Zbiórka Szansa na kontakt ze światem - miniaturka zdjęcia

Szansa na kontakt ze światem Jak założyć taką zbiórkę?

Szansa na kontakt ze światem

411 zł  z 31 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kim jesteśmy? Fundacją, która od 15 lat prowadzi wyjątkowy w skali kraju dom dziecka. To dom dla ciężko chorych Dzieci - dla Dzieci z poważnymi schorzeniami i niepełnosprawnościami.

Nie jesteśmy korporacją, ani wielką organizacją. Powstaliśmy po to, by otoczyć opieką Dzieciaki, które nie mogą liczyć na swoje biologiczne rodziny i wymagają opieki medycznej. To Dzieci, które trafiają do nas ze szpitali, hospicjów, domów pomocy... 

Walczymy o ich zdrowie, szukamy możliwości wspierania ich rozwoju i pokonywania trudności. Otwieramy każde możliwe drzwi. 

W przypadku Julianki i Bartusia jedną z nadziei na lepsze życie jest wprowadzenie komunikacji alternatywnej - by mogły mieć kontakt ze światem... by mogły mówić (choć nie mówią) o swoich potrzebach i pragnieniach. 

Potrzebujemy na ten cel 40 tys. zł. Część środków udało się zebrać dzięki wyzwaniu podjętemu przez naszego koordynatora wolontariatu - super Wujka Damiana.  

Damian idzie w milczeniu Głównym Szlakiem Beskidzkim. Pokona 500 km komunikując się alternatywnie. 

To właśnie On i Bartuś są na zdjęciu ilustrującym zbiórkę. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
411 zł  z 31 000 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
dte_ - awatar
dte_
221
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jola - awatar
Jola
50
Justyna Tomaszewska - awatar
Justyna Tomaszewska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij