To do roboty nierobie jebany
1 ZŁ

Cześć!
Piszę tutaj, bo potrzebuję pomocy podczas spływu kajakowego mój kajak się wywrócił, a telefon… niestety poszedł na dno i już się nie odnalazł. 😞
Zostałem bez telefonu, który był mi potrzebny do codziennego życia i kontaktu z bliskimi. Chciałbym jak najszybciej kupić nowy, dlatego zakładam tę zrzutkę.
Każda złotówka się liczy i za każdą będę ogromnie wdzięczny! 🙏
Dziękuję za wsparcie i dobre słowo. ❤️
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!