Zbiórka By w końcu usłyszeć Kocham Was - miniaturka zdjęcia

By w końcu usłyszeć Kocham Was Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka By w końcu usłyszeć Kocham Was - zdjęcie główne

By w końcu usłyszeć Kocham Was

2 320 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

2% - tyle szans lekarze dawali na to, że nasze ukochane dziecko przeżyje. Życie Wojtusia to cud, którego miało nie być! Wojtek urodził się w 23 tygodniu ciąży z waga 620g. Nasz synek leżał w inkubatorku i dopiero po kilku dobach moglismy bardzo ostrożnie pogłaskać delikatną skórę na jego główce. Od małej istotki, na którą tak bardzo czekalismy, dzieliła nas szyba i zapewnienia lekarzy, że Wojtek nie da rady, że jego życie gaśnie, że nawet skomplikowana aparatura i sztab najlepszych lekarzy nie zdoła go uratować. Usłyszeliśmy, że mamy się z nim pożegnać...

Wojtek ma za sobą 5 operacji - serduszka i jelit. 3 miesiące oddychał za niego respirator - patrzyliśmy, jak powietrze wtłaczane jest w jego małe płuca. Później nasz dzielny chłopiec oddychał za pomocą maski tlenowe. W tamtym czasie mogliśmy po raz pierwszy nakarmic Wojtusia butelką - poczuliśmy wtedy ze wszystko się jakoś ułoży, że będzie dobrze. 

Mielismy rację. Pomimo wielu krytycznych chwil, jakie spędziliśmy na oddziale, pomimo tak wielu rozstań i strachu, czy się uda, Wojtek żyje i jest naszym największym szczęściem. Wbrew rokowaniom, jest samodzielnym, radosnym, uwielbiającym zabawę z rówieśnikami, cieszącym się życiem chłopcem. Jest jednak też wcześniakiem, a tragiczne miesiące walki o jego życie odcisnęły ślad - u Wojtusia stwierdzono opóźnienie psychoruchowe, oraz afazje. Jak każdy rodzic czekamy na te najważniejsze słowa Kocham Was niestety bez odpowiedniej terapii i rehabilitacji nie ma szans żeby Wojtek zaczął sam mówić. 

Dzięki zajeciom z neurologopedą oraz turnusom rehabilitacyjnym Wojtek robi postępy w rozwoju, niestety koszty leczenia są ogromne i nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej liczby zajęć. 

Dzięki zbiórce chcemy mieć możliwość żeby mu jak najlepiej pomóc. Dla nas najważniejsze jest teraz dobro Wojtka, to żeby mógł normalnie funkcjonować w zyciu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Karolina Nieszporek - awatar

  Karolina Nieszporek

  18.05.2019
  18.05.2019

  Pierwsze dni życia Wojtka. Ciężko było patrzeć jak ta kruszynka walczy o każdy oddech.

  Zdjęcie aktualizacji 31 459

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.2019
  17.05.2019

  Powodzenia, dacie radę.

  • Karolina Nieszporek - awatar

   Karolina Nieszporek - Organizator zbiórki

   17.05.2019
   17.05.2019

   Bardzo dziekujemy🙂

2 320 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Mikiewicz - awatar
Łukasz Mikiewicz
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek Kozieł - awatar
Radek Kozieł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij