Zbiórka Koszty leczenia Wiktorii - miniaturka zdjęcia

Koszty leczenia Wiktorii

Zbiórka Koszty leczenia Wiktorii - zdjęcie główne

Koszty leczenia Wiktorii

26 879 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

Ewelina Zawadzka Modzelewska

Organizator zbiórki

Była miłą, sympatyczną oraz uśmiechniętą dziewczynką.  Jej normalne życie przerwała poważna choroba, która życie Wiktorii Zalewskiej oraz całej jej rodziny przewróciła do góry nogami . Młoda Grajewianka nagle zachorowała na nowotwór mięsaka  Ewinga. Zaczęło się od niewinnego siniaka . Po badaniach stwierdzono nowotwór złośliwy . Rak rozwijał się bardzo szybko . Dziewczynka przeszła 5 operacji, autoprzeszczep, komplet chemioterapii oraz zabieg usunięcia kości strzałkowej wraz z nerwem strzałkowy (03.2014-06.2016). Gdy cała rodzina odetchnęła z ulgą, na kontrolnym badaniu całe nieszczęście wraca . Pod koniec stycznia 2019 z uwagi na niejasny obraz PET CT , w Instytucie Matki Dziecka w Warszawie pobrano wycinek . W badaniu histopatalogicznym stwierdzono żywe utkanie nowotworowe. Wiktoria musiała zacząć walkę od nowa . Kolejne chemię , operacje , wycinanie kości przed nią . 12 letnia dziewczynka jest uczennica Szkoły Podstawowej numer 4 w Grajewie . Cała rodzina Wiktorii robi co w jej mocy by uratować ją. Nie jest to łatwe, ponieważ tylko jej tata pracuje i Utrzymuje 4-osobową rodzinę ( Wiktoria, mama Oraz siostra Wiktorii). Kosztowne są leki, dojazdy do Warszawy na chemioterapię (430km w dwie strony) ,noclegi w stolicy. Oprócz tego potrzebne są pieniazki na leki , protezę , specjalne buty ortopedyczne , ponieważ dziewczynka ma wycięte część kości  . W pomoc Wiktorii zaangażowali się mieszkańcy Grajewa , koledzy z pracy taty Wiktorii oraz jej szkoła . Rodzice Wiktorii zwracają się do ludzi dobrej woli o wpłacenie symbolicznej złotówki, by starczyło pieniążków na wszystkie koszta związane z jej chorobą. Z góry serdecznie dziękujemy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

  Ewelina Zawadzka Modzelewska

  12.05.19
  12.05.19

  Kochani Wiktoria 28.05 czeka operacja. Módlmy się za nią, żeby wszystko się udało ❤️

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.19
  11.11.19

  :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.19
  07.08.19

  Zdrowka

  • Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

   Ewelina Zawadzka Modzelewska - Organizator zbiórki

   14.08.19
   14.08.19

   Dziekujemy

 • Roberta Romanowska - awatar

  Roberta Romanowska

  25.06.19
  25.06.19

  Książka 13powodow

 • Licytacja, obraz w białe i czerwone kwiaty - awatar

  Licytacja, obraz w białe i czerwone kwiaty

  28.05.19
  28.05.19

  Powodzenia, trzymamy kciuki :*

 • Rafal Kuklinski - awatar

  Rafal Kuklinski

  14.05.19
  14.05.19

  Trzymaj sie! Walcz dziennie! Mysle o tobie, I wiem ze zwyciezysz! -Rafal

26 879 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać teraz
 
Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

Ewelina Zawadzka Modzelewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 425

alicja - awatar
alicja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 300
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Sawicka - awatar
Jolanta Sawicka
20
Agnieszka Lenart - awatar
Agnieszka Lenart
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Elka i Niki - awatar
Mariusz Elka i Niki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij