Zbiórka Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!! - miniaturka zdjęcia

Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!!

Zbiórka Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!! - zdjęcie główne

Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!!

566 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Ty Na - awatar

Ty Na

Organizator zbiórki

Wojtek jest chory na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne znacznego stopnia. Wojtek sam siedzi, ale jeszcze nie stoi i nie chodzi. Wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, która da mu nadzieję na lepszą przyszłość, aby kiedyś mógł stanąć na własnych nóżkach. Widoczne postępy w rozwoju psychoruchowym dziecka nie pozwalają na zaprzestanie leczenia.
Wojtek jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Najbliższa rodzina robi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc w trudnej sytuacji materialnej – niestety to nie wystarcza na pokrycie potrzeb związanych z leczeniem chłopca. Pracuje tylko ojciec, mama – ze względu na chorobę syna – nie może podjąć jakiejkolwiek pracy. Wojtek ma starszego brata, który bardzo pomaga w opiece. Kontakt z nim bardzo dobrze wpływa na rozwój emocjonalny brata.
Rodzina chłopca znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i jest bezsilna wobec wysokich kosztów leczenia. Dodatkowym obciążeniem są koszty dojazdu na leczenie i rehabilitację. Potrzebują wsparcia ludzi dobrej woli. Każda złotówka przyczyni się do poprawy zdrowia Wojtka. Dlatego będe wdzięczna za pomoc.Rodzice Wojtka zostali poinformowaniu o tym,ze chce zorganizowac zbiorke.https://dzieciom.pl/podopieczni/4703 tu jest link fundacji,gdyny ktos nie wierzyl.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
566 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać teraz
 
Ty Na - awatar

Ty Na

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
kargul - awatar
kargul
200
kargul - awatar
kargul
200
Tomasz Matuszkiewicz - awatar
Tomasz Matuszkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Jernaś - awatar
Magdalena Jernaś
20
Józefiak - awatar
Józefiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij