Magda Kolińska
Siemka kochani 😉💟Wczoraj byłem na kolejnej wizycie i zaglądali mi w oczy . Jedno goi się szybciej tam gdzie była mała plamka ale drugie też będzie ok - za jakiś czas🤨Mama zakrapla mi oczka nawet w nocy ale dajemy radę 💟Dla was też bo zrobiliście dla mnie tak wiele i nigdy wam tego nie zapomnę DZIĘKUJĘ BARDZO 💞Ciocia przesyła wam fakturę 🥰Siemka odezwę się Paaaaaaa😀






Majeczka 🥰
Dużo zdrówka Majkiemu 🥰 życzy Majeczka 🥰 z panią.
Barbara
Trzymam kciuki 👊
Anonimowy Darczyńca
Trzymam kciuki ✊🏼
Anna Pyrczak
Trzymam kciuki, żeby się udało uratować oczka maluszku.
Agnieszka Kujawa
❤️