Zbiórka Bym mógł zrozumieć świat! - miniaturka zdjęcia

Bym mógł zrozumieć świat! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Bym mógł zrozumieć świat! - zdjęcie główne

Bym mógł zrozumieć świat!

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Magier - awatar

Kasia Magier

Organizator zbiórki

 Witajcie kochani jestem mamą dwójki niepełnosprawnych dzieci. Adaś urodził się 6 października 2015 roku, wyglądał na zdrowego bobasa, 9 w skali apgar. 

W chwili obecnej Nasze życie to głównie terapię, Adaś choruje na upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym. 

Lecze syna biomedyczne, leczenie i rehabilitacja to dla mnie ogromny wydatek. 

Proszę Was o Pomoc ♥ ♥ ♥ ♥ 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kasia Magier - awatar

  Kasia Magier

  27.09.2018
  27.09.2018

  Witajcie Kochani, Adaś ma 3 latka, ma ogromne trudności w postrzeganiu świata, nie rozumie tego co się dookoła niego dzieje.., choruje na upośledzenie umysłowe w stopniu umiarkowanym.
  Adaś jest pilnym uczniem, dzielnie przechodzi zajęcia z logopeda i pedagogiem specjalnym... Obecnie mamy 4 godzinki trrapii tygodniowo, ale to wciąż za malo:(
  Proszę Was kochani o wsparcie, każda złotówka to szansa na dodatkowe godziny terapii.
  Pomóżmy Adasiowi zrozumieć świat ♥

  Zdjęcie aktualizacji 20 112

0 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Kasia Magier - awatar

Kasia Magier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij