Zbiórka Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? - miniaturka zdjęcia

Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz? - zdjęcie główne

Wiktoria ma białaczkę. Pomożesz?

22 037 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 561 osób
Rafał Olbracht - awatar

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

„Mamo dlaczego to ja muszę być taka chora i brać tak dużo tabletek?” - to słowa 9-letniej Wiktorii Kamińskiej, skierowane do rodziców, Agnieszki i Grzegorza. Wiktoria, jej młodsza siostra Natalia oraz rodzice pochodzą z Goleniowa. Tutaj się wychowali i chodzili do szkół. I tutaj też mieszkają ich rodzina i znajomi. Wiktoria ma wiele marzeń i pasji, spośród których największą jest zostanie zawodowym kucharzem i posiadanie własnej restauracji. Poza tym przepadała za zabawami z Natalią, spędzała czas ze szkolnymi koleżankami. Nie mogła się także doczekać planowanego rodzinnego wyjazdu w Tatry.


Niestety, pod koniec sierpnia Wiktoria i jej rodzina przeżyli szok mieszający się z niedowierzaniem – ostra białaczka limfoblastyczna zaatakowała nagle i podstępnie. Koleżanki zastąpił ukochany pluszak Króliś, a szkolną ławkę – szpitalna sala. Wiktoria obecnie poddawana jest wyczerpującej chemioterapii, po której konieczny będzie przeszczep szpiku kostnego lub krwiotwórczych komórek macierzystych. Największym marzeniem całej rodziny i przyjaciół Wiktorii jest zwycięstwo z chorobą.

Wiktoria jest silna i dzielna, ale jej Rodzice teraz potrzebują środków i wsparcia do codziennej walki (leki, sterylizacje domu, specjalistyczne środki higieny, dojazdy na terapię, i wiele innych potrzeb związanych z chorobą). Życie Grzegorza i Agnieszki wywróciło się do góry nogami. Mama Wiktorii musiała rzucić pracę i zamieszkała w szpitalu. Tata robi co może, ale naprawdę bardzo potrzebują wsparcia.


Zebrane przez nas środki finansowe pomogą Wiktorii w powrocie do zdrowia. Chemioterapię i leczenie szpitalne, a w przyszłości przeszczep szpiku pokryje NFZ. A zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na ponadstandardowe, nierefundowane przez NFZ koszty: zakup leków i sprzętu medycznego oraz leczenie domowe po wyjściu ze szpitala, rehabilitacja, koszty dojazdów i pobytu rodziny w ośrodkach transplantologii oddalonych od miejsca zamieszkania (na południu Polski), pomoc specjalistyczna i psychologiczno-pedagogiczna dla rodziny i Wiktorii zgodnie z zaleceniami lekarzy i specjalistów, poprawa bytu materialnego całej rodziny (w tym także czteroletniej Natalii, młodszej siostrzyczki Wiki), która znalazła się w ciężkiej sytuacji finansowej (leczenie Wiktorii będzie długotrwałe, wieloletnie), biorąc pod uwagę, że mama musi stale opiekować się dziewczynką, a czteroosobową rodzinę utrzymuje i przez wiele lat jeszcze utrzymywać będzie jedynie tata. Oszacowany przez lekarzy z Kliniki Hematologii w Szczecinie na zaświadczeniu lekarskim koszt miesięczny - poza leczeniem szpitalnym - opiewa na 3000 zł.

Prosimy o wpłaty. Dobro do Was powróci! Victoria dla Wiktorii !!!

Można też przekazać 1% podatku za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe. W rubryce w PIT wpisujemy numer KRS: 0000120305. W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%”, aby środki zostały zapisane na subkonto Wiktorii, należy wpisać: WIKTORIA KAMIŃSKA

Dziękujemy za każdą pomoc.

Wolontariusze www.viktoriadlawiktorii.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rafał Olbracht - awatar

  Rafał Olbracht

  19.04.2017
  19.04.2017

  Dziś po wielu miesiącach ciężkiej batalii Klinika Pediatrii, Hematologii i Onkologii Dziecięcej SPSK1 w Szczecinie żegna Wiktorię!
  Choroba całkowicie pod kontrolą ale czeka ją jeszcze przeszczep szpiku. Prośba o "lajki" 👍 dla tej dzielnej dziewczyny, by wiedziała, że trzymamy za nią mocno kciuki! https://www.facebook.com/klpediatrii.szczecin/?ref=page_internal

  Zdjęcie aktualizacji 4 390

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.06.2017
  19.06.2017

  Zdrowia :)

 • Marta - awatar

  Marta

  15.05.2017
  15.05.2017

  Trzymaj się mała , 100 buziaków dla Ciebie :-*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2017
  01.05.2017

  Wiktoriojestes sliczna dziewczynka,walcz ibadz zdrowa...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2017
  28.04.2017

  Wiktoria to dzielna dziewczynka, samo imię mówi, że zwycięży........z pomocą Bożą

 • Ania - awatar

  Ania

  21.04.2017
  21.04.2017

  Duuuuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowia i uśmiechów!

22 037 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 561 osób
Rafał Olbracht - awatar

Rafał Olbracht

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 561

Kamila - awatar
Kamila
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marta - awatar
Marta
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij