Zbiórka Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!! - miniaturka zdjęcia

Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!! - zdjęcie główne

Spieszmy z pomoca Dla Wojtka!!

566 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ty Na - awatar

Ty Na

Organizator zbiórki

Wojtek jest chory na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe spastyczne znacznego stopnia. Wojtek sam siedzi, ale jeszcze nie stoi i nie chodzi. Wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji, która da mu nadzieję na lepszą przyszłość, aby kiedyś mógł stanąć na własnych nóżkach. Widoczne postępy w rozwoju psychoruchowym dziecka nie pozwalają na zaprzestanie leczenia.
Wojtek jest pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem. Najbliższa rodzina robi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc w trudnej sytuacji materialnej – niestety to nie wystarcza na pokrycie potrzeb związanych z leczeniem chłopca. Pracuje tylko ojciec, mama – ze względu na chorobę syna – nie może podjąć jakiejkolwiek pracy. Wojtek ma starszego brata, który bardzo pomaga w opiece. Kontakt z nim bardzo dobrze wpływa na rozwój emocjonalny brata.
Rodzina chłopca znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i jest bezsilna wobec wysokich kosztów leczenia. Dodatkowym obciążeniem są koszty dojazdu na leczenie i rehabilitację. Potrzebują wsparcia ludzi dobrej woli. Każda złotówka przyczyni się do poprawy zdrowia Wojtka. Dlatego będe wdzięczna za pomoc.Rodzice Wojtka zostali poinformowaniu o tym,ze chce zorganizowac zbiorke.https://dzieciom.pl/podopieczni/4703 tu jest link fundacji,gdyny ktos nie wierzyl.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
566 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ty Na - awatar

Ty Na

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
kargul - awatar
kargul
200
kargul - awatar
kargul
200
Tomasz Matuszkiewicz - awatar
Tomasz Matuszkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magdalena Jernaś - awatar
Magdalena Jernaś
20
Józefiak - awatar
Józefiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij