Zbiórka Świąteczna zbiórka na zwierzaki - miniaturka zdjęcia

Świąteczna zbiórka na zwierzaki Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Świąteczna zbiórka na zwierzaki - zdjęcie główne

Świąteczna zbiórka na zwierzaki

1 900 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Monika Solkiewicz - awatar

Monika Solkiewicz

Organizator zbiórki

ENGLISH VERSION BELOW

Wiele jest porzuconych, nieszczęśliwych i zaniedbanych zwierząt, potrzebujących pomocy. Są też miejsca, które im pomagają i ludzie, którzy w taką pomoc się angażują.

WoloZwierzak jest indywidualną inicjatywą pracowników Accenture oraz ich przyjaciół – odwiedzamy schroniska dla zwierząt i pomagamy. Regularnie odwiedzamy schronisko dla koni w Musułach prowadzone przez fundację Pegasus oraz schronisko w Korabiewicach prowadzone przez fundację Viva!. Byliśmy też w schronisku w Józefowe,

Staramy się planować dwie wizyty w schroniskach w miesiącu, do każdej wizyty dołączają ci, którzy danego dnia mogą. Zazwyczaj jest nas kilkanaście osób. Żadnej pracy się nie boimy i planujemy kontynuować nasze wizyty! Pomaganie jest fajne!

Dziś, świątecznie, chcemy Was poprosić o Wasze wsparcie dla schronisk, z którymi współpracujemy: w Korabiewicach i w Musułach, na następujące cele:

 • Musuły: Leki dla koni chorych na chorobę Cushinga (nieuleczalna choroba o podłożu endokrynologicznym, wymagająca kosztownych leków do końca życia).
 • Korabiewice: budowa budynku geriatrii i badania USG dla starszych i schorowanych psów

Z okazji Akcji Świątecznej Accenture przekaże schroniskom dodatkowo równowartość zebranej przez nas kwoty! Każda Wasza złotówka to 2 zł dla schroniska!

Podzielcie się z potrzebującymi przedświątecznie…

Linki do stron obu fundacji:

Korabiewice: https://schronisko.info.pl/

Musuły: http://pegasus.org.pl/

***********************************************************************************************

ENGLISH:

There is so many abandoned, unhappy and neglected animals, that need help. There are also places which help them and people engaged in such help.

WoloZwierzak is individual initiative of Accenture employees and friends – we visit animal shelters and help. We visit shelter for horses in Musuły run by Pegasus foundation and shelter for animals in Korabiewice, run by foundation Viva!. We went also to shelter for dogs in Józefów.

We try to plan 2 visits per month, our members participate in suitable visits. Usually thereover a dozen of us. We are not afraid of any work and we are planning to continue our mission 😊 Helping is fun!

Today, as Christmas is coming, we would like to ask you for your support for shelters we cooperate with: In Korabiewice and in Musuły, for following goals:

 • Musuły – medicines for horses with Cushing disease (incurable endocrine disease, animals must take expensive drugs till the end of life)
 • Korabiewice: to support construction if the building for old dogs (geriatria) and for USG

As we participate in Accenture Christmas Action, Accenture will double whatever we collect. Each 1 pln from you means 2 pln for the shelter!.

Please, support animals before Christmas!

Links to bots foundations:

Korabiewice: https://schronisko.info.pl/

Musuły: http://pegasus.org.pl/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika - awatar

  Monika

  26.12.2018
  26.12.2018

  Wpłacone :)

 • Weronika R - awatar

  Weronika R

  14.12.2018
  14.12.2018

  Dziękuję za organizację, robicie coś wspaniałego dla zwierzaków <3

1 900 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Monika Solkiewicz - awatar

Monika Solkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dla Adzika <3 - awatar
Dla Adzika <3
50
Patryk Powiłan - awatar
Patryk Powiłan
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Angelika - awatar
Angelika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta i Kuba - awatar
Marta i Kuba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij