Zbiórka Woda dla Białogonkowa - miniaturka zdjęcia

Woda dla Białogonkowa

Zbiórka Woda dla Białogonkowa - zdjęcie główne

Woda dla Białogonkowa

1 160 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Witam.

Od prawie czterech lat prowadzę dom, można powiedzieć zastępczy dla Białogonków- psów, które mają wspólną, złą przeszłość.

Mieszkały kiedyś na podwórku, a raczej śmietnisku chorego psychicznie człowieka.

Potem Białogonki trafiły do schroniska.

Na dzień dzisiejszy zostało ich siedemnaście, w większości starszych psiaków i od prawie czterech lat wszystkie mieszkają w stuletnim domu, który specjalnie dla nich zakupiłam.

Mieszka z nami tez pięć innych psiaków z równie traumatyczną przeszłością.

Jak możecie sobie wyobrazić życie w takim domu z ponad dwudziestką psów i dwudziestką kotów, którym też pomagamy jest wielkim wyzwaniem, ale największym problemem jest brak pitnej wody, którą przywożę z miasta gdzie mieszkam na stałe. Woda , którą aktualnie posiadamy w bardzo płytkiej studni nie nadaje się do spożycia, również dla "naszych" zwierzaków.

Dwa razy w tygodniu przywożę więc  wiele, wiele litrów pitnej wody  i w końcu w tym roku mocniej niż zwykle odezwał się mój kręgosłup i RTG nie wyszło dobrze.

W związku z tym postanowiłam postarać się o studnię głębinową.

Znamy już koszty takiej właśnie 40-sto metrowej studni gdzie są prawie 100% szanse na to iż będzie pitna woda.

Jest to kwota 9- 10 tysięcy zł.

Są to wszystkie koszty począwszy od wywiercenia, montażu rur, pompy, podłączeń itd.

Sama nie dam rady zdobyć takiej kwoty, dlatego proszę ludzi, proszę Was o pomoc.

Pitna woda  bardzo ułatwi nam funkcjonowanie i pracę w Białogonkowie, gdzie jeszcze przez wiele, wiele lat musimy służyć tym skrzywdzonym stworzeniom .

Pomóżcie nam proszę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 160 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać teraz
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Chałat - awatar
Magdalena Chałat
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Klaudia :) - awatar
Klaudia :)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij