
Do wszystkich dobrych dusz!!!
Dnia 19.07.2019 w Rudzie Śląskiej wydarzył się nieszczęśliwy wypadek w wyniku którego po 3 dniach walki zginął nasz kolega Wojtek Kamiński.
Wojtek pozostawił rodzinę, która straciła wspaniałego męża, ojca, dziadka...oraz jedynego żywiciela rodziny.
Mieszkanie Wojtka jest doszczętnie spalone, a jego rodzina została bez duchu nad głową.
Oto Co zostało z ich mieszkania-->

Wojtek był świetnym Szoferem, zawsze chętnym do pomocy innym, dlatego teraz my musimy pomóc jego rodzinie!!!
W grupie siła, dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o wpłaty pieniążków, które będą w całości przekazane rodzinie Kamińskich.
Z góry bardzo wszystkim dziękujemy!
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Anonimowy Darczyńca
pomagam.pl/wojtekkaminski