Zbiórka Tajko i Bono, Bono i Tajko :) - miniaturka zdjęcia

Tajko i Bono, Bono i Tajko :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Tajko i Bono, Bono i Tajko :) - zdjęcie główne

Tajko i Bono, Bono i Tajko :)

380 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


Tajko i Bono to dwa młode psiaki, które zamieszkały w Krzykosach już jakiś czas temu. Przyjechały do nas jako dzikie, niezsocjalizowane podrostki z mazurskiej wioski :( Psy, która nie miały jakichkolwiek szans na adopcję, na godne psie życie.


U nas młodziaki uczą się kontaktu z ludźmi, uczą się jak powinny się zachowywać psy wobec innych zwierząt, ale przede wszystkim wobec człowieka. Proces ten nie jest ani krótki, ani łatwy. 

Tajko i Bono od dwóch tygodni cieszą się swoim wybiegiem, ponieważ nie mogą z racji swoich zachowań uczestniczyć w funkcjonowaniu stada psów adopcyjnych.

Bardzo prosimy o pomoc w ich utrzymaniu. Wybieg został sfinansowany z wpłat Darczyńców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy za każdą pomoc, bo każda złotówka w fundacji jest przeznaczana na opiekę, pomoc, utrzymanie psów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.2019
  08.05.2019

  Bądźcie szczęśliwi Tajko i Bono :)

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   10.05.2019
   10.05.2019

   Dziękujemy, staramy się by były. Brakuje najważniejszego - domu, własnego, kochającego, ale może kiedyś i to się uda :)

 • BeataJ - awatar

  BeataJ

  10.11.2018
  10.11.2018

  Dla moich kochanych Tajko i Bono. Dziwie się , ze do tej pory nikt nie wpłacił dla nich nawet złotówki. Zrobiło mi się poprostu szkoda .❤️🐕🐕❤️

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   11.11.2018
   11.11.2018

   😍🐾dziękujemy

380 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadek - awatar
Tadek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Bochno - awatar
Ewa Bochno
20
Ermina - awatar
Ermina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BeataJ - awatar
BeataJ
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij