Zbiórka Walczymy dalej i wciąż o Ciapki - miniaturka zdjęcia

Walczymy dalej i wciąż o Ciapki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Walczymy dalej i wciąż o Ciapki - zdjęcie główne

Walczymy dalej i wciąż o Ciapki

15 020 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 370 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Schronisko Ciapek - awatar

Schronisko Ciapek

Organizator zbiórki

Walczymy dalej i wciąż o te niedostrzeżone, porzucone i skrzywdzone. Walczymy o fundusze na remont kojców w Schronisku Ciapek w Hajnówce. Nasze psy brodzą w wodzie.  Okres jesienny i wiosenny jest najgorszy. Wodę z kojców wybieramy szuflami ale podłoże jest w fatalnym stanie, odpływy nie spełniają już swojej funkcji.

Schronisko Ciapek istnieje od prawie 10 lat i przez taki też czas kojce nie były remontowane. Schronisko otrzymuje dotację z Urzędu Miasta w wysokości 5000 zł miesięcznie , miesięczny koszt utrzymania około 130 psów to prawie 14 000 zł miesięcznie, wliczają się tu koszty utrzymania pracowników, energia, woda, żywienie, koszty leczenia psów w tym także sterylizacja. Istniejemy tylko dzięki Waszemu wsparciu, tylko dlatego pomimo wielu sprzeciwności walczymy dalej, aby nasze ciapki miały godne życie.

Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu podczas poprzedniej zbiórki w tym roku udało się wylać 10 kojców, liczymy na Was ogromnie podczas tej zbiórki, remontu wymaga jeszcze ponad 60 kojców . Część psów cieszy się suchym podłożem, reszta czeka na przyszły rok ale będzie to możliwe tylko dzięki Waszej pomocy. Więc bardzo Was prosimy w imieniu tych, które o pomoc same nie poproszą. Dziękujemy za każdą pomoc, dla schroniska niechcianych uczuć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Krzysztof Szkuta - awatar

  Krzysztof Szkuta

  19.06.2019
  19.06.2019

  Kochane Pieski! Mają ważną misję do wykonania - uczyć nas ludzi tego, co najważniejsze w życiu... :) Serdecznie wszystkie pozdrawiam :))

 • Przyjaciele z Poznania - awatar

  Przyjaciele z Poznania

  09.06.2019
  09.06.2019

  Pełna mobilizacja...zostało już tylko kilka zł a Ciapki będą miały nowe kojce. Liczymy na wsparcie :):):)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2019
  30.05.2019

  Trzymam kciuki żeby się udało nazbierać cała a nawet większa sumę

 • Julia Kijak - awatar

  Julia Kijak

  19.05.2019
  19.05.2019

  Powodzenia pieski!

 • Mariusz Pogorzelski - awatar

  Mariusz Pogorzelski

  19.05.2019
  19.05.2019

  Zawsze z Wami!

15 020 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 370 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Schronisko Ciapek - awatar

Schronisko Ciapek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 370

Ciocia i Murzynek zamykają zbiórkę - awatar
Ciocia i Murzynek zamykają zbiórkę
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mmnb - awatar
Mmnb
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lucyna - awatar
Lucyna
20
Krzysztof Szkuta - awatar
Krzysztof Szkuta
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij