Zbiórka Tajko i Bono, Bono i Tajko :) - miniaturka zdjęcia

Tajko i Bono, Bono i Tajko :)

Zbiórka Tajko i Bono, Bono i Tajko :) - zdjęcie główne

Tajko i Bono, Bono i Tajko :)

380 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 


Tajko i Bono to dwa młode psiaki, które zamieszkały w Krzykosach już jakiś czas temu. Przyjechały do nas jako dzikie, niezsocjalizowane podrostki z mazurskiej wioski :( Psy, która nie miały jakichkolwiek szans na adopcję, na godne psie życie.


U nas młodziaki uczą się kontaktu z ludźmi, uczą się jak powinny się zachowywać psy wobec innych zwierząt, ale przede wszystkim wobec człowieka. Proces ten nie jest ani krótki, ani łatwy. 

Tajko i Bono od dwóch tygodni cieszą się swoim wybiegiem, ponieważ nie mogą z racji swoich zachowań uczestniczyć w funkcjonowaniu stada psów adopcyjnych.

Bardzo prosimy o pomoc w ich utrzymaniu. Wybieg został sfinansowany z wpłat Darczyńców, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy za każdą pomoc, bo każda złotówka w fundacji jest przeznaczana na opiekę, pomoc, utrzymanie psów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.05.19
  08.05.19

  Bądźcie szczęśliwi Tajko i Bono :)

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   10.05.19
   10.05.19

   Dziękujemy, staramy się by były. Brakuje najważniejszego - domu, własnego, kochającego, ale może kiedyś i to się uda :)

 • BeataJ - awatar

  BeataJ

  10.11.18
  10.11.18

  Dla moich kochanych Tajko i Bono. Dziwie się , ze do tej pory nikt nie wpłacił dla nich nawet złotówki. Zrobiło mi się poprostu szkoda .❤️🐕🐕❤️

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   11.11.18
   11.11.18

   😍🐾dziękujemy

380 zł z 700 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadek - awatar
Tadek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa Bochno - awatar
Ewa Bochno
20
Ermina - awatar
Ermina
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
BeataJ - awatar
BeataJ
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij