Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz?

owner

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

Zbiórka

„Mamo dlaczego to ja muszę być taka chora i brać tak dużo tabletek?” - to słowa 9-letniej Wiktorii Kamińskiej, skierowane do rodziców, Agnieszki i Grzegorza. Wiktoria, jej młodsza siostra Natalia oraz rodzice pochodzą z Goleniowa. Tutaj się wychowali i chodzili do szkół. I tutaj też mieszkają ich rodzina i znajomi. Wiktoria ma wiele marzeń i pasji, spośród których największą jest zostanie zawodowym kucharzem i posiadanie własnej restauracji. Poza tym przepadała za zabawami z Natalią, spędzała czas ze szkolnymi koleżankami. Nie mogła się także doczekać planowanego rodzinnego wyjazdu w Tatry.


Niestety, pod koniec sierpnia Wiktoria i jej rodzina przeżyli szok mieszający się z niedowierzaniem – ostra białaczka limfoblastyczna zaatakowała nagle i podstępnie. Koleżanki zastąpił ukochany pluszak Króliś, a szkolną ławkę – szpitalna sala. Wiktoria obecnie poddawana jest wyczerpującej chemioterapii, po której konieczny będzie przeszczep szpiku kostnego lub krwiotwórczych komórek macierzystych. Największym marzeniem całej rodziny i przyjaciół Wiktorii jest zwycięstwo z chorobą.

Wiktoria jest silna i dzielna, ale jej Rodzice teraz potrzebują środków i wsparcia do codziennej walki (leki, sterylizacje domu, specjalistyczne środki higieny, dojazdy na terapię, i wiele innych potrzeb związanych z chorobą). Życie Grzegorza i Agnieszki wywróciło się do góry nogami. Mama Wiktorii musiała rzucić pracę i zamieszkała w szpitalu. Tata robi co może, ale naprawdę bardzo potrzebują wsparcia.

Prosimy o wpłaty. Pieniądze trafią do Rodziców Wiktorii, a cała kwota będzie przeznaczona na walkę o marzenia Wiktorii. 

Można też przekazać 1% podatku za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe. W rubryce w PIT wpisujemy numer KRS: 0000120305. W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”, aby środki zostały zapisane na subkonto Wiktorii, należy wpisać: WIKTORIA KAMIŃSKA

Dziękujemy za każdą pomoc.

Wolontariusze www.viktoriadlawiktorii.pl

Aktualności

 • Rafał Olbracht

  21.10.16
  21.10.16

  No i ruszyliśmy! Z całego serca chcemy podziękować Wam za pierwsze wpłaty i udostępnienia. Jesteśmy zbudowani szybkim odzewem z Waszej strony. To daje nam wiarę, że będzie dobrze i dodaje sił do dalszego działania. To naprawdę ważne dla nas - Wolontariuszy. Już jutro odbędzie się Festyn charytatywny w SP4 w Goleniowie pod hasłem "Victoria dla Wiktorii". Serdecznie zapraszamy. https://www.facebook.com/events/297627103953540/

  Photo

owner

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

Wpłaty - 12

 • Avatar LESŁAW SZACHOGŁUCHOWICZ
  20
  LESŁAW SZACHOGŁUCHOWICZ
 • Avatar Kasia
  30
  Kasia
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar WildMoose.pl
  222
  WildMoose.pl
 • Avatar renata milinska
  50
  renata milinska
 • Avatar Agnieszka Ślaska
  50
  Agnieszka Ślaska
 • Avatar Joanna Walencik-Lewandowska
  10
  Joanna Walencik-Lewandowska
 • Avatar Justyna Rokicka
  50
  Justyna Rokicka
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  25
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Obróc, aby zobaczyć stronę