Zbiórka Marzenie o kawałku ziemi - miniaturka zdjęcia

Marzenie o kawałku ziemi

Przemek Sawicki - awatar

Przemek Sawicki

Organizator zbiórki

Witam, Mam na imię Przemek i znalazłem się tu ponieważ razem ze swoją narzeczoną chcemy spełnić marzenie i wybudować niewielki domek własnymi siłami, jednak bank nie chce przyznać nam kredytu hipotecznego bez wkładu własnego, który od dłuższego czasu próbujemy bezskutecznie odłożyć. Pracujemy po 1,5 etatu i ciągle brakuje. Znajomi podesłali nam link do strony w którym ludzie opisują swoje problemy, potrzeby, marzenia, zaciekawiło nas to ponieważ jeśli istnieje sposób dzięki któremu znajdą się ludzie którzy wesprą nas to czemu nie mielibyśmy spróbować? Liczymy na wsparcie ludzi którzy jeszcze parę lat temu stanęli przed podobnym problemem i otrzymali pomoc bądź tak ja my jej nie mieli i wiedzą jak ciężko osiągnąć ten cel.  Wymaga to wielu wyrzeczeń, i nadal będzie brakować.  Wspieramy się wzajemnie i to sprawia że mamy siłę cieszyć się z tego co robimy.Dziękujemy czytelnikom którzy dotarli do tego miejsca i nas teraz czytają, zbiórkę chcemy przeznaczyć na wkład własny zakupu działki i budowy własnymi siłami małego funkcjonalnego domku, jeśli choć trochę ten wpis was zainteresował proszę o udostępnianie, mamy wielką nadzieje, że są ludzie którzy zrozumieją ten wpis, dla nas każda przelana złotówka jest bardzo cenna, wszystkim wspierającym jesteśmy bardzo wdzięczni, zachęcam do pomocy innym którzy są w podobnej sytuacji co my, Jesteśmy tu po to aby pomagać.

Niestety w naszym przypadku potrzeba parę dobrych lat aby odłożyć na sam wkład, boimy się, że czasu zostanie zbyt mało aby taki kredyt uzyskać. Tak, to wasza pomoc sprawia, że jesteśmy bliżej,  to dzięki Waszego wsparcia spełnią się nasze najwspanialsze marzenia. Razem jesteśmy w stanie osiągnąć więcej. Wśród wspierających w podziękowaniu rozlosujemy podarunki w postaci własnoręcznych wyrobów mydlanych 


To tak niewiele co możemy dla was zrobić w podziękowaniu, wspominając, że wdzięczność pozostanie w naszych sercach do końca, na bieżąco będziemy aktualizować stronę, poniżej zdjęcia które ukazują naszą własną aranżacje wnętrza domku 30m2  w takim domku można komfortowo mieszkać, w dodatku wszystko jest pod ręką. Największą zaletą nie ukrywając że właśnie to nas zmotywowało do takiego rozwiązania  jest koszt budowy pod klucz (45 tyś.), oraz koszty utrzymania.


 Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy życzyć wam wszystkim Zdrowych, pełnych Miłości i Spokoju świąt , oraz niech nowy Rok 2017 przyniesie Państwu te odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończa się Sukcesem:)

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Komentarze

 • Mirosław Materski - awatar

  Mirosław Materski

  02.01.17
  02.01.17

  Wszystkiego dobrego w nowym roku :)

  • Przemek Sawicki - awatar

   Przemek Sawicki - Organizator zbiórki

   07.01.17
   07.01.17

   Bardzo dziękujemy, również wszystkiego dobrego💝

 • Weronika Ponicka - awatar

  Weronika Ponicka

  15.12.16
  15.12.16

  Pierwsza dyszka na dobry początek. Dużo osób stoi właśnie przed podobnym problemem liczę, że uda się wam osiągnąć ten cel:) Wesołych Świąt ;)

  • Przemek Sawicki - awatar

   Przemek Sawicki - Organizator zbiórki

   16.12.16
   16.12.16

   Dziękujemy 💝

Przemek Sawicki - awatar

Przemek Sawicki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Mirosław Materski - awatar
5
Mirosław Materski
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Weronika Ponicka - awatar
10
Weronika Ponicka

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij