Zbiórka Dla Kochanej Mamy lepsze jutro - miniaturka zdjęcia

Dla Kochanej Mamy lepsze jutro Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla Kochanej Mamy lepsze jutro - zdjęcie główne

Dla Kochanej Mamy lepsze jutro

604 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Szymczak Księżnik - awatar

Patrycja Szymczak Księżnik

Organizator zbiórki

Witam nasza mama jest na codzien uśmiechnięta pełna życia dobra kobieta ma 40lat ma 4dzieci 13miesiacznego synka 6letnia córkę 15letnia córkę i 21letnia córkę na codzień zajmuje się domem i dziecimi lecz kilka dni temu zabrało ja pogotowie do szpitala wstanie krytycznym od godziny 9 do 13 miała robione badania kontrolne  gdzie okazalo się że ma tetniaka który penkl i dostała wylew w mózgu o 14lekaarz stwierdził że trzeba zrobić zabieg i od razu uświadomił że może się on nie udać i mama może w trakcie umrzeć od godziny 16 do godziny 22 robiono jej 2 zabiegi które na szczęście się udały został jej założony dren przy czym została ogolona na lyso  by oczyszczal resztki krwi z mózgu na dzien dzisiajszy leży na intensywnej terapii jej stan określają dobry oddycha sama ale majczy i ma przewidzenia  lecz wciąż jest ryzyko  Teraz pozostaje nam czekac by było tylko lepiej 10kolejnych dni okaże się czy będzie w porządku w tym czasie chcialismy uzbierać mamie pieniążki na paruke która jest jej koniecznie potrzebna ze względu na dzieci a zwłaszcza najmłodszego synka który nie pozna mamy i będzie się jej bal a także na inne potrzebne rzeczy po wyjściu ze szpitala...Mama jest wspaniała kobieta a także babcia dla tego chcemy jej pomóc gdy wyjdzie ze szpitala by miała na wszystko między innymi też lekarstwa. Będziemy wdzięczni za pomoc ☹️☹️☹️☹️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
604 zł  z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciło 18 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Patrycja Szymczak Księżnik - awatar

Patrycja Szymczak Księżnik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 18

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bigma - awatar
Bigma
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Natalia Burdajewicz - awatar
Natalia Burdajewicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Daniel G - awatar
Daniel G
100
Alicja Szymańska - awatar
Alicja Szymańska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Violetta Wiśniewska - awatar
Violetta Wiśniewska
20
Mirka Kubiak - awatar
Mirka Kubiak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij