Zbiórka cewnikowanie serduszka - zdjęcie główne

cewnikowanie serduszka

5 526 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Węgrzyn - awatar

Angelika Węgrzyn

Organizator zbiórki

Ta śliczna dziewczynka choruje na :


Złożoną wrodzona wada serca. Serce jednokomorowe, przełożenie wielkich naczyń, podzastawkowe i zastawkowe Zwężenie tętnicy płucnej, niedorozwój pnia tętnicy płucnej, proksymalne Zwężenie prawej gałęzi tętnicy płucnej, włosowaty prawostronny przewód tętniczy, prawostronny łuk aorty, atrezja zastawki dwudzielnej, hipoplazja lewej komory, dwa ubytki przegrody międzykomorowej, ubytek przegrody miedzyprzedsionkowej, żyły płucne uchodzą do prawego przedsionka, lewostronna żyła główna dolna i żyły wątrobowe uchodzą do lewostronnego przedsionka, prawostronna żyła główna górna uchodząca do prawostronnego przedsionka, ułożenie odwrotne  (situs inversus) Zespół heterotaksji.  Przeszła już wiele w swoim życiu ....

Między innymi - operacje serca metodą Glenna, plastyka prawej tętnicy płucnej Czekaj ją  druga operacja serca Fontana w wieku 2,5 roku.  Nikola obecnie przebywa w szpitalu , i walczy o życie , jej rodzice potrzebują wsparcia i środków na dalsze kosztowne , leczenie . Maleńka rozwija się wspaniale pomimo tak ogromnej wady , jest uśmiechniętym i pozytywnym dzieckiem . Obecnie czeka na cewnikowanie serduszka . Bardzo się tego boimy ale Nikola to poważny przeciwnik na pewno ''da radę '' Dlatego zwracamy się z ogromną prożbą , sprawmy by ta śliczna dziewczynka mogła nadal tak pięknie się uśmiechać , darując jej maleńką wpłatę która przyczyni się do jej zdrowego rozwoju .  

Ratujemy maleńkie serduszko Nikoli !!!!! Pomożesz ..........Proszę ........Dobro powraca. Za każdy nawet ten najmniejszą wpłatę bardzo serdecznie dziękujemy . 

Rodzice Andżelika i Tomek 


 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Ewelina,Tomek i znajomi - awatar

  Ewelina,Tomek i znajomi

  13.08.2018
  13.08.2018

  Kochana wracaj szybko do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.07.2018
  27.07.2018

  Zdrowiej Śliczna !

5 526 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 54 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Angelika Węgrzyn - awatar

Angelika Węgrzyn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 54

Małgorzata Tancula - awatar
Małgorzata Tancula
1
Wolowiec Adrian - awatar
Wolowiec Adrian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij