Zbiórka Pomoc dla Wiktorii - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla Wiktorii

Zbiórka Pomoc dla Wiktorii - zdjęcie główne

Pomoc dla Wiktorii

9 952 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 231 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Świątek - awatar

Marcin Świątek

Organizator zbiórki

         Proszenie o pomoc i wsparcie, to jedno z trudniejszych wyzwań w naszym życiu. Moja siostra Marta znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Jej córka Wiktoria w wieku 16 lat, w lipcu 2016r. zachorowała. Pierwsze objawy wskazały mononukleozę, później przerodziło się to w rozwijający wirus EBV, a następnie w aplazję szpiku, w chwili obecnej w postaci ciężkiej. Została hospitalizowana na oddziale Hematologii i i Onkologii w Chorzowie. Niestety po kilku konsultacjach u różnych lekarzy, szeregu badań, w tym kilku biopsji szpiku, bardzo trudno było postawić trafną diagnozę i zastosować odpowiednie leczenie. Lekarze zgodnie określali ten przypadek jako bardzo rzadki. Ostatecznie po podjęciu trafnej próby leczenia, w styczniu lekiem Mabthera, wirus odpuścił i odetchnęliśmy z ulgą, że szpik się odbuduje, jednak tak się nie stało. Od Stycznia Wiktoria co 2 tygodnie ma przetaczaną krew. Trwa ciągła walka o chociaż kilka dni w domu z dala od szpitalnego łóżka.

        Dziewczyny w tym wszystkim są same. Ojciec Wiktorii nie żyje od 4 lat. Marta stara się pogodzić pracę z opieką nad córką. Praktycznie od sierpnia Wiktoria przyjmuje specjalistyczne witaminy i suplementy diety,dzięki którym nie przeszła poważnej infekcji, mimo braku odporności. Jest to wydatek ok 1500zł miesięcznie, do tego specjalna dieta, która wymaga sporego nakładu finansowego. Na szczęście znalazł się dawca i 15 maja dziewczyny wyjeżdżają do Wrocławia, na 24 maja zaplanowany jest przeszczep. Wykorzystały już wszystkie oszczędności a także sporą pomoc rodziny i najbliższych przyjaciół. Są podopiecznymi Fundacji Iskierka, z której pomocy finansowej będą mogły skorzystać dopiero pod koniec roku (rozliczenie 1%). Fundacja nie pokrywa jednak w pełni suplementacji.Chciałbym ułatwić mojej siostrze opiekę nad jej jedynym dzieckiem, umożliwić jej pobyt razem z nim we Wrocławiu w trakcie przeszczepu i po nim, kiedy będzie musiała na jakiś czas zrezygnować z pracy. Wiem, że Fundacja wspomoże w pewnym zakresie przy zakupie leków poprzeszczepowych, ale  ja sam nie sądziłem,jak wiele potrzeba środków żeby zaopiekować się kimś w chorobie. Dlatego bardzo proszę o chociaż najdrobniejsze wsparcie,aby zapewnić lepszy komfort, poczucie bezpieczeństwa dla mojej siostry w tej walce o powrót do zdrowia jej córki.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.04.19
  15.04.19

  Trzymaj się Viki

 • Paweł Żabka - awatar

  Paweł Żabka

  22.03.19
  22.03.19

  Wracaj do zdrowia... Wszystkiego dobrego

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.11.17
  09.11.17

  zdrowiej kochana:*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.17
  16.05.17

  Powodzenia

 • Maciek - awatar

  Maciek

  12.05.17
  12.05.17

  Zdrówka, trzymam kciuki ;)

9 952 zł z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 231 osób
Wpłać teraz
 
Marcin Świątek - awatar

Marcin Świątek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 231

Kamil - awatar
Kamil
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz - awatar
Łukasz
20
Powodzenia - awatar
Powodzenia
50
Trzymaj się - awatar
Trzymaj się
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij