Zbiórka Woda Życia 1zł Za lepszy Świat - miniaturka zdjęcia

Woda Życia 1zł Za lepszy Świat Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Woda Życia 1zł Za lepszy Świat - zdjęcie główne

Woda Życia 1zł Za lepszy Świat

2 zł  z 10 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klimat Nie Bo Nie - awatar

Klimat Nie Bo Nie

Organizator zbiórki

POLSKA SERCEM ŚWIATA

 

Ziemia BezGłodu SALUS Realna POMOC 

Witam 

Nazywam się Male Lemalki i od Pięciu lat Rozwijam w Swojej głowie Projekt "Ziemia bez Głodu" realna Pomoc "Nowa Era" wytworzenie "Poszanowanie dla Świadomości"

 

W skrócie ...

Szukam Pomocy w Stworzeniu "SALUS"  to  "Woda Życia" to "Samopoczucie w Płynie"

Woda która Uzupełnia Wszystkie Składniki Potrzebne do Funkcjonowania Ludzkiego Organizmu na bazie (Wyciągu z Owoców i Warzyw Odseparowanych od smaku i zapachu Wzbogacone o Białko Konopne i inne minerały)

 

1.Co Nam to Daje ? 

2.Kto za to Zapłaci ?

3.Ludzie Przestaną Jeść ? 

4.Ludzie Przestaną Pracować ?

5.Gdzie jest Problem ?

6.Bezpieczeństwo i Ochrona przed ?

7.W jakim stężeniu i jakiej pojemności bedziędzie "SALUS" ?

8.Miliardy Zysku i Wpływy Wdzięczności ?

9.Zdrowsze dłuższe Życie ?

 

 

1.Co Nam to Daje ? 

Przyjmijmy że Jesteśmy w Posiadaniu "SALUS" 

Oferujemy Dostęp na Całym Świecie w każdym miejscu o każdej porze 

możliwość skorzystania z darmowego źródła "SALUS" zapewniając PODSTAWY ŻYCIOWE jakim jest zapewnienie przetrwania Wszędzie i Zawsze, Ogranicza Nas jedynie klimat w jakim się Znajdujemy i Standard w jakim Chcemy Żyć, Dzięki temu Możemy Spełnić Nasz pierwszy Postulat "Ziemia bez Głodu"

 

2.Kto za to Zapłaci ?

To Proste ,Państwo (Elita Rządząca) Jako Przedstawiciel Narodu ma Obowiązek by Zapewnić Swojemu Ludowi na danym terytorium Kraju Podstawy Życiowe bo tego Oczekuje się od Rządów w XXI wieku 

(Wystarczy Wprowadzić Abonament na "SALUS" które Płaci Państwo w zależności od zużycia ilości "SALUS" Samopoczucia w Płynie)

(Finansowanie z Podatków więc Ludzie Sami za to Płacą ale nie jest to bezpośrednia transakcja ale Realna Pomoc Lepsza niż 500+ ;)

 

3.Ludzie Przestaną Jeść ? 

To kompletna bzdura można pomyśleć że mogą nastąpić czasy gdzie Ludzie zaczną tylko pić "SALUS" a przestaną jeść jedzenie 

ale zbyt często Zapominamy że je się dla Przyjemności a nie by tylko się zapchać i nie odczuwać głodu.(Może jedynie dojść do Stanu Gdzie Jedzenie Będzie Wprowadzane w Nasz Organizm z Przyjemności i chęci Smaku i Doznań) 

(Co za Tym idzie gdy stałe źródło płynnego pokarmu będzie dostępne dla Wszystkich i Wszędzie Ludzie za Zaoszczędzone pieniądze zaczną korzystać z restauracji co zmniejszy ilość zużycia opakowań (ekologia) poprzez zamawianie przez restauracje pół produktów w dużych ekologicznych opakowaniach)

 

4.Ludzie Przestaną Pracować ?

Kolejny nonsens który ktoś próbuje Nam Wmówić i zniechęcić do działania bo przecież Człowiek Znowu Stałby się Wolny bo Podstawy Życiowe Byłyby Zapewnione i Ograniczałyby Nas tylko Warunki Atmosferyczne klimatu w miejscu w którym się Znajdujemy.(W każdym miejscu moglibyśmy przetrwać bez pracy wystarczy że Jesteśmy i mamy dostęp do "SALUS" który jest Darmowy opłacany z puli Podatków danego Państwa i dostępny na całym terenie Państwa)

Ludzie przecież nie przestali by pracować tylko dlatego że mają zapewnione Podstawy Życiowe ale Otrzymaliby Swobodę i Wolność Wyboru 

(Nie musieliby Pracować z przymusu by utrzymać siebie czy swoją Rodzinę przy życiu bo mieli by czym zaspokoić swoją potrzebę przetrwania w kwestii zapotrzebowania organizmu na pokarm ) a pracowali by Swobodnie na Swój Dorobek Materialny takim jak jest (Jedzenie,Dom,Auto,Podatki,itp.)

(Taki Ruch Doprowadził by do "Nowej Ery" gdzie Człowiek Staje się Wolny i Doceniany bo to On tworzy wykonując dany produkt czy usługę więc to on jest szefem w swoim fachu i Jest ważny) (Pracodawca Zacznie Doceniać Pracę pracownika stawiając się na równi jako szef=szef bo w każdej chwili może zrezygnować z pracy i odejść do innej firmy gdzie będzie szanowany a nie będzie miał obaw że zanim ją znajdzie nie będzie miał z czego wyżywić siebie czy Rodziny) ("Wolność" Życie Zwolni Człowiek Odzyskał Upragnioną Wolność Swobodę i Więcej Czasu na Przyjemności które mogą objawiać się Zamiłowaniem do Swojej Pracy i nawet ten czas Będzie dla Nas Przyjemnością)

 

 

5.Gdzie jest Problem ?

Brak "Poszanowanie dla Świadomości" 

Człowiek od Dawna musiał Być Agresorem By Przetrwać ale te Czasy Minęły Mamy XXI wiek i technologie by to Odmienić.

Głównym aspektem całokształtu jest zabijanie i jedzenie ciał zwierząt 

które są brutalnie zabijane patroszone z wnętrzności i zjadane jako pokarm.

Złe wzorce są wlewane do głowy poprzez wpajanie od najmłodszych lat oczywiście podświadomie Dzieciom przez Bajki ze Zwierzątkami od których uczą się rozumienia i myślenia w kontekście Mowy i stawiają ich często za wzór czy zwyczajnie odnajdując w osobowości jaka została nadana postaci w bajce przyjaciela a następnie dowiaduje się że to zwierzątko przyjaciel jest brutalnie zabijany patrzoszony i trafia na stół jako potrawa,

to co ma myśleć o tym dziecko ?

Brak Poszanowania dla Świadomości jest zakorzeniona u Podstaw jeśli Zwierzę ma Świadomość i można je zabić to Jaką Wartość ma Człowiek skoro Zwierzę ma zbliżone wnętrzności do ludzki ma krew i myślenie co jest niepodważalne bo potrafi się poruszać. Jest jedynie inaczej Usytuowane genetycznie i nie ma możliwości wykonywać czynności takich jak człowiek co nie oznacza że tej Świadomości nie Posiada.

 

6.Bezpieczeństwo i Ochrona przed ?

Katastrofami-Wojnami-Kryzysem-Epidemiami 

Mając Dostęp do "SALUS" Oferujemy Stabilność na Całym Świecie 

Zapewniając Podstawy jakim Jest Głód i możemy skupić się na realnym problemie jakim niesie zniszczenie czy zatrucie otoczenia.

Mając zapas "SALUS" zajmujemy się problemem a nie jego skutkami 

i podstawą jaka Powinna Być Zapewniona Zawsze i Oferowana Przez tych którzy podjęli się Zarządzaniem danego Kraju na którym wystąpił problem.

 

 

7.W jakim stężeniu i jakiej pojemności bedziędzie "SALUS"

-Stężenie w Organizmie nie może przekroczyć dziennie 6L płynu 

 a więc jest to zwyczajna dawka zwykłej wody u dorosłego człowieka 

-Pojemności i forma danego Produktu 

 jest dowolna lecz nie większa niż 6L w jednym opakowaniu 

można ją wprowadzić w formie płynu w butelce lub aerozolu w sprayu np. dla sportowców

 

8.Miliardy Zysku i Wpływy Wdzięczności 

Nie trudno domyślić się że ten kto Dokona Tak Wielkiego Przełomu 

Otrzyma Wpływy Wdzięczności i Korzyść Majątkową dzięki Której można na Nowo Poukładać Świat który będzie dla Ludzi i na Równi Staniemy jako Jeden Gatunek 

Jak Brat i Siostra i ważne Będzie to Kim Jesteśmy Jakim Człowiekiem i że Człowiekiem i co Sobą Reprezentujemy a nie ile mamy korzyści majątkowych których nie da się przenieść do Świata po za Tym Nam Znanym .

 

 

9.Zdrowsze dłuższe Życie ?

Jak Wiadomo Jedzenie Ciał Zwierząt jest czymś niezdrowym nieetycznym i bardzo niszczy Nasz Organizm gdyż zjadamy ssaki którymi Sami Jesteśmy to pewnego rodzaju kanibalizm nie Mam zamiaru tu kogoś umoralniać Chodzi Mi Jedynie o Dobro Gatunku Ludzkiego a bez problemu możemy to zmienić w sposób bardzo prosty rozwijając przemysł gastronomii Wegetariańskiej cz nawet Wegańskiej tworząc większą ilość o jeszcze smaczniejszych walorach smakowych produkty które zastępują prehistoryczne upodobania Żywieniowe w kształtach zbliżonych bądź identycznych dostępnych do tej pory w formie ciała co pomoże zwiększyć komfort psychiczny wychodząc z starych złych nawyków    

 

 

 

Mam Nadzieje że Doczytałeś do Końca i Tak jak Ja Widzisz Potencjał i Moje Szczere Zamiłowanie do Świata i Ludzi bo ani Świat ani Ludzie nie są zepsuci ale mamy Wspólny Współczynnik Zanieczyszczenia przez Syf w Jakim Przyszło Nam Żyć bo ktoś Dał Nam Wszystko a Później Zostawił to w Agonii i tak powolnie umiera całe życie . Ja Wiem Jak Przywrócić Oddech Naszej Planecie by Wreszcie Zacząć Żyć a nie Wegetować.TY JUŻ TEŻ !!!

 

1.POLSKA TO SERCE ŚWIATA I POMPUJE (SALUS)-(KREW) NA CAŁY ŚWIAT

ZNOWU MOŻEMY BYĆ POTĘGĄ  BO SERCE JEST NAJWAŻNIEJSZE 

 

 

POZDRAWIAM

 

Male Lemalki

25 Lat

Polska - Sanok 

+48 733 306 448

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daniel Marek - awatar

    Daniel Marek

    21.02.2017
    21.02.2017

    :)

2 zł  z 10 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Klimat Nie Bo Nie - awatar

Klimat Nie Bo Nie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Daniel Marek - awatar
Daniel Marek
1
Stop Biedzie - awatar
Stop Biedzie
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij