Zbiórka Kocie marzenie o wolności. cz.II - miniaturka zdjęcia

Kocie marzenie o wolności. cz.II

Kocie marzenie o wolności. cz.II

970 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Is St - awatar

Is St

Organizator zbiórki

Błagamy, pomóżcie nam spełnić kocie marzenie o wolności! cz.II

Uwalniamy ponad setkę kotków!

Kochani,

Biuro APA, ma pod swoją opieką blisko setkę kotków. To więcej niż „na stanie” ma nie jedno schronisko, które na opiekę nad zwierzętami otrzymuje państwowe pieniądze.

My – mamy tylko to, co ofiarują nam darczyńcy. Nigdy, nawet w najczarniejszych scenariuszach nie spodziewałyśmy się, że będziemy musiały ratować tak dużą ilość kotków i dać schronienie blisko setce kotełków. Staramy się jak możemy, by zapewnić im jak najlepsze warunki i by były szczęśliwe. Ostatnio pod naszą opiekę trafiło sporo schorowanych seniorów, czyli kotków, którym staramy się zapewnić miłość na ostatnie lata ich życia. Kotków, z których wiele przeszło prawdziwe piekło jak Niuniuś, Melisa, Papay i Duszka.

Kotków, które przez kilkanaście lat, walczyły o przetrwanie – walczyły każdego dnia, póki schorowane, na granicy życia i śmierci nie miały już siły walczyć. Udało nam się je uratować, choć walka o pełnię ich zdrowia nadal trwa.

Kochani,

większość naszych seniorów to kotki, które nie mogą żyć wyłącznie w pomieszczeniach. Całe życie spędzały na wolności, a zamknięcie, jest dla nich powodem stresu i co tu dużo mówić, nieszczęścia :(

Niestety są zbyt chore (wymagają codziennego podawania leków – niewydolność nerek, padaczka, cukrzyca) by mogły zostać wypuszczone. „Na lekach” czują się dobrze, ale ich odstawienie równia się dla nich bolesna śmierć.

Kochani – musimy coś zrobić !!!

Nie możemy pozwolić, by były nieszczęśliwe. Ratowanie nie polega wyłącznie na leczeniu i karmieniu. Ratowanie ma zapewnić zwierzętom szczęśliwe życie.

Dlatego zwracamy się z błagalnym apelem do Was. Pomóżcie naszym kotkom odzyskać uśmiech i radość na ostatnie lata ich życia. Pomóżcie nam sprawić, by mogły wylegiwać się na trawce w promieniach słońca, słuchając śpiewu ptaków. Pomóżcie nam uczynić ich życie szczęśliwym.

Jak to uczynić?

To wbrew pozorom proste a jedyną rzeczą, jaka nas ogranicza się pieniądze.

Pieniądze, których nie mamy :(

Chcemy i musimy zbudować dla kotków dużą wolierę, tak wspaniałą, jakiej jeszcze Polska nie widziała. Wolierę wśród drzew z pniami do wspinania, poduchami do ugniatania i masą trawy gdzie kotki będą mogły polować na świerszcze.

Wspólnie z Wami chcemy stworzyć koci raj, ostatnią przystań dla tych, którym niewiele życia już zostało, ale zasłużyły na to, by to życie było jak najlepsze.

Musi nam się udać i głęboko wierzymy w to, że Wy również nie pozwolicie na to, by kotki, które żyły wolnością dziś musiały siedzieć w czterech ścianach.

Błagamy, pomóżcie spełnić nam kocie marzenie o wolności.

Koszt całego projektu, to 12 tysięcy złotych. Niestety kotkom zostało niewiele czasu i dlatego musimy się bardzo śpieszyć. Budowa została podzielona na 2 etapu, każdy po 6000 zł. Szkielet i wnętrze, potem ściany zewnętrzne i wyposażenie.

Nie umiemy inaczej, więc po prostu Was błagamy!

************************************************************************

Pierwszy etap jest właśnie w trakcie realizacji :)

Dzięki Waszej pomocy mogłyśmy zacząć.

Teraz czas na wyposażenie i zagospodarowanie przestrzeni, czyli kuwety, domki, drapaki, hamaki i wszystko to, co sprawi, że nasze kotki będą szczęśliwe.

Na zakup wszystkiego potrzebujemy 5000,00 zł.

PROSIMY - POMÓŻCIE nam uczynić ich życie szczęśliwym !!!

Zapraszamy do śledzenia postępów z budowy i poznania naszych kotków na stronie FB Biura Obrony Zwierząt APA.

 

Zdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.IIZdjęcie opisu zbiórki Kocie marzenie o wolności. cz.II

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • MA - awatar

  MA

  02.09.16
  02.09.16

  Wierzę, że się uda.

 • Ewa - awatar

  Ewa

  29.08.16
  29.08.16

  Powodzenia

 • Ika - awatar

  Ika

  28.08.16
  28.08.16

  Dobra robota :)

 • Lucky - awatar

  Lucky

  06.08.16
  06.08.16

  Na szczęście dla istot , które przynoszą ludziom tylko szczęście :)

970 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać teraz
 
Is St - awatar

Is St

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

eMka - awatar
eMka
20
Marta Hawryla - awatar
Marta Hawryla
50
Renata - awatar
Renata
155
MA - awatar
MA
30
Joanna - awatar
Joanna
35
Ewa - awatar
Ewa
20
Joanna - awatar
Joanna
10
Ika - awatar
Ika
100
Kamila - awatar
Kamila
50
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij