Zbiórka Woda dla Białogonkowa - zdjęcie główne

Woda dla Białogonkowa

1 210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Witam.

Od prawie czterech lat prowadzę dom, można powiedzieć zastępczy dla Białogonków- psów, które mają wspólną, złą przeszłość.

Mieszkały kiedyś na podwórku, a raczej śmietnisku chorego psychicznie człowieka.

Potem Białogonki trafiły do schroniska.

Na dzień dzisiejszy zostało ich siedemnaście, w większości starszych psiaków i od prawie czterech lat wszystkie mieszkają w stuletnim domu, który specjalnie dla nich zakupiłam.

Mieszka z nami tez pięć innych psiaków z równie traumatyczną przeszłością.

Jak możecie sobie wyobrazić życie w takim domu z ponad dwudziestką psów i dwudziestką kotów, którym też pomagamy jest wielkim wyzwaniem, ale największym problemem jest brak pitnej wody, którą przywożę z miasta gdzie mieszkam na stałe. Woda , którą aktualnie posiadamy w bardzo płytkiej studni nie nadaje się do spożycia, również dla "naszych" zwierzaków.

Dwa razy w tygodniu przywożę więc  wiele, wiele litrów pitnej wody  i w końcu w tym roku mocniej niż zwykle odezwał się mój kręgosłup i RTG nie wyszło dobrze.

W związku z tym postanowiłam postarać się o studnię głębinową.

Znamy już koszty takiej właśnie 40-sto metrowej studni gdzie są prawie 100% szanse na to iż będzie pitna woda.

Jest to kwota 9- 10 tysięcy zł.

Są to wszystkie koszty począwszy od wywiercenia, montażu rur, pompy, podłączeń itd.

Sama nie dam rady zdobyć takiej kwoty, dlatego proszę ludzi, proszę Was o pomoc.

Pitna woda  bardzo ułatwi nam funkcjonowanie i pracę w Białogonkowie, gdzie jeszcze przez wiele, wiele lat musimy służyć tym skrzywdzonym stworzeniom .

Pomóżcie nam proszę.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 210 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 23 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Iza Mortes - awatar

Iza Mortes

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 23

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Chałat - awatar
Magdalena Chałat
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
11
Klaudia :) - awatar
Klaudia :)
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij