Zbiórka Świąteczna zbiórka na zwierzaki - miniaturka zdjęcia

Świąteczna zbiórka na zwierzaki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Świąteczna zbiórka na zwierzaki - zdjęcie główne

Świąteczna zbiórka na zwierzaki

1 900 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Solkiewicz - awatar

Monika Solkiewicz

Organizator zbiórki

ENGLISH VERSION BELOW

Wiele jest porzuconych, nieszczęśliwych i zaniedbanych zwierząt, potrzebujących pomocy. Są też miejsca, które im pomagają i ludzie, którzy w taką pomoc się angażują.

WoloZwierzak jest indywidualną inicjatywą pracowników Accenture oraz ich przyjaciół – odwiedzamy schroniska dla zwierząt i pomagamy. Regularnie odwiedzamy schronisko dla koni w Musułach prowadzone przez fundację Pegasus oraz schronisko w Korabiewicach prowadzone przez fundację Viva!. Byliśmy też w schronisku w Józefowe,

Staramy się planować dwie wizyty w schroniskach w miesiącu, do każdej wizyty dołączają ci, którzy danego dnia mogą. Zazwyczaj jest nas kilkanaście osób. Żadnej pracy się nie boimy i planujemy kontynuować nasze wizyty! Pomaganie jest fajne!

Dziś, świątecznie, chcemy Was poprosić o Wasze wsparcie dla schronisk, z którymi współpracujemy: w Korabiewicach i w Musułach, na następujące cele:

 • Musuły: Leki dla koni chorych na chorobę Cushinga (nieuleczalna choroba o podłożu endokrynologicznym, wymagająca kosztownych leków do końca życia).
 • Korabiewice: budowa budynku geriatrii i badania USG dla starszych i schorowanych psów

Z okazji Akcji Świątecznej Accenture przekaże schroniskom dodatkowo równowartość zebranej przez nas kwoty! Każda Wasza złotówka to 2 zł dla schroniska!

Podzielcie się z potrzebującymi przedświątecznie…

Linki do stron obu fundacji:

Korabiewice: https://schronisko.info.pl/

Musuły: http://pegasus.org.pl/

***********************************************************************************************

ENGLISH:

There is so many abandoned, unhappy and neglected animals, that need help. There are also places which help them and people engaged in such help.

WoloZwierzak is individual initiative of Accenture employees and friends – we visit animal shelters and help. We visit shelter for horses in Musuły run by Pegasus foundation and shelter for animals in Korabiewice, run by foundation Viva!. We went also to shelter for dogs in Józefów.

We try to plan 2 visits per month, our members participate in suitable visits. Usually thereover a dozen of us. We are not afraid of any work and we are planning to continue our mission 😊 Helping is fun!

Today, as Christmas is coming, we would like to ask you for your support for shelters we cooperate with: In Korabiewice and in Musuły, for following goals:

 • Musuły – medicines for horses with Cushing disease (incurable endocrine disease, animals must take expensive drugs till the end of life)
 • Korabiewice: to support construction if the building for old dogs (geriatria) and for USG

As we participate in Accenture Christmas Action, Accenture will double whatever we collect. Each 1 pln from you means 2 pln for the shelter!.

Please, support animals before Christmas!

Links to bots foundations:

Korabiewice: https://schronisko.info.pl/

Musuły: http://pegasus.org.pl/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Monika - awatar

  Monika

  26.12.2018
  26.12.2018

  Wpłacone :)

 • Weronika R - awatar

  Weronika R

  14.12.2018
  14.12.2018

  Dziękuję za organizację, robicie coś wspaniałego dla zwierzaków <3

1 900 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Solkiewicz - awatar

Monika Solkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dla Adzika <3 - awatar
Dla Adzika <3
50
Patryk Powiłan - awatar
Patryk Powiłan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Angelika - awatar
Angelika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta i Kuba - awatar
Marta i Kuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij