Zbiórka WINDA dla Moniki - zdjęcie główne

WINDA dla Moniki

401 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Sekuła - awatar

Urszula Sekuła

Organizator zbiórki

Witajcie!!!! Jestem nauczycielem w Szkole Specjalnej i prowadzę nauczanie indywidualne u wspaniałej młodej dziewczyny, która od lat zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym charakteryzującym się licznymi atetozami. Monika - bo tak ma na imię jest "więźniem" w swoim domu, gdyż od kilku lat nie wychodzi poza jego mury, bo nie ma kto jej znieść z drugiego piętra domu wielorodzinnego, w którym dodatkowym utrudnieniem jest bardzo stroma klatka schodowa. Mama Moniki  - Małgorzata Kacprzak - jest samotnie wychowującą niepełnosprawne dziecko matką, z licznymi obciążeniami zdrowotnymi, która w kwestii finansowej może liczyć na zasiłki rodzinne z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Utrzymują się jeszcze z renty córki i bardzo niskich alimentów od byłego męża pani Małgorzaty. 

Obydwie z córką od trzech lat starają się o zakup i montaż windy w ramach usuwania barier architektonicznych u osób niepełnosprawnych. Całość inwestycji to kwota niewiele ponad 100 000 zł, z czego tylko 35 000 zł dofinansowuje PFRON, a pozostałą kwotę Monika jest zmuszona zebrać we własnym zakresie. Wspólnymi siłami udało nam się uzbierać prawie 40 000 zł, jednak nadal brakuje reszty, aby zakończyć inwestycję montażu windy oraz opłacić faktury za przeprowadzenie remontu pomieszczeń i dostosowanie ich do wymogów firmy, kóra zamontuje windę. W ramach dostosowania pomieszczeń pani Małgorzata musiała wykonać przeróbkę instalacji elektrycznej oraz zrobić generalny remont kuchni - łącznie z wymianą mebli i sprzętów kuchennych,  podłogi, montażem nowego okna i malowaniem pomieszczeń. Koszty takiej inwestycji są ogromne, jak Państwo zauważyliście, natomiast możliwości finansowe rodzin z dzieckiem niepełnosprawnym niskie. Dlatego postanowiłam - za zgodą Moniki i jej mamy - poszukać wsparcia u Państwa. Z doświadczenia wiem, że Internet nie zawodzi i dzięki Państwa dobroduszności jesteśmy w stanie pomóc tej rodzinie, a przede wszystkim niepełnosprawnej Monice zrealizować marzenie jej życia. Jeśli uda nam się zebrać potrzebną kwotę, zostanie ona przeznaczona w całości na opisane wyżej cele. Państwa pomoc jest dla Moniki i jej mamy wielką szansą i zapewniam, że będą one ogromnie wdzięczne za każdą złotówkę, jaką przekażecie Państwo na ten cel. sama Monika jest niezwykle miłą i skromną dziewczyną, która marzy jedynie o tym, aby móc pooddychać świeżym powietrzem, wybrać się na spacer po okolicy, spotkać się z rówieśnikami albo dojechać osobiście do lekarza czy kościoła. Również ja będę niezmiernie wdzięczna za każde okazane wsparcie i serce oraz będzie mi niezmiernie miło sprawić - wraz z Państwem - radość Monice i spełnić jej marzenie!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Urszula Sekuła - awatar

  Urszula Sekuła

  22.08.2019
  22.08.2019

  Witajcie kochani!!!
  Cieszę się bardzo, że zbiórka dla Moniki znalazła taki odzew...Dziękuję wszystkim, którzy dokonali darowizny...Jednak czas ucieka a pieniążki są bardzo potrzebne, bo terminy zapłaty się zbliżają nieuchronnie.....Bardzo Was proszę, udostępniajcie dalej informację o tej zbiórce, aby jak najszybciej uzbierać potrzebną kwotę......Liczę na Wasze dalsze wsparcie i pomoc w rozpowszechnieniu akcji.........pozdrawiam serdecznie.....

401 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Urszula Sekuła - awatar

Urszula Sekuła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Elżbieta - awatar
Elżbieta
20
Jadzia Janiak - awatar
Jadzia Janiak
20
Agata P. - awatar
Agata P.
20
Weronka - awatar
Weronka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daria. Sk - awatar
Daria. Sk
20
Jadzia - awatar
Jadzia
20
Sylwia - awatar
Sylwia
50
Damian Dziuba - awatar
Damian Dziuba
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij