Zbiórka KORONAWIRUS - dla poszkodowanych - miniaturka zdjęcia

KORONAWIRUS - dla poszkodowanych Jak założyć taką zbiórkę?

KORONAWIRUS - dla poszkodowanych

6 422 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

UWAGA – DO TEJ ZBIÓRKI POTRZEBUJEMY WSPARCIA MEDIÓW ORAZ KAŻDEGO Z WAS Z OSOBNA! 

To zbiórka, która pomoże nam ochronić setki tysięcy, a może i miliony istnień, natomiast do jej pełnego powodzenia musimy PRZEPROWADZIĆ JĄ WSZYSCY, WSPÓLNIE! Bez względu na różnice, musimy razem stanąć obok siebie i pokazać solidarność, która przecież cechuje Polaków! 

Zwracam się do Ciebie z ogromną prośbą: Jesteś Dziennikarzem bądź Redaktorem, prowadzisz portal internetowy, bloga? Masz obserwujących na Instagramie czy Facebooku?Przekaż swoim odbiorcom informacje o tym, co tutaj robimy! Zachęć ich do zademonstrowania wielkiej solidarności w czasie największego kryzysu, jaki dotknął nas od czasów stanu wojennego. Warto mieć w tym swój udział, warto nieść pomoc tym, którzy najbardziej tego potrzebują, jeśli tylko masz odpowiednie instrumenty w swoich rękach. Rozpal ogień w tych, którzy nie mają jeszcze świadomości o istnieniu naszej akcji! Jestem pewny, że razem zrobimy COŚ PRZEŁOMOWEGO! 


Świat walczy z koronawirusem(COVID-19), który z każdym dniem rozprzestrzenia się coraz bardziej i doszedł również do Polski. Jego niszczycielskie działanie spowodowało, iż miliony Polaków - bojąc się o bezpieczeństwo swoje oraz najbliższych – nie wychodzi z domu, zaś osoby, które muszą pracować na co dzień narażają siebie i swoich bliskich na ryzyko tego, że każde ich wyjście do pracy może być tym ostatnim

Na dzień dzisiejszy nikt nie jest wstanie precyzyjnie określić ile potrwa pandemia, ile potrwa okres kwarantanny. Prawdopodobnie będzie to wiele długich miesięcy. Powoduje to, że problemy milionów Polaków stają się ogromne. Problemy te dosięgną nas WSZYSTKICH. Zdrowotne, utrata bliskich,finansowe, nawarstwiające się zadłużenie – to tylko niektóre z nich. 

DLATEGO TEŻ DZIŚ STAJEMY PRZED NAJWIĘKSZYM TESTEM W HISTORII WOLNEJ POLSKI – TESTEM NA PATRIOTYZM, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, CZŁOWIECZEŃSTWO I SOLIDARNOŚĆ! 

Szczególnie w momencie, w którym pieniądze przestają mieć jakiekolwiek znaczenie, a ci, którzy„zbierali do skarpety” zaczynają zdawać sobie sprawę, iż nie zabiorą odłożonych sum do grobu, wykażmy się ludzkim gestem wobec WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH W WYNIKU KORONAWIRUSA – to oni są beneficjentami niniejszej zbiórki i jest ona w całości przeznaczona na pomoc tymże osobom. Każda złotówka może uratować czyjeś życie – w tym przypadku nie jest to jedynie pusty frazes!


Nasz plan działania – przeznaczenia zebranych funduszy wygląda następująco:

 1. Pomoc socjalna i finansowa rodzinom, które w wyniku koronawirusa straciły głównego żywiciela rodziny.
 2. Pomoc osobom, które w wyniku koronawirusa zmuszone były zamknąć prowadzone przez siebie miejsca samozatrudnienia – np. fryzjerzy, kosmetyczki, właściciele punktów gastronomicznych.
 3. Pomoc osobom, które w wyniku koronawirusa utraciły miejsce pracy i dochód, gdyż zamknięto ich miejsce zatrudnienia.
 4. Pomoc dla RATOWNIKÓW, SANITARIUSZY i STRAŻAKÓW, którzy ratują nas wszystkich w walce z koronawirusem, a ich działania są często umniejszane, niekiedy wręcz brutalnie pomijane. A to ONI stoją na pierwszej linii frontu.

Codziennie w naszym kraju odnotowywane są nowe przypadki zakażenia wirusem, coraz częściej mamy do czynienia ze śmiercią. Nie wiem, co przyniesie jutro. Wiem natomiast, że TYLKO RAZEM MAMY SIŁĘ, DZIĘKI KTÓREJ MOŻEMY URATOWAĆ SETKI TYSIĘCY ISTNIEŃ! Wspólnie możemy zminimalizować skutki ataku koronawirusa. Wyjdziemy z tej opresji jeśli będziemy walczyć razem! 

UWAGA: Jeśli w zaistniałej sytuacji potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami pod specjalnym adresem e-mail: [email protected]


Zbiórka jest prowadzona przez Fundację Anonimowy Darczyńca, KRS 0000825288

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Szlachta - awatar

  Agnieszka Szlachta

  23.03.2020
  23.03.2020

  #Szczecin #zostan_w_domu

 • Kasia - awatar

  Kasia

  22.03.2020
  22.03.2020

  Trzymajcie się w zdrowiu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.03.2020
  22.03.2020

  💪

 • Marta Ch. - awatar

  Marta Ch.

  21.03.2020
  21.03.2020

  DZIĘKUJE ZE JESTEŚ ANONIMOWY DARCZYNCO!!!

 • KRIS - awatar

  KRIS

  21.03.2020
  21.03.2020

  Super akcja dla świadomych ludzi... nikt o ten kraj nie zadba jeśli samo nie zadbamy... pozdrawiam Serdecznie

6 422 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciło 139 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 139

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Asia Wojtecka - awatar
Asia Wojtecka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Moc instagram ❤ - awatar
Moc instagram ❤
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij