Zbiórka na wózek dla Mikusia - zdjęcie główne

na wózek dla Mikusia

1 652 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Widziołek - awatar

Magdalena Widziołek

Organizator zbiórki

Edit: wesprzyj rowniez konsultacje weterynaryjna dla Mikusia!      

 Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie zbiórki na wózek oraz buty rehabiitacyjne dla Mikusia. Właścicielka Mikusia ze złamanym sercem zwróciła się z prośbą o wózek dla jej niepełnosprawnego psa w typie Owczarka Niemieckiego. Mikuś to radosny i pełen miłości pies, którego nagle w ciągu roku dopadł niedowład tylnej łapy. Mikuś nie rozumie swojej sytuacji, chce biegać i bawić się, ale nie może. Co chwila się przewraca. Pani na szaliku sprowadza psa z trzeciego piętra i próbuje z nim wychodzić na spacery. Widać jak bardzo cała rodzina kocha Mikusia. Włącznie z kilkuletnim wnuczkiem, który płacze gdy widzi co dzieje się Mikusiowi, że cierpi..., że go boli... 

Ludzka oziębłość jednak nie zna granic. Sąsiedzi coraz częściej komentują, że pies się męczy i powinien zostać uśpiony. Jednak znajdują się też i dobrzy ludzie. Jedna z sąsiadek piszę na fb, że Mikuś potrzebuje pomocy. Tak trafia do KTOZu i Schroniska w KrK, którzy wypożyczają wózek, ale niestety sami mają potrzebujące psy, wiec pomoc jest tylko tymczasowa. Mikuś świetnie radzi sobie na wózku i odzyskał radość życia, jednak czas wypożyczenia już się kończy. Pani nie może pozwolić sobie na koszt zakupu wózka dlatego Ja (wolontariuszka schroniska w Krakowie) wraz z Panią Agnieszką, pomocną sąsiadką, zaproponowałyśmy otwarcie zbiórki. 

Koszt wózka dla dużego psa to ok 800 zł. Dodatkowo Mikuś potrzebuje buty rehabilitacyjne, gdyż nadal próbuje stawiać chorą łapę (ok 300 zł). Plus koszty przesyłki. 

W razie zebrania większej kwoty, chcielibyśmy profesjonalnie zdiagnozować Mikusia jako, że przyczyna nagłego niedowładu łapy jest nieznana, a weterynarz do którego chodziła Pani z Mikusiem podał mu tylko witaminy i coś na wzmocnienie. 

Bardzo dziękujemy w imieniu Mikusia. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Magdalena Widziołek - awatar

  Magdalena Widziołek

  14.12.2019
  14.12.2019

  Dziękujemy za wielkie serce i wsparcie! Dzięki wam psiak śmiga juz na nowym wózku.

  Zdjęcie aktualizacji 41 319

Komentarze


 • Dorota - awatar

  Dorota

  08.10.2019
  08.10.2019

  Madziu, Mikuś będzie biegał :) Dorota W.

1 652 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Widziołek - awatar

Magdalena Widziołek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
malgosia - awatar
malgosia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dorota W - awatar
Dorota W
35
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Dorota - awatar
Dorota
20
Matt - awatar
Matt
20
Anonim - awatar
Anonim
20
maria - awatar
maria
20
Beata Boruta - awatar
Beata Boruta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij