Zbiórka Pomóż zdiagnozować Wojtusia - miniaturka zdjęcia

Pomóż zdiagnozować Wojtusia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóż zdiagnozować Wojtusia - zdjęcie główne

Pomóż zdiagnozować Wojtusia

31 012 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Zbieramy na badanie WES, które być może pozwoli na postawienie Wojtusiowi diagnozy i odnalezienie przyczyny jego choroby, na konsultacje lekarskie i leczenie zespołu wad wrodzonych

Opowiem Wam o dziecku, którego los nie oszczędza. O naszym małym wojowniku.

Wojtuś jest naszym upragnionym dzieckiem – czekaliśmy na niego my i jego starszy brat. Wieść o ciąży napełniła nasze serca niewyobrażalną radością. Niestety radością, która nie trwała zbyt długo. Zaczęło się w 12 tygodniu ciąży…

Omphalocele (przepuklina pępowinowa)

Wada serca (ubytek przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej)

Wcześniactwo

Zapalenie płuc

Zaburzenia układu pokarmowego

Niewydolność krążeniowa

Przewlekła niewydolność oddechowa

Nadciśnienie płucne

Niedoczynność tarczycy

Zakrzep zatoki strzałkowej górnej

Obustronna przepuklina pachwinowa

Obustronny niedosłuch

Czynne wodogłowie

Lista jest przerażająco długa. Większość z nas nie dorobi się takiej kartoteki medycznej jaką ma Wojtuś mając niespełna pół roku. Skąd to wszystko? Dlaczego tyle złego spadło na nasze dziecko? I co najważniejsze: co dalej? Co jeszcze może się wydarzyć?

Lekarze nie znają odpowiedzi. Najprawdopodobniej w DNA doszło do pewnych uszkodzeń, które spowodowały tą lawinę nieszczęść. Jakie to uszkodzenia i co się z nimi wiąże? Odpowiedź może przynieść jedynie badanie WES. Kosztowne badanie genetyczne wykrywające najmniejsze zmiany w DNA. Jest ono dla nas jedyną nadzieją na otrzymanie odpowiedzi na nasze pytania, w szczególności na te najważniejsze dotyczące przyszłości naszego dziecka.

Wojtuś ma mocno obniżone napięcie mięśniowe, wymaga rehabilitacji i fizjoterapii. Do tego dochodzą leki na stałe, badania kontrolne, laboratoryjne i wizyty lekarskie. Koszty wciąż rosną. Szukamy więc ludzi o dobrym sercu, którzy chcieli by nas wspomóc w walce o lepsze jutro Wojtusia.

Za każdy, nawet najmniejszy gest będziemy bardzo wdzięczni!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • KENO team - awatar

  KENO team

  19.04.2023
  19.04.2023

  Wspieramy Wojownika :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.02.2023
  10.02.2023

  Wszystkiego Dobrego!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.02.2023
  01.02.2023

  Powodzenia!

31 012 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 200

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Beata - awatar
Beata
50
Beata - awatar
Beata
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Keno Team - awatar
Keno Team
6 000
KENO Team - awatar
KENO Team
100
KENO team - awatar
KENO team
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij