Zbiórka Wojtek i Szymek / mukowiscydoza - zdjęcie główne

Wojtek i Szymek / mukowiscydoza

3 621 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Domańska - awatar

Katarzyna Domańska

Organizator zbiórki

 To straszne uczucie nie móc złapać oddechu, a jest jeszcze gorsze, kiedy jesteś tak mały, że nie do końca rozumiesz, co się dzieje. Wojtek i Szymek to moje ukochane dzieci, los wystawia ich na bardzo trudną próbę. Obydwoje chorują na mukowiscydozę, chorobę, która zabiera oddech, dusi pomału... Wraz z mężem żyjemy w ciągłym stresie, wiecznej obawie, że zabraknie nam pieniędzy na leczenie naszych dzieci. 

Z choroba zmagamy się od narodzin Szymka. Pół roku później dowiedzieliśmy się że Wojtek również jest chory, a wcześniejsze diagnozy i orzeczenie były mylnie stawiane. 

Zbieramy pieniądze na pomoc  leczeniu chłopców,  na suplementy diety odżywki. Koszt leczenia chłopców z roku na rok jest co raz większy.. 1500-2000zl miesięcznie :( 

Przez mukowiscydozę cierpi cały organizm..z roku na rok mo ze być co raz gorzej..  

edit . od 2020   od roku  u Szymka   walczymy hepatosplenomegalia 😔 co pół roku dowiadujemy się że niema poprawy . wątroba i sledziona  jest powiększona ..  do tego trzustka 😔 .. ehh.. ..  w lutym mamy gastroskopię.. plus kolejne USG 😒 w trakcie pobytu w szpitalu..
choć bardzo bym chciała mukowiscydozy nie da się zatrzymać 😔😔😔
  Bardzo prosimy o wsparcie 🙏🙏

Chorzy na Mukowiscydozę czesto nie dożywaja  20 roku życia. Dlatego bardzo jest ważne systematycznie pryjmowanie leków inchalacje i drenaż.   

Zbieramy na leczenie i i sprzęt do rehabilitacji. Min inhalator mobilny Dla chłopców I sprzęt do drenażu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Katarzyna Domańska - awatar

  Katarzyna Domańska

  06.10.2020
  06.10.2020

  od ponad 7 lat walczymy z mukowiscydoza 😔.. od roku u Szymka walczymy hepatosplenomegalia 😔 co pół roku dowiadujemy się że niema poprawy . wątroba i sledziona jest powiększona .. do tego trzustka 😔 .. ehh.. .. w lutym mamy gastroskopię.. plus kolejne USG 😒 w trakcie pobytu w szpitalu.. choć bardzo bym chciała mukowiscydozy nie da się zatrzymać 😔😔😔 Bardzo prosimy o wsparcie 🙏🙏

Komentarze


 • Ines D. Licytacja 4 bransoletki. - awatar

  Ines D. Licytacja 4 bransoletki.

  20.11.2021
  20.11.2021

  Dużo sił i radości pomimo trudności!

 • Anna Cuper - awatar

  Anna Cuper

  14.11.2021
  14.11.2021

  ksiazka + KW

 • Mariusz - awatar

  Mariusz

  31.12.2020
  31.12.2020

  Wszystkiego dobrego w nowym roku dla Pani oraz chłopców!

 • Anna C. - awatar

  Anna C.

  06.12.2020
  06.12.2020

  maskotki

 • Anna Cuper - awatar

  Anna Cuper

  03.11.2020
  03.11.2020

  Bransoletka

3 621 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 117 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Katarzyna Domańska - awatar

Katarzyna Domańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 117

Martyna Sikorska - awatar
Martyna Sikorska
50
Ines D. Licytacja 4 bransoletki. - awatar
Ines D. Licytacja 4 bransoletki.
80
Anna Cuper - awatar
Anna Cuper
45
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
65
Paulina Lach - gwiazdki - awatar
Paulina Lach - gwiazdki
25
Magdalena - awatar
Magdalena
100
kasia - awatar
kasia
100
Magdalena - awatar
Magdalena
100
Agnieszka Maronska - awatar
Agnieszka Maronska
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij