Zbiórka Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl - miniaturka zdjęcia

Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl

Zbiórka Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl - zdjęcie główne

Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl

6 980 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać teraz
 
Jacek Międlar - awatar

Jacek Międlar

Organizator zbiórki

1. Portal wPrawo.pl istnieje dzięki Państwa hojności. Dziękujemy za każdą złotówkę.

Nr konta na http://wprawo.pl/wsparcie

2. Pod koniec października skazany prawomocnym wyrokiem Rafał G. pozwał Jacka Międlara za to, że w jednej z publikacji napisał, iż założyciel pewnego lewicowego ośrodka (Rafał G.) jest "oszustem". To bardzo nie spodobało się kryminaliście i przebywający w Norwegii postanowił rozsyłać pozwy po sądach i polskich patriotach. Jednym z adresatów okazał się red. naczelny portalu wPrawo.pl - Jacek Międlar.

G. domaga się... 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej, sugerując w pozwie, że na rozprawie się nie pojawi... Domyślacie się z jakiego powodu? Z obawy przed zatrzymaniem przez policję, która w trybie natychmiastowym zaprowadziłaby by go do więzienia, a prokuratura być może postawiłaby kolejne zarzuty.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła Jackowi Międlarowi pięć (sic!) skandalicznych zarzutów:

 1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
 2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to "fabryka kłamstwa" oraz "to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności" (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
 3. Za stwierdzenie, że "jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu", "żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA", współczesna władza kieruje się "żałosnym filosemityzmem".
 4. Za zmanipulowane słowa ws. zamachu w Nowej Zelandii: https://wprawo.pl/2019/12/19/wideo-jacek-miedlar-demaskuje-dzialania-abw-i-prokurator-justyny-trzcinskiej/
 5. Za publikację artykułu anonimowego autora, z komentarzem do słów Wincentego Witosa i Romana Dmowskiego: https://wprawo.pl/2019/12/19/wideo-jacek-miedlar-demaskuje-dzialania-abw-i-prokurator-justyny-trzcinskiej/

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 a nawet 5 lat więzienia. Ponadto już został skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej. Teraz po wjeździe ABW do redakcji wPrawo.pl oraz wyłączeniu monetyzacji z reklam Google (na portalu) oraz po zablokowaniu przez portal Zrzutka.pl zbiórki pieniędzy na pomoc prawną, nie ma wątpliwości, że nasze publikacje są solą w oku nieprzyjaciół Ojczyzny. Dlatego prosimy o niewielką "subskrypcję" naszego portalu, choćby w wysokości 1 złotego miesięcznie. Dziękujemy. Próbują nas zniszczyć, ale my nie damy się złamać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marek - awatar

  Marek

  01.07.20
  01.07.20

  Powodzenia!

  • Jacek Międlar - awatar

   Jacek Międlar - Organizator zbiórki

   20.07.20
   20.07.20

   Dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.20
  29.04.20

  Zawsze jestem przeciwko przemocy i wspieram słabszych - tzn jednostki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.20
  11.03.20

  Bóg zapłać za waszą odwagę głoszenia prawdy Jadwiga Kalinowska

 • Krzysztof Kaminski - awatar

  Krzysztof Kaminski

  10.03.20
  10.03.20

  Zycze duzo zdrowia i wytrwalosci w walce o prawde historyczna, bo jest dramatycznie zaklamywana i niestety ma wielu poplecznikow a co najgorsze na najwyzszych szczeblach.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.20
  03.02.20

  Niestety nie używam fejsa od 2014 roku, kiedy zorientowałem się co to za ptica.

6 980 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciły 102 osoby
Wpłać teraz
 
Jacek Międlar - awatar

Jacek Międlar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 102

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz Boduch - awatar
Grzegorz Boduch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin Świder - awatar
Marcin Świder
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Maciej sinkiewicz - awatar
Maciej sinkiewicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kazik & Maria Filipczak - awatar
Kazik & Maria Filipczak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij