Zbiórka Bym mógł zrozumieć świat! - miniaturka zdjęcia

Bym mógł zrozumieć świat!

Zbiórka Bym mógł zrozumieć świat! - zdjęcie główne

Bym mógł zrozumieć świat!

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasia Magier - awatar

Kasia Magier

Organizator zbiórki

 Witajcie kochani jestem mamą dwójki niepełnosprawnych dzieci. Adaś urodził się 6 października 2015 roku, wyglądał na zdrowego bobasa, 9 w skali apgar. 

W chwili obecnej Nasze życie to głównie terapię, Adaś choruje na upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. 

Lecze syna biomedyczne, leczenie i rehabilitacja to dla mnie ogromny wydatek. 

Proszę Was o Pomoc ♥ ♥ ♥ ♥ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Magier - awatar

  Kasia Magier

  27.09.18
  27.09.18

  Witajcie Kochani, Adaś ma 3 latka, ma ogromne trudności w postrzeganiu świata, nie rozumie tego co się dookoła niego dzieje.., choruje na upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. Adaś jest pilnym uczniem, dzielnie przechodzi zajęcia z logopeda i pedagogiem specjalnym... Obecnie mamy 4 godzinki trrapii tygodniowo, ale to wciąż za malo:( Proszę Was kochani o wsparcie, każda złotówka to szansa na dodatkowe godziny terapii. Pomóżmy Adasiowi zrozumieć świat ♥

  Zdjęcie aktualizacji 20 112

0 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Kasia Magier - awatar

Kasia Magier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij