
Chej ludziska, mam na imie Nikola i jeżdże konno od 3 lat. Chciałabym jeździć 2 razy w tygodniu ale nie mam na tyle pieniędzy. Moi rodzice powiedzieli że jeśli nie zdobede pieniędzy to nie będę już jeździć, czego bardzo bym nie chciała. Nie chce rezygnować z mojej pasji. Te pieniądze są na rozwój, nie na głupoty. Bardzo byłabym wdzięczna, dziekuje za przeczytanie🫶🏻 (kazda zlotowka sie liczy🩷)
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!