Zbiórka Koszty leczenia Wiktorii - zdjęcie główne

Koszty leczenia Wiktorii

26 879 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

Ewelina Zawadzka Modzelewska

Organizator zbiórki

Była miłą, sympatyczną oraz uśmiechniętą dziewczynką.  Jej normalne życie przerwała poważna choroba, która życie Wiktorii Zalewskiej oraz całej jej rodziny przewróciła do góry nogami . Młoda Grajewianka nagle zachorowała na nowotwór mięsaka  Ewinga. Zaczęło się od niewinnego siniaka . Po badaniach stwierdzono nowotwór złośliwy . Rak rozwijał się bardzo szybko . Dziewczynka przeszła 5 operacji, autoprzeszczep, komplet chemioterapii oraz zabieg usunięcia kości strzałkowej wraz z nerwem strzałkowy (03.2014-06.2016). Gdy cała rodzina odetchnęła z ulgą, na kontrolnym badaniu całe nieszczęście wraca . Pod koniec stycznia 2019 z uwagi na niejasny obraz PET CT , w Instytucie Matki Dziecka w Warszawie pobrano wycinek . W badaniu histopatalogicznym stwierdzono żywe utkanie nowotworowe. Wiktoria musiała zacząć walkę od nowa . Kolejne chemię , operacje , wycinanie kości przed nią . 12 letnia dziewczynka jest uczennica Szkoły Podstawowej numer 4 w Grajewie . Cała rodzina Wiktorii robi co w jej mocy by uratować ją. Nie jest to łatwe, ponieważ tylko jej tata pracuje i Utrzymuje 4-osobową rodzinę ( Wiktoria, mama Oraz siostra Wiktorii). Kosztowne są leki, dojazdy do Warszawy na chemioterapię (430km w dwie strony) ,noclegi w stolicy. Oprócz tego potrzebne są pieniazki na leki , protezę , specjalne buty ortopedyczne , ponieważ dziewczynka ma wycięte część kości  . W pomoc Wiktorii zaangażowali się mieszkańcy Grajewa , koledzy z pracy taty Wiktorii oraz jej szkoła . Rodzice Wiktorii zwracają się do ludzi dobrej woli o wpłacenie symbolicznej złotówki, by starczyło pieniążków na wszystkie koszta związane z jej chorobą. Z góry serdecznie dziękujemy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

  Ewelina Zawadzka Modzelewska

  12.05.2019
  12.05.2019

  Kochani Wiktoria 28.05 czeka operacja. Módlmy się za nią, żeby wszystko się udało ❤️

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.11.2019
  11.11.2019

  :*

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.08.2019
  07.08.2019

  Zdrowka

  • Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

   Ewelina Zawadzka Modzelewska - Organizator zbiórki

   14.08.2019
   14.08.2019

   Dziekujemy

 • Roberta Romanowska - awatar

  Roberta Romanowska

  25.06.2019
  25.06.2019

  Książka 13powodow

 • Licytacja, obraz w białe i czerwone kwiaty - awatar

  Licytacja, obraz w białe i czerwone kwiaty

  28.05.2019
  28.05.2019

  Powodzenia, trzymamy kciuki :*

 • Rafal Kuklinski - awatar

  Rafal Kuklinski

  14.05.2019
  14.05.2019

  Trzymaj sie! Walcz dziennie! Mysle o tobie, I wiem ze zwyciezysz! -Rafal

26 879 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 425 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ewelina Zawadzka Modzelewska - awatar

Ewelina Zawadzka Modzelewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 425

alicja - awatar
alicja
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 300
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jolanta Sawicka - awatar
Jolanta Sawicka
20
Agnieszka Lenart - awatar
Agnieszka Lenart
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz Elka i Niki - awatar
Mariusz Elka i Niki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij