Zbiórka Młody talent fotograficzny :) - miniaturka zdjęcia

Młody talent fotograficzny :) Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Młody talent fotograficzny :) - zdjęcie główne

Młody talent fotograficzny :)

141 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Czajkowski - awatar

Łukasz Czajkowski

Organizator zbiórki


Chciałbys pomóc mi w rozwoju mojej PASJI i tym samym dorzucić małą cegiełkę do prezentu urodzinowego na zbliżające się 28 urodziny?

Cześć wszystkim. Mam na imię Łukasz. Moją ogromną pasją jest fotografia. Od zawsze lubiłem robić zdjęcia, ale teraz poczułem prawdziwą miłość do fotografii. Pewnego dnia zacząłem robic zdjęcia (telefonem) parą młodym wychodzącym z kościoła. Głównie rodzinie i znajomym aby mieli pamiątkę. Okazało się, że potrafiłem nieprzeciętnie ująć wychodzącą parę młodych, podkreślić na zdjęciu ich emocje, ekspresję. Pojawiła się u mnie miłość do uchwytywania pięknych, emocjonujących chwil z życia ludzi. Postanowiłem iść w tym kierunku i zacząć się rozwijać w tym zakresie. Po przeczytaniu kilku książek na temat fotografii oraz obejrzeniu setek filmów szkoleniowych pożyczyłem 10 letnią lustrzankę od przyjaciela. Trening, trening i jeszcze raz trening. Niestety lustrzanka musi wrócić w ręce przyjaciela. Zacząłem się głowić jak zdobyć własny aparat. Wyjąłem wszystkie "zaskórniaki" i okazało się, że jest całkiem nieźle bo 700 zł. Niestety okazało się, że potrzebuję około 3000.

Bardzo mi zależy na własnym aparacie, a pieniążki, które sam jestem w stanie obecnie zainwestować to 700 zł. Będę megaaaa wdzięczny za każdą kwotę :)

Moim marzeniem jest w przyszłości zostać fotografem ślubnym, uwielbiam ten typ fotografii gdzie wszystko jest szczere i prawdziwe, bez pozowania. 

Aparat który mi się marzy na początek to  Canon eos 750d

Serdecznie Cię pozdrawiam i dziękuję!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Sz. - awatar

  Anna Sz.

  19.10.2018
  19.10.2018

  Prosze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.10.2018
  12.10.2018

  Powodzenia :)

141 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Łukasz Czajkowski - awatar

Łukasz Czajkowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Marcin - awatar
Marcin
10
Giorgi Komoshvili - awatar
Giorgi Komoshvili
20
Anna Sz. - awatar
Anna Sz.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij