Zbiórka Droga do zdrowia - miniaturka zdjęcia

Droga do zdrowia

Zbiórka Droga do zdrowia - zdjęcie główne

Droga do zdrowia

110 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 


Witam Kochani Pomagacze

jestem wolotariuszem - prezesem Fundacji Pomocna Mama.

W Fundacji zajmuję się wszystkim, co składa się na jej funkcjonowanie, a więc bezpośrednią pomocą podopiecznym (kompleksową), ale też sprawami "przyziemnymi" typu sprawy księgowe, organizacyjne i techniczne.

Zbiórka dotyczyć będzie terapii dzieci z zaburzeniami, deficytami oraz niepełnosprawnościami.

Mamy w tej chwili 20. dzieci - podopiecznych Fundacji Pomocna Mama, które to dzieci korzystają z bezpłatnej formy wsparcia w obszarze: pedagogiki, fizjoterapii, terapii ręki, trenigów RSA Biofeedback itd.

Terapie są prowadzone przez wolontariuszy - specjalistów, jestem wśród nich ja.

Aby tę terapię prowadzić - konieczny jest lokal, który kosztuje  (czynsz i media).

Niestety mimo tego, że działamy charytatywnie.. i takie koszty musimy ponosić.

Dlatego zbiórka jest inna niż wszystkie, bo ma posłużyć tej 20. fantastycznych dzieciaków,  które mają opiekę terapeutyczną, ale mogą ją stracić, jeśli stracimy lokal.

Kochani,

miesięczny koszt opłaty to 2.000 zł, zbieramy na 3 miesięczne opłaty, aby dzieci mogły dalej korzystać z pomocy.

Szymon, Jasiu, Julka, Kacper, Piotrek, Amelka, Adaś, Kacper2, Tomek, Bartek i inni.

Dacie nam tę szansę?

Dacie im tę szansę?

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  26.02.18
  26.02.18

  ...trzymam kciuki za Dobre Serducha...

  • Fundacja Pomocna Mama - awatar

   Fundacja Pomocna Mama - Organizator zbiórki

   26.02.18
   26.02.18

   Dziękujemy!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.18
  24.02.18

  powodzenia! Działajcie!

110 zł z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 4

Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij