Zbiórka Włocławek 2.0 - zbiórka na WIR - miniaturka zdjęcia

Włocławek 2.0 - zbiórka na WIR Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Włocławek 2.0 - zbiórka na WIR - zdjęcie główne

Włocławek 2.0 - zbiórka na WIR

185 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

O CO BIEGA?

Rok 2019 powoli zmierza do finału. Szykujemy się na rok 2020, w trakcie którego chcemy nakręcać Włocławek na pozytywne zmiany i zapewniać mieszkańcom naszego rodzinnego miasta i jego najbliższej okolicy solidną dawkę kultury, rozrywki i lokalnego patriotyzmu. 

Ostatnie cztery lata były dla Włocławka czasem rozkwitu działań obywatelskich i oddolnych. Jak na drożdżach rosły kolejne inicjatywy, które zmierzały do podnoszenia jakości życia w naszym mieście. Rozwijały się zarówno projekty skupione na rewitalizowanym krok po kroku Śródmieściu, jak i dotyczące innych części Włocławka.

Jesień i zima to częściowo "sezon ogórkowy" dla inicjatyw pozarządowych. Nasza robota nie zwalnia, jednak najprawdziwsza magia dzieje się rzecz jasna w okresie od kwietnia do września. Walczymy o kolejny rok tworzenia we Włocławku fajnych rzeczy i fajnych okazji do spędzenia wolnego czasu. Choć nasza działalność, jak zwykle pod koniec roku, stoi z przyczyn finansowych pod znakiem zapytania, już dziś planujemy kolejne kina (nie tylko samochodowe!), kolejne silent disco, kolejne turnieje dla młodzieży aktywnej społecznie. W naszych głowach powstają plany na kolejne festiwale i kolejne kampanie. To jest moment, kiedy możecie pomóc nam zmieniać nasze miasto i stworzyć razem coś fajnego!

Aby móc spokojnie funkcjonować i bezproblemowo zrealizować dla Was bezpłatnie kilka fajnych inicjatyw w sezonie 2020 musimy uzbierać 16 tysięcy złotych na pokrycie dotychczasowych kosztów projektów.

Za każde wsparcie jesteśmy niezmiernie wdzięczni, ponadto dla najhojniejszych darczyńców zarezerwowaliśmy miejsca na spoty i plansze przed filmami w ramach kin realizowanych przez nas w roku 2020.

JAK NAS WESPRZEĆ?

Można przekazać nam darowiznę tutaj, można na naszym facebooku pod adresem fb.com/wir.wloclawek, można również przekazać nam darowiznę w formie tradycyjnego przelewu, do którego dane można znaleźć pod adresem wir.wloclawek.pl/wspieraj

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
185 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
K.Sztypka - awatar
K.Sztypka
20
Marcin - awatar
Marcin
100
Maciuś - awatar
Maciuś
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij