Zbiórka Na wiolonczelę lutniczą - zdjęcie główne

Na wiolonczelę lutniczą

0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Karwowska - awatar

Aleksandra Karwowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Aleksandra Karwowska i właśnie ukończyłam 3 rok Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Na wiolonczeli gram od 9 roku życia i jest to moim największym sensem w życiu. Od początku mojej przygody z wiolonczelą mam wypożyczany instrument. Najpierw ze szkoły muzycznej a obecnie z Akademii Muzycznej w Krakowie, ponieważ moja uczelnia nie dysponuje instrumentami na wypożyczenie. Niestety teraz, po skończeniu licencjatu muszę ją oddać i nie wiadomo czy w ogóle zostanie mi wypożyczona ponownie. Jest to dla mnie bardzo trudne, ponieważ z miesiąca na miesiąc żyję w obawie, iż zostanę pozbawiona tego co najbardziej kocham. Moje środki nie pozwalają mi na wypożyczenie dobrego instrumentu przy którym mogłabym się rozwijać a bez wiolonczeli zostanie zamknięta także moja droga do dalszej nauki. Kocham się rozwijać a dzięki własnej wiolonczeli będę mogła brać udział w kursach mistrzowskich by podnosić swoje umiejętności i w przyszłości startować na Królewską Akademię Muzyczną w Londynie. Środki wykorzystam na upragnioną od dawna wiolonczelę lutniczą. Państwa wsparcie jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ pomaga mi spełnić moje największe marzenie. Za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczna. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Karwowska - awatar

Aleksandra Karwowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij