Zbiórka Wspieramy Przedszkole w Rokitnie - miniaturka zdjęcia

Wspieramy Przedszkole w Rokitnie Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Wspieramy Przedszkole w Rokitnie - zdjęcie główne

Wspieramy Przedszkole w Rokitnie

1 520 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Witajcie! 

Jesteśmy grupą pasjonatów edukacji zrzeszoną w Stowarzyszeniu Razem dla Szkoły w Rokitnie, które prowadzi Społeczne Przedszkole im. Jana Pawła II  w Rokitnie.

Naszą misją jest wspieranie i ukierunkowanie dzieci do szukania oraz rozwijania własnych talentów, życia w zgodzie z samym sobą, z ludźmi i otaczającym światem. 

Zapewniamy warunki do indywidualnego rozwoju dziecka, dobrze przygotowując je do podjęcia nauki w szkole, a wszystko to w życzliwej atmosferze,  we współpracy z rodziną i środowiskiem. 

Nasza wykwalifikowana i systematycznie doskonaląca się kadra pedagogiczna stwarza warunki do wszechstronnego rozwoju dzieci. Panie wychowawczynie każdego dnia z radością oraz pasją prowadzą ciekawe i twórcze zajęcia. 

Poprzez tą zbiórkę prosimy Cię o wsparcie finansowe, które przeznaczymy na wyposażenie NASZEGO PRZEDSZKOLA w ciekawe i kreatywne pomoce dydaktyczne, które uatrakcyjnią prowadzone zajęcia.

Najbardziej brakuje nam monitora interaktywnego, dzięki któremu moglibyśmy prezentować dzieciom, to czego nie mogą zobaczyć w rzeczywistości w postaci np. krótkich filmików edukacyjnych oraz wykonywać ciekawe i interaktywne zadania.

Na co jeszcze przeznaczymy zebrane fundusze? Zakupimy zabawki i pomoce edukacyjne wykorzystywane podczas zajęć tj. klocki, gry, materiały plastyczne oraz zabawki ogrodowe, które umilą dzieciom czas podczas ciepłych dni zachęcając ich do aktywnej zabawy.

Jeśli tak jak nam, bliska Ci jest edukacja i wychowanie dzieci  ZAPRASZAMY CIĘ do wsparcia naszej zbiórki. Zakupione pomoce wesprą pracę nauczycielek w naszym przedszkolu, dzięki czemu prowadzone przez nie zajęcia będą jeszcze bardziej kreatywne i interesujące dla dzieci. 

Wsparcie w każdej kwocie przyjmiemy z WIELKĄ RADOŚCIĄ i będziemy za nie WDZIĘCZNI !!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 520 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
M,A Gomułka - awatar
M,A Gomułka
100
J.R . Mazurkiewicz - awatar
J.R . Mazurkiewicz
300
Ł. J.. Nowak - awatar
Ł. J.. Nowak
100
Danuta B. - awatar
Danuta B.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Absolwentka - awatar
Absolwentka
50
Justyna - awatar
Justyna
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij