Zbiórka By w końcu usłyszeć Kocham Was - miniaturka zdjęcia

By w końcu usłyszeć Kocham Was

Zbiórka By w końcu usłyszeć Kocham Was - zdjęcie główne

By w końcu usłyszeć Kocham Was

2 300 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

2% - tyle szans lekarze dawali na to, że nasze ukochane dziecko przeżyje. Życie Wojtusia to cud, którego miało nie być! Wojtek urodził się w 23 tygodniu ciąży z waga 620g. Nasz synek leżał w inkubatorku i dopiero po kilku dobach moglismy bardzo ostrożnie pogłaskać delikatną skórę na jego główce. Od małej istotki, na którą tak bardzo czekalismy, dzieliła nas szyba i zapewnienia lekarzy, że Wojtek nie da rady, że jego życie gaśnie, że nawet skomplikowana aparatura i sztab najlepszych lekarzy nie zdoła go uratować. Usłyszeliśmy, że mamy się z nim pożegnać...

Wojtek ma za sobą 5 operacji - serduszka i jelit. 3 miesiące oddychał za niego respirator - patrzyliśmy, jak powietrze wtłaczane jest w jego małe płuca. Później nasz dzielny chłopiec oddychał za pomocą maski tlenowe. W tamtym czasie mogliśmy po raz pierwszy nakarmic Wojtusia butelką - poczuliśmy wtedy ze wszystko się jakoś ułoży, że będzie dobrze. 

Mielismy rację. Pomimo wielu krytycznych chwil, jakie spędziliśmy na oddziale, pomimo tak wielu rozstań i strachu, czy się uda, Wojtek żyje i jest naszym największym szczęściem. Wbrew rokowaniom, jest samodzielnym, radosnym, uwielbiającym zabawę z rówieśnikami, cieszącym się życiem chłopcem. Jest jednak też wcześniakiem, a tragiczne miesiące walki o jego życie odcisnęły ślad - u Wojtusia stwierdzono opóźnienie psychoruchowe, oraz afazje. Jak każdy rodzic czekamy na te najważniejsze słowa Kocham Was niestety bez odpowiedniej terapii i rehabilitacji nie ma szans żeby Wojtek zaczął sam mówić. 

Dzięki zajeciom z neurologopedą oraz turnusom rehabilitacyjnym Wojtek robi postępy w rozwoju, niestety koszty leczenia są ogromne i nie jesteśmy w stanie zapewnić mu odpowiedniej liczby zajęć. 

Dzięki zbiórce chcemy mieć możliwość żeby mu jak najlepiej pomóc. Dla nas najważniejsze jest teraz dobro Wojtka, to żeby mógł normalnie funkcjonować w zyciu. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Karolina Nieszporek - awatar

  Karolina Nieszporek

  18.05.19
  18.05.19

  Pierwsze dni życia Wojtka. Ciężko było patrzeć jak ta kruszynka walczy o każdy oddech.

  Zdjęcie aktualności 31 459

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.05.19
  17.05.19

  Powodzenia, dacie radę.

  • Karolina Nieszporek - awatar

   Karolina Nieszporek - Organizator zbiórki

   17.05.19
   17.05.19

   Bardzo dziekujemy🙂

2 300 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Mikiewicz - awatar
Łukasz Mikiewicz
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Radek Kozieł - awatar
Radek Kozieł
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij