Zbiórka work-travel.pl - zdjęcie główne

work-travel.pl

101 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Wróbel - awatar

Mirosław Wróbel

Organizator zbiórki

Witam . Jestem  Biznesmenem od 30 lat.  Wszyscy gdzieś pracujemy i wszyscy chcemy podróżować. Połączyłem to i postanowiłem zebrać pieniądze na portal społecznościowy   Work-Travel.pl , na którym wszyscy będą mogli dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym i podróżniczym.  Do projektu chce zaprosić wszystkich , którzy mają pasje tworzenia i zbudowania czegoś nowego i nie boją się wyzwań. Zbiórka jest potrzebna by założyć i zbudować ten portal  , a wszyscy wpłacający wielokrotność 30 złotych otrzymają propozycję wykupu udziałów w spółce by mogli zarobić w przyszłości na ich sprzedaży. Wkrótce powstanie strona internetowa gdzie będziemy rejestrować chętnych do udziału w projekcie. Tymczasem czekamy na wasze wsparcie, które kiedyś może wam przynieś spore korzyści.

Więcej informacji już nie długo, na naszej nowej stronie Work-Travel.pl

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    25.03.2019
    25.03.2019

    Świetny projekt

101 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Mirosław Wróbel - awatar

Mirosław Wróbel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mirco - awatar
Mirco
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij