Zbiórka Pomóż mi pokonać moją chorobęSMA - miniaturka zdjęcia

Pomóż mi pokonać moją chorobęSMA

Pomóż mi pokonać moją chorobęSMA

16 775 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 360 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Landowski - awatar

Wojciech Landowski

Organizator zbiórki

2020 - 02 - 20

Kolejny etap rehabilitacji już za mną i kolejny przede mną. Hydromasaże, elektrostymulacje, pole magnetyczne, sala ćwiczeń. Nabieramy mocy i sprawności, w tym wszystkim jest cząstka Was - dziękuję. A tu fotorelacja:

Szczęśliwego i zdrowego Roku 2020 Wam życzę!

19 grudnia 2019 otrzymałem 4 dawkę leku mocy ratującego moje życie. W moich żyłach płynie lekarstwo, które z pomocą aktywnych działań rehabilitacyjnych ma za zadanie pomóc mi w codziennym życiu. Chciałbym Wam życzyć zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i podziękować za to co dla mnie robicie i wspieracie. Serdeczne dziękuję.

27 listopad 2019

Elektrostymulacje mięśni z pomocą ćwiczeń zaczęte. Rehabilitacja aktywna jest konieczna podczas mojego leczenia. Wszystko udokumentowane specjalnie dla Was w podziękowaniu za zaufanie.

14 listopad 2019

Kolejna trzecia dawka leku ratującego moje zdrowie już za mną. To wszystko jest jak piękny sen. Pozdrawiam Was gorąco z nadzieją na dalsze wsparcie.

31 październik 2019

Mam dla Was dobrą wiadomość, otóż 29 października otrzymałem drugą dawkę SPINRAZY. Jest dobrze, więc w dalszym ciągu zabiegam o pomoc. Wielkie dzięki!

14 październik 2019

Kochani, dnia 11 października 2019 roku doczekałem się podania pierwszej dawki Spinrazy, czyli zastrzyku mocy, dziękuję Wam za to że jesteście i mnie wspieracie! Przede mną jeszcze daleka droga, ale damy radę!

17 lipiec 2019

Aby nie zanikały mi kolejne mięśnie potrzebna mi jest fachowa rehabilitacja zarówno w domu jak i w specjalistycznych ośrodkach czy szpitalach. Z góry Wam dziękuję za okazaną w tym pomoc. Muszę systematycznie ćwiczyć, potrzebuję również wsparcia specjalistów. Dzięki temu pomagasz mi w mojej sprawności. Rehabilitacja, ćwiczenia zwykłe, pole magnetyczne, elektrostymulacje, różnego rodzaju lampy, prądy to wszystko ma na celu poprawę jakości mojego zdrowia!

7 czerwiec 2019

Moi drodzy, dzięki Wam podnośnik pacjenta jest już razem ze mną. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w zakupie, pozdrawiam i lecimy dalej.

29 marzec 2019

Kwalifikacje do leczenia w Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy.

12 marzec 2019

Kochani pojawił się nowy cel! Jest to podnośnik pacjenta, czyli podnośnik osoby niepełnosprawnej. Takie urządzenie pozwoli mi bez problemu przesiadać się z wózka na kanapę i odwrotnie. Również potrzeby łazienkowe będą w tym momencie zdecydowanie lżejsze. Do tej pory korzystam z pomocy osób trzecich, jest to uciążliwe i męczące dla każdego. Podnośnik będzie również niezbędny podczas wyjazdów związanych z leczeniem.

Istnieją wśród nas anioły, wprawdzie nie mają skrzydeł lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie...

Dla większości z Was to niewiele, a dla mnie to szansa na lepsze życie. Może spróbujemy razem pokonać tą paskudną chorobę?

Mam na imię Wojtek, lat 46. Od urodzenia choruję na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Mieszkam w małej wiosce w centrum Borów Tucholskich. W domu mieszkam tylko z 81 letnią matką, która również sprawuje nade mną opiekę. Poruszam się tylko na wózku akumulatorowym, niestety obecne akumulatory wymagają wymiany na nowe. Są one mi niezbędne aby w miarę samodzielnie funkcjonować. Potrzebny jest również nowy laptop celem komunikacji ze światem. Wózek i laptop są takim moim oknem na świat. W tym roku pojawiła się szansa na leczenie mojej choroby, a co za tym idzie niezbędne będą wyjazdy oraz kontakt, jedno i drugie mogą zapewnić mi właśnie akumulatory oraz laptop.   Rehabilitacja związana z SMA jest bardzo droga i niezbędna od chwili zaczęcia przyjmowania leku SPINRAZA, koszt jednej godziny kształtuje się w granicach 100 zł. Trzeba również dojechać na taką aktywną rehabilitację, a to są kolejne koszty, na które po prostu mnie nie stać. Życie nauczyło mnie, że pomoc przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie. Będę bardzo wdzięczny za każdą uzbieraną kwotę, z góry dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tego posta i chcę żyć do końca świata i jeden dzień dłużej...Pozdrawiam. Wojtek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Wojciech Landowski - awatar

  Wojciech Landowski

  03.04.19
  03.04.19

  My name is Wojtek, aged 46. I have been suffering from spinal muscular atrophy of SMA since birth. I live in a small village in the center of Bory Tucholskie. At home I live only with my 81-year-old mother, who also looks after me. I only move on a battery trolley, unfortunately the current batteries need replacing with new ones. They are necessary for me to function independently. You also need a new laptop to communicate with the world. The trolley and laptop are my window to the world. This year, there is a chance to treat my illness, and consequently it will be necessary to travel and contact, both can provide me just the batteries and laptop. Rehabilitation associated with SMA is very expensive and necessary from the moment you start taking SPINRAZA, the cost of one hour is about 100 PLN. You also have to get to such an active rehabilitation, and these are the next costs that I can not afford. Life has taught me that help comes at the least expected moment.

Komentarze


 • AgaGol - awatar

  AgaGol

  01.02.20
  01.02.20

  Panie Wojtku, życzę dużo zdrowia i siły w codziennej walce o nie :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.01.20
  19.01.20

  Glowa do gory,ja tez siedze na wozku

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.01.20
  09.01.20

  Powodzenia Wojciechu.

 • Marek Kujawa - awatar

  Marek Kujawa

  02.01.20
  02.01.20

  Wojtek - wspomagam. Trzymam kciuki, dużo zdrowia i pomyślności w Nowym 2020 Roku!

 • Ela I Piotr - awatar

  Ela I Piotr

  23.12.19
  23.12.19

  Panie Wojtku trzymamy za Pana kciuki,życzymy spokojnych i błogosławionych świąt Bożego Narodzenia .Niech Pan Bóg ma Pana w swojej opiece i Pana rodzinę .Pozdrawiamy Ela i Piotr.

16 775 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 360 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Landowski - awatar

Wojciech Landowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 360

Wszystkiego co dobre - awatar
Wszystkiego co dobre
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marcin Chmara - awatar
Marcin Chmara
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Szymon Chyła - awatar
Szymon Chyła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Iwona - awatar
Iwona
20
Dawid Cichewicz - awatar
Dawid Cichewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij