Zbiórka Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? - miniaturka zdjęcia

Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? - zdjęcie główne

Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz?

22 007 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 559 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Olbracht - awatar

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

„Mamo dlaczego to ja muszę być taka chora i brać tak dużo tabletek?” - to słowa 9-letniej Wiktorii Kamińskiej, skierowane do rodziców, Agnieszki i Grzegorza. Wiktoria, jej młodsza siostra Natalia oraz rodzice pochodzą z Goleniowa. Tutaj się wychowali i chodzili do szkół. I tutaj też mieszkają ich rodzina i znajomi. Wiktoria ma wiele marzeń i pasji, spośród których największą jest zostanie zawodowym kucharzem i posiadanie własnej restauracji. Poza tym przepadała za zabawami z Natalią, spędzała czas ze szkolnymi koleżankami. Nie mogła się także doczekać planowanego rodzinnego wyjazdu w Tatry.


Niestety, pod koniec sierpnia Wiktoria i jej rodzina przeżyli szok mieszający się z niedowierzaniem – ostra białaczka limfoblastyczna zaatakowała nagle i podstępnie. Koleżanki zastąpił ukochany pluszak Króliś, a szkolną ławkę – szpitalna sala. Wiktoria obecnie poddawana jest wyczerpującej chemioterapii, po której konieczny będzie przeszczep szpiku kostnego lub krwiotwórczych komórek macierzystych. Największym marzeniem całej rodziny i przyjaciół Wiktorii jest zwycięstwo z chorobą.

Wiktoria jest silna i dzielna, ale jej Rodzice teraz potrzebują środków i wsparcia do codziennej walki (leki, sterylizacje domu, specjalistyczne środki higieny, dojazdy na terapię, i wiele innych potrzeb związanych z chorobą). Życie Grzegorza i Agnieszki wywróciło się do góry nogami. Mama Wiktorii musiała rzucić pracę i zamieszkała w szpitalu. Tata robi co może, ale naprawdę bardzo potrzebują wsparcia.


Zebrane przez nas środki finansowe pomogą Wiktorii w powrocie do zdrowia. Chemioterapię i leczenie szpitalne, a w przyszłości przeszczep szpiku pokryje NFZ. A zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na ponadstandardowe, nierefundowane przez NFZ koszty: zakup leków i sprzętu medycznego oraz leczenie domowe po wyjściu ze szpitala, rehabilitacja, koszty dojazdów i pobytu rodziny w ośrodkach transplantologii oddalonych od miejsca zamieszkania (na południu Polski), pomoc specjalistyczna i psychologiczno-pedagogiczna dla rodziny i Wiktorii zgodnie z zaleceniami lekarzy i specjalistów, poprawa bytu materialnego całej rodziny (w tym także czteroletniej Natalii, młodszej siostrzyczki Wiki), która znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej (leczenie Wiktorii będzie długotrwałe, wieloletnie), biorąc pod uwagę, że mama musi stale opiekować się dziewczynką, a czteroosobową rodzinę utrzymuje i przez wiele lat jeszcze utrzymywać będzie jedynie tata. Oszacowany przez lekarzy z Kliniki Hematologii w Szczecinie na zaświadczeniu lekarskim koszt miesięczny - poza leczeniem szpitalnym - opiewa na 3000 zł.

Prosimy o wpłaty. Dobro do Was powróci! Victoria dla Wiktorii !!!

Można też przekazać 1% podatku za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe. W rubryce w PIT wpisujemy numer KRS: 0000120305. W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”, aby środki zostały zapisane na subkonto Wiktorii, należy wpisać: WIKTORIA KAMIŃSKA

Dziękujemy za każdą pomoc.

Wolontariusze www.viktoriadlawiktorii.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rafał Olbracht - awatar

  Rafał Olbracht

  19.04.2017
  19.04.2017

  Dziś po wielu miesiącach ciężkiej batalii Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK1 w Szczecinie żegna Wiktorię!
  Choroba całkowicie pod kontrolą ale czeka ją jeszcze przeszczep szpiku. Prośba o "lajki" 👍 dla tej dzielnej dziewczyny, by wiedziała, że trzymamy za nią mocno kciuki! https://www.facebook.com/klpediatrii.szczecin/?ref=page_internal

  Zdjęcie aktualizacji 4 390

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.2017
  19.06.2017

  Zdrowia :)

 • Marta - awatar

  Marta

  15.05.2017
  15.05.2017

  Trzymaj się mała , 100 buziaków dla Ciebie :-*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2017
  01.05.2017

  Wiktoriojestes sliczna dziewczynka,walcz ibadz zdrowa...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2017
  28.04.2017

  Wiktoria to dzielna dziewczynka, samo imię mówi, że zwycięży........z pomocą Bożą

 • Ania - awatar

  Ania

  21.04.2017
  21.04.2017

  Duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowia i uśmiechów!

22 007 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 559 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Olbracht - awatar

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 559

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartek P. - awatar
Bartek P.
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij