Zbiórka Leczenie Marty Wojowniczki - zdjęcie główne

Leczenie Marty Wojowniczki

61 463 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 523 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jola Wiszniewska - awatar

Jola Wiszniewska

Organizator zbiórki

Mam na imię Jola. Proszę Was o pomoc mojej przyjaciółce Marcie Dziewiur, nazywanej przez wszystkich Wojowniczką. Ma 43 lata i wspaniałego synka Szymona. Każdego dnia wspiera ją ukochany mąż Piotr. 

Marta choruje na padaczkę lekooporną, anemię wieloniedoborową, tężyczkę, endometriozę, celiakię, metaboliczne uszkodzenie kości, kolagenozę i wiele innych. Jest po usunięciu żołądka, zespoleniu jelitowym i dwukrotnym usuwaniu gruczolaków przysadki mózgowe. 

W ostatnim czasie doszły bardzo poważne problemy z kręgosłupem. Rezonans wykazał dużo zmian o różnym charakterze.  Najprawdopodobniej Martę czekają dwie operacje techniką mikroskopową. To szansa na zniwelowanie groźnych skutków ubocznych. Ale takie zabiegi wykonywane są tylko w prywatnych klinikach. Więc znowu olbrzymie wydatki...

Od pięciu jest żywiona pozajelitowo. Już dwa razy trzeba było  wymienić brewiak specjalny cewnik. Walczy każdego dnia! 

Dzięki Wam udało się kupić supernowoczesny wózek. Taki do ścigania po piasku i po śniegu. Wielkie dzięki! Czas na kolejną walkę...

Mieszkanie Marty wymaga remontu. Jest malutkie i przytulne, ale niedostosowane do jej potrzeb. Sam remont (przystosowanie) łazienki wyceniono na 30 tysięcy złotych. 

Wasze wsparcie zostanie także wykorzystane na leki, rehabilitacje, dojazdy do specjalistów, opłaty za wizyty lekarskie. 

Proszę, stańcie do boju razem z moją Wojowniczką. To kobieta o wielkim sercu i nigdy nie pozostaje obojętna na krzywdy innych. Zawsze mogę na nią liczyć. Choć sama walczy o każdy oddech, uśmiech, dzień, nie zapomina o wspieraniu innych. Bardzo Was proszę o pomoc. 

W imieniu Marty i jej najbliższych, z góry dziękuję za każdy grosz. Kłaniam się nisko wszystkim Wojowniczkom i Wojownikom. Razem wygramy tę batalię!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Jola Wiszniewska - awatar

  Jola Wiszniewska

  05.08.2018
  05.08.2018

  Jest fantastyczny wózek! Prawdziwy mercedes wśród wózków... świetnie sobie radzi na piasku. Właśnie trwają testy nad polskim morzem :)
  To dzięki Wam! Dziękujemy z całego serca!

  Zdjęcie aktualizacji 18 227

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.2022
  01.04.2022

  OD MOMENTU ZAŁOŻENIA ZBIORKI DOSTAŁAM WIADOMOŚCI, ŻE JESTEM ZA STARA I ZAMIAST ŻEBRAĆ MAM "ZDECHNAĆ" BO NIE MA ZE MNIE ŻADNEGO POŻYTKU. PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁAM, JA TYLKO CHCIAŁABYM JAKOŚ PRZEŻYĆ I JESTEM ZMUSZONA WYŻEBRAĆ BY PRZEŻYĆ. https://www.dobrazbiorka.pl/d2accruxm1

 • Marcin_Du - awatar

  Marcin_Du

  13.12.2021
  13.12.2021

  Pozdrawiam świąteczne, zakładam za bąbkę :)

 • Justyna Mazonik - awatar

  Justyna Mazonik

  25.10.2021
  25.10.2021

  ❣❣😘

 • Justyna sesja neuro - awatar

  Justyna sesja neuro

  18.10.2021
  18.10.2021

  Zdrowiej Marta

 • Ania Slow Jogging w Olsztynie - awatar

  Ania Slow Jogging w Olsztynie

  10.10.2021
  10.10.2021

  Pani Marto 😘 mój dzisiejszy bieg dedykuję Pani 😘 Życzę dużo zdrowia i wytrwałości 😘😘😘♥️♥️♥️♥️ Ania

61 463 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 1 523 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Jola Wiszniewska - awatar

Jola Wiszniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 523

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra H - awatar
Aleksandra H
25
Iwona Dremo - awatar
Iwona Dremo
130
Kasia.T - awatar
Kasia.T
50
Benio - awatar
Benio
50
Radek - awatar
Radek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij