje na o Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pogodna Wiktoria potrzebuje na o - zdjęcie główne

Pogodna Wiktoria potrzebuje na o

200 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewela Morozinska - awatar

Ewela Morozinska

Organizator zbiórki

11 mieś POGODNA WIKTORIA potrzebuje na ortezy i rehabilitację

Wiktoria jest bardzo pogodna i bystra niestety dopiero wczoraj miała możliwość trafienia w ręce pani doktor która owszem uświadomiła mamie Wiktori że to niestety nie jest nieznaczne niedotlenienie okołoporodowe lecz porażenie  i spastyczność  mięśni .Mama małej Wiki  moja przyjaciółka 32letnia Iza  jest roztrzęsiona i załamana  lecz zmotywowana aby podjąć systematyczna rehabilitację z córeczką  Iza borykała  się z licznymi problemami osobistymi i życiowymi  które ustabilizowała.Na dzień dzisiejszy nie posiada żadnych środków finansowych na zapewnienie Wiktori  podstawowych wymogów podjęcia rechabilitacji czyli ortezy materacyka do ćwiczeń piłki rehabilitacyjne.Niestety ja osobiście mimo chęci sama nie mogę jej w temacie finansów wesprzeć .Za zgoda Izy a wręcz prośba  postanowiłam prosić w imieniu Wiki o finanse na zakup ortezy za co z góry darczyńca dziękujemy

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
200 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewela Morozinska - awatar

Ewela Morozinska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij