Zbiórka Martyna DPM marzy o nowym Wózku - miniaturka zdjęcia

Martyna DPM marzy o nowym Wózku

Zbiórka Martyna DPM marzy o nowym Wózku - zdjęcie główne

Martyna DPM marzy o nowym Wózku

7 000 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Samborska - awatar

Martyna Samborska

Organizator zbiórki

Kochani dziękujemy za każdą wpłatę oraz udostępnienie. Ale potrzebujemy dalej waszej pomocy, ponieważ zbiórka stanęła w miejscu. Zmieniony został cel osiągnięcia na mniejszy 25 tysięcy bo najpilniejszy jest wózek który najbardziej jest potrzebny. Bardzo prosimy o pomoc, każda złotówka się liczy oraz udostępnienie. Dziękujemy wszystkim z całego serca. 
Martyna z DPM marzy o nowym wózku. Pomóżmy Martynie spełnić marzenia i uzbierać na nowy wymarzony wózek.
A Martyny mama marzy o stabilnym podnośniku. Bardzo prosimy o pomoc. 

ENGLISH / DEUTSCHE

Martyna ma 21 lat. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe niedowład czterokończynowy spastyczny. Martyna jest bardzo uśmiechniętą i energiczną dziewczyną o dobrym sercu, mimo swej choroby bardzo się stara pokonywać  trudności w życiu codziennym. Martyna marzy o nowym wózku aktywnym, ponieważ ten co ma w chwili obecnej jest za mały i ciężko się jej poruszać. Martyny ogromną pasją są długie spacery i wyjazdy niestety ze względu na mały wózek na którym jej się ciężko porusza od dłuższego czasu nie może wychodzić na spacery i realizować wyjazdy. Za zebrane pieniądze zakupiłabym wymarzony wózek dla Martyny oraz podnośnik który  mnie jako mamie bardzo ułatwiłby w podnoszeniu i przesadzeniu Martyny, ponieważ ja jako mama na co dzień muszę ją nosić na rękach mimo braku sił oraz cześć pieniędzy Przeznaczyłbym na rehabilitacje. Aby móc realizować Martyny marzenia w codziennym życiu zdecydowałam się na zbiórkę na zakup wózka aktywnego oraz podnośnika. Ta zbiórka bardzo wiele dla mnie i Martyny znaczy. Będę bardzo wdzięczna ja i Martyna za wszelką pomoc która tak bardzo dla nas znaczy. Dziękujemy wszystkim za pomoc.

---------------------------------------English--------------------------------------------------
Martyna is 21. She's been suffering from cerebral palsy, four-limb spastic paresis. She is a very smiling, energetic and kind-hearted girl. Despite her disability, she tries so hard to overcome difficulties in everyday life. Martyna dreams of a new active wheelchair. The one she's already got is uncomfortable and it is hard to ride it. She loves loong walks and trips. Unfortunately, it is very tough to move because the wheechair is too small . Now she rarely pursues her passion. To be able to make Martyna's dreams come true, I decided to organise a fundraiser for buying an active wheelchair and electric hoyer lift. It is essential to function normal life. I would be very grateful for your help. This means so much to us.
Thank you all for helping us.


-----------------------------------------Deutsche---------------------------------------------
Martyna ist 21 Jahre alt. Seit der Geburt leidet sie an Kinderzerebralparese und spastische Parese mit vier Gliedmaßen. Martyna ist ein sehr lächelndes und energisches Mädchen. Sie hat ein gutes Herz. Trotz ihrer Krankheit bemüht sie sich sehr,alltägliche Schwierigkeiten zu überwinden. Martyna träumt von einem neuen speziellen Rollstuhl. Dieser Rollstuhl den sie im Moment benutzt,ist einfach schon zu klein für sie und sie kann sich nicht gut bewegen. Sie liebt lange Spaziergänge und Ausflüge. Es ist jetzt ganz unmöglich das alles zu machen,weil der Rollstuhl für sie zu klein ist. Für das Geld würde ich einen Traumrollstuhl und einen Patienten-Lifter für Martyna kaufen. Der Lifter würde mir die Arbeit bei Martyna leichter machen. Jetzt muss ich sie jeden Tag selbst tragen,obwohl ich nicht viel Kraft habe. Ich habe mich entschieden das Geld für den neuen Rollstuhl und den Lifter zu sammeln,weil ich auch Martynas Träume erfüllen möchte. Diese Spendenaktion bedeutet für Martyna und für mich sehr viel. Ich werde für jede Hilfe sehr dankbar sein. Ich bin für jede Spende sehr sehr dankbar.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Martyna Samborska - awatar

  Martyna Samborska

  01.06.20
  01.06.20

  😍❤️

  Zdjęcie aktualizacji 50 497

Komentarze


 • Jan Wielki - awatar

  Jan Wielki

  02.07.20
  02.07.20

  Przelew zrobiony 😊

 • Magdalena - awatar

  Magdalena

  30.05.20
  30.05.20

  Kochane nie rezygnujcie ze zbiórki. Zobaczycie uda się ! Trzymam kciuki. I zapraszam wszystkich do wsparcia bo dla tych kochanych dziewczyn naprawdę warto 🥰😚❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.05.20
  23.05.20

  Pozdrawiam 😉

  • Martyna Samborska - awatar

   Martyna Samborska - Organizator zbiórki

   24.05.20
   24.05.20

   Dziękujemy z całego serca. Bardzo proszę o udostępnienie dalej ;)

7 000 zł z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać teraz
 
Martyna Samborska - awatar

Martyna Samborska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 95

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
anonimowy - awatar
anonimowy
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina Majer - awatar
Karolina Majer
50
Licytacja bilety Doma - awatar
Licytacja bilety Doma
80
didier klamkier - awatar
didier klamkier
20
Anna Hebda Klos - awatar
Anna Hebda Klos
150
Anon - awatar
Anon
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij