Zbiórka Kacperek pragnie nornmalnego zyc - miniaturka zdjęcia

Kacperek pragnie nornmalnego zyc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Kacperek pragnie nornmalnego zyc - zdjęcie główne

Kacperek pragnie nornmalnego zyc

334 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilka Szóstak Łożewicz - awatar

Ilka Szóstak Łożewicz

Organizator zbiórki

Witam wszystkich, chcila bym Wam opowiedziec w skrocie o moim Bratanku ktorego wychowuja Dziadkowie.Zamieszkuja Oni w Płocku i bardzo chcila bym im pomoc.Dziadek Kacperka ciezko pracuje by zapewnic rodzinie byt a Babcia poswiecila sie calkowicie swojemu wnukowi,robi wszystko by mu pomoc .Kacperek jest dwuletnim uśmiechniętym wojownikiem, walczy cały czas o normalne życie na przeszkodzie stoi padaczka,wodoglowie, porazenie mózgowe dziecièce ,napięcie mięśniowe, niedowład lewostronny, upośledzenie Kacpereka zmaga się również z wadą oczek widzi tylko rzeczy w odległości jednego metra. Robimy wszystko by mały wojownik usiadł a później stanoł sam na własne nóżki.Czeka go bardzo ciezka walka gdyz Kacperek ma bardzo krzywy kregoslup ktory dodatkowo uniemozliwia mu prawidlowe rozwijanie sie .Zebrane pieniazki przeznaczyli bysmy na zakup wózka,sprzetu rehabilitacyjnego,nowe ortezy i rehabilitacje by w przyszłości Kacperek mógł samodzielnie się poruszac ,to wszystko może być możliwe z Waszą pomocą za co z gòry bardzo dziękujemy .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Dariusz Frydrycki - awatar

  Dariusz Frydrycki

  12.10.2019
  12.10.2019

  Zdrowia i wytrwalosci💪💪💪💪ngu97

  • Ilka Szóstak Łożewicz - awatar

   Ilka Szóstak Łożewicz - Organizator zbiórki

   17.10.2019
   17.10.2019

   Dziekujemy ślicznie :)

334 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ilka Szóstak Łożewicz - awatar

Ilka Szóstak Łożewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Weronika Wujcik - awatar
Weronika Wujcik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Aneta Kalman - awatar
Aneta Kalman
50
Patrycja Brzózka - awatar
Patrycja Brzózka
20
Edyt - awatar
Edyt
10
Daniel Szychułda - awatar
Daniel Szychułda
20
Piotr Reszczyński - awatar
Piotr Reszczyński
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dobrasiostra - awatar
Dobrasiostra
20
Magda - awatar
Magda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij