Zbiórka Wioska Małych Stóp - zdjęcie główne

Wioska Małych Stóp

3 257 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Teprag - awatar

Dawid Teprag

Organizator zbiórki

Cześć!

Sylwia i Dawid, kłaniają się nisko.

Jesteśmy rodzicami autystycznego chłopca, wcześniaka, który od dnia porodu inspiruje nas do rozwoju i ciągłego podążania za marzeniami. Uczy nas każdego dnia jak być lepszą wersją siebie.

❤️✨Naszą historię pokazujemy na Instagramie✨❤️

 https://www.instagram.com/matka_zla

❤️✨MOŻECIE USŁYSZEĆ NAS NA ANTENIE RADIA RZESZÓW W AUDYCJI, KTÓREJ LINK DAJEMY PONIŻEJ;

https://radio.rzeszow.pl/audycje/wioska-malych-stop-dla-dzieci-autystycznych


Piotr uczy nas tolerancji, akceptacji, waleczności. Codziennie udowadnia nam, że wspólnie można osiągnąć niesamowite rzeczy.

Działając razem, możemy spełnić każde marzenie.

Jednym z takich marzeń przychodzimy dzisiaj do Was.


Od blisko dwóch lat zderzamy się z problemami systemu, niedoinformowaniem w zakresie potrzeb specjalnych naszego syna i wielu innych podobnych mu dzieci.

Na drodze naszego syna spotkaliśmy drogich, trudno dostępnych specjalistów, którzy często kierowani wypaleniem nie słuchają rodziców, najczęściej jedynych początkowych terapeutów, ludzi będących z dzieckiem każdego dnia, każdej nocy.

Ale nie tylko! Udało nam się dostać pod skrzydła wspaniałych ludzi, wrażliwych, empatycznych i skierowanych na dobro dzieci. Wszystkich dzieci!  

Fakt ten popchnął nas do tego by stworzyć miejsce w Rzeszowie przyjazne rodzinom.  Przedszkole, Wioskę dla dzieci zarówno w normie rozwojowej jak i dla tych z większymi potrzebami.

Wioska Małych Stóp- bo tak chcemy nazwać tę placówkę zapewniałaby równy dostęp do wyspecjalizowanej kadry, m.in.;psycholog, logopeda, fizjoterapeuta, którzy obejmowaliby opieką każde potrzebujące tego dziecko bez względu na obecność diagnozy czy jej brak.

 Jednak! Opracowaliśmy system wsparcia diagnostyki polegający na dostępie, w naszej wiosce, do psychiatry, neurologa dziecięcego, pedagoga, logopedy, fizjoterapeuty, dietetyka.

Dzięki temu moglibyśmy otoczyć odpowiednim wsparciem Nasze Maluchy na miejscu, w przedszkolu bez konieczności umawiania się na własną rękę do lekarzy i specjalistów co często wiąże się  z długimi terminami, wysokimi kosztami.

Te doświadczone osoby byłyby u nas stale dostępne, pomogłyby odpowiednio szybko wdrożyć potrzebne zajęcia dzieciom oraz zapewniliby odpowiedni przygotowanie ich rodzicom na początku tej burzliwej drogi.


                     ✨❤️ZESPÓŁ ✨❤️

W naszym zespole mamy już nauczycielkę gimnastyki korekcyjnej oraz terapeutkę ręki panią Sylwię Plis.

Wspaniała, ciepła i wsłuchana w dziecko kobieta.

Kolejną osobą jest Karolina Gorgoń-Polak 

Nauczycielka, terapeutka dzieci w spektrum autyzmu. 

Kobieta dzięki której nasz Piotr mógł pierwszy raz w życiu odebrać dyplom ukończenia roku szkolnego. Osoba, która wspiera nas od długiego czasu, ciepła i wrażliwa na potrzeby dzieci.

Systematycznie będziemy aktualizować listę osób, które do nas dołączą.

Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę, liczmy się z tym że dzisiaj każde 10 zł jest cenne, dlatego też przyjmiemy również zabawki tradycyjne i specjalistyczne, które pomogą nam doposażyć nasze dobre miejsce. Kwota 50 tysięcy złotych to nasz cel. Za tę sumę chcemy przystosować toalety, zakupić meble, sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji, zabawki, leżaki i pościel dla każdego dziecka. Odpowiednie pomoce dydaktyczne, terapeutyczne i zabawki otwierające okno na świat.

 Jeżeli zbiórkę zakończymy z kwotą niewystarczającą do otwarcia przedszkola zebrane środki przekażemy na wybrany cel lub cele charytatywne, skierowane na wsparcie dzieci.


 Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania bądź chciałby nawiązać współpracę chętnie odpowiemy na Wasze pytania pod adresem: ❤️✨ [email protected] ✨❤️
Dziękujemy za wsparcie
Sylwia, Dawid i Piotruś

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Diana eR - awatar

  Diana eR

  17.05.2022
  17.05.2022

  ❤️

 • Karolina Miernik - awatar

  Karolina Miernik

  17.05.2022
  17.05.2022

  ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.05.2022
  07.05.2022

  NIKT NIE CHCE NAM POMÓC. OSTATNI RAZ JADŁAM 2 DNI TEMU, ZA OSTANIE PIENIĄŻKI KUPIŁAM KARME DLA ZWIERZĄT. BŁAGAM ZLITUJCIE SIĘ. NIE MAM JUŻ NIC DO JEDZENIA DLA SIEBIE I MOICH ZWIERZĄTEK. MUSZĘ TUTAJ BŁAGAĆ BY ZJEŚĆ COKOLWIEK, WYKUPIĆ RECEPTĘ, KUPIĆ JEDZONKO DLA MOICH KOCHANYCH ZWIERZĄTEK. Bardzo się boję o kolejne dni i z tego strachu odważyłam się napisać. Nie mam co zjeść, chodzę do jadłodajni, nie mam w ogóle środków na podstawowe rzeczy. BŁAGAM O LITOŚĆ NADE MNĄ. https://zbieram.pl/9xkf2ve

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.05.2022
  01.05.2022

  5 ZŁOTYCH O TYLE BŁAGAM NA KOLANACH NA CHLEB. DZIEŃ DOBRY, JA PRZEPRASZAM, ŻE TU SIĘ PODPIEŁAM Z ZBIÓRKĄ, ALE CHCIAŁABYM COKOLWIEK ZJEŚĆ, NIE MAM NIC, A W KOSZACH OD KILKU DNI NIE MA NIC DO ZJEDZENIA. NIE STAĆ MNIE NA LEKI ANI NA JEDZENIE. MAM 56 LAT, OD KILKU LAT CHORUJE NIEULECZALNIE, NIE MOGĘ NAWET DOROBIĆ DO RENTY. BŁAGAM O POMOC NA JEDZENIE.http://pomagam.pl/c9rrky

3 257 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Dawid Teprag - awatar

Dawid Teprag

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Daria - awatar
Daria
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
GB:) - awatar
GB:)
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maksymilian Pałęcki - awatar
Maksymilian Pałęcki
20
Martyna Kucharczyk - awatar
Martyna Kucharczyk
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij