Zbiórka Pomóż zdiagnozować Wojtusia - miniaturka zdjęcia

Pomóż zdiagnozować Wojtusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż zdiagnozować Wojtusia - zdjęcie główne

Pomóż zdiagnozować Wojtusia

24 030 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbieramy na badanie WES, które być może pozwoli na postawienie Wojtusiowi diagnozy i odnalezienie przyczyny jego choroby, na konsultacje lekarskie i leczenie zespołu wad wrodzonych

Opowiem Wam o dziecku, którego los nie oszczędza. O naszym małym wojowniku.

Wojtuś jest naszym upragnionym dzieckiem – czekaliśmy na niego my i jego starszy brat. Wieść o ciąży napełniła nasze serca niewyobrażalną radością. Niestety radością, która nie trwała zbyt długo. Zaczęło się w 12 tygodniu ciąży…

Omphalocele (przepuklina pępowinowa)

Wada serca (ubytek przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej)

Wcześniactwo

Zapalenie płuc

Zaburzenia układu pokarmowego

Niewydolność krążeniowa

Przewlekła niewydolność oddechowa

Nadciśnienie płucne

Niedoczynność tarczycy

Zakrzep zatoki strzałkowej górnej

Obustronna przepuklina pachwinowa

Obustronny niedosłuch

Czynne wodogłowie

Lista jest przerażająco długa. Większość z nas nie dorobi się takiej kartoteki medycznej jaką ma Wojtuś mając niespełna pół roku. Skąd to wszystko? Dlaczego tyle złego spadło na nasze dziecko? I co najważniejsze: co dalej? Co jeszcze może się wydarzyć?

Lekarze nie znają odpowiedzi. Najprawdopodobniej w DNA doszło do pewnych uszkodzeń, które spowodowały tą lawinę nieszczęść. Jakie to uszkodzenia i co się z nimi wiąże? Odpowiedź może przynieść jedynie badanie WES. Kosztowne badanie genetyczne wykrywające najmniejsze zmiany w DNA. Jest ono dla nas jedyną nadzieją na otrzymanie odpowiedzi na nasze pytania, w szczególności na te najważniejsze dotyczące przyszłości naszego dziecka.

Wojtuś ma mocno obniżone napięcie mięśniowe, wymaga rehabilitacji i fizjoterapii. Do tego dochodzą leki na stałe, badania kontrolne, laboratoryjne i wizyty lekarskie. Koszty wciąż rosną. Szukamy więc ludzi o dobrym sercu, którzy chcieli by nas wspomóc w walce o lepsze jutro Wojtusia.

Za każdy, nawet najmniejszy gest będziemy bardzo wdzięczni!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2023
  10.02.2023

  Wszystkiego Dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2023
  01.02.2023

  Powodzenia!

24 030 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 189 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 189

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Maksymilian Szczepan Nowak - awatar
Maksymilian Szczepan Nowak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ignacy Kmiecik - awatar
Ignacy Kmiecik
10
Sandra - awatar
Sandra
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Lucjan - awatar
Lucjan
200
Anna - awatar
Anna
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij