Zbiórka PLECAK RATOWNICZY z wyposażeniem - miniaturka zdjęcia

PLECAK RATOWNICZY z wyposażeniem Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka PLECAK RATOWNICZY z wyposażeniem - zdjęcie główne

PLECAK RATOWNICZY z wyposażeniem

466 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Lisowski - awatar

Tomasz Lisowski

Organizator zbiórki

Jestem Ratownikiem KPP (kwalifikowanej pierwszej pomocy) jak również codziennie pracuję jako instruktor nauki jazdy. Pokonuję po mieście około 250 km dziennie i widuję podczas pracy wypadki drogowe. Sam udzielałem pomocy poszkodowanym już kilkukrotnie, ale moja samochodowa apteczka była niewystarczająca do pełnej pomocy.

Zbierane pieniądze pomogą mi w zakupie wykwalifikowanego sprzętu możliwego do wykorzystania w ratownictwie - plecaka/torby z wyposażeniem zgodnym z zapisami ustawy powiększonych o automatyczny respirator (AED), automatyczny defibrylator i deskę ratowniczą. Co to jest respirator AED? No więc przy ustaniu oddechu i krążenia z każdą chwilą spada szansa na przeżycie. Respirator AED zwiększa szanse na tyle dużo, że po przybyciu zespołu ratownictwa karetką właściwie ich rola ogranicza się już nie do ratowania życia, a do transportu do szpitala. Bez wcześniejszego użycia AED reanimacja może być już bezskuteczna, a pacjent zamiast do szpitala trafi wprost do ...

Przedmioty te będą RATOWAĆ ŻYCIE, ale posłużą również przyszłym kierowcom do zapoznania się z zasadami udzielania pierwszej pomocy.

Proszę Was o wpłacanie dowolnych datków. Jeśli kwota osiągnie wymagany wynik to będziecie współtwórcami dzieła ratującego poszkodowanych.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Tomasz Lisowski - awatar

    Tomasz Lisowski

    06.07.2020
    06.07.2020

    Jest już 445 zł czyli jak na rok zbierania to jakoś tak powoli. Przy takim tempie te 20 tysięcy uda się zebrać za 40 lat, a wtedy to i mnie już zestaw nie będzie potrzebny (no chyba, że jako pacjentowi) i chcąc kupić takie wyposażenie potrzebnych będzie 60 tysięcy. Poczekam jeszcze rok. Jeśli nie zbiorę całości potrzebnej na ratowanie i szkolenie to całość zebranej kwoty przekażę na OSP Rzeszów Słocina.

466 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Tomasz Lisowski - awatar

Tomasz Lisowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Małgorzata K - awatar
Małgorzata K
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Paweł Bystrek - awatar
Paweł Bystrek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij