Zbiórka Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl - miniaturka zdjęcia

Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl

Zbiórka Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl - zdjęcie główne

Wsparcie J. Międlara i wPrawo.pl

5 981 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Międlar - awatar

Jacek Międlar

Organizator zbiórki

1. Portal wPrawo.pl istnieje dzięki Państwa hojności. Dziękujemy za każdą złotówkę.

Nr konta na http://wprawo.pl/wsparcie

2. Pod koniec października skazany prawomocnym wyrokiem Rafał G. pozwał Jacka Międlara za to, że w jednej z publikacji napisał, iż założyciel pewnego lewicowego ośrodka (Rafał G.) jest "oszustem". To bardzo nie spodobało się kryminaliście i przebywający w Norwegii postanowił rozsyłać pozwy po sądach i polskich patriotach. Jednym z adresatów okazał się red. naczelny portalu wPrawo.pl - Jacek Międlar.

G. domaga się... 50 tys. złotych i przeprosin w Gazecie Wyborczej, sugerując w pozwie, że na rozprawie się nie pojawi... Domyślacie się z jakiego powodu? Z obawy przed zatrzymaniem przez policję, która w trybie natychmiastowym zaprowadziłaby by go do więzienia, a prokuratura być może postawiłaby kolejne zarzuty.

Ale to nie wszystko.

Wrocławska prokuratura postawiła Jackowi Międlarowi pięć (sic!) skandalicznych zarzutów:

 1. Za krytykę stalinowskiego i postkomunistycznego postępowania Tadeusza Mazowieckiego (więcej: https://wprawo.pl/2019/06/17/j-miedlar-polaczenie-stalinizmu-z-cyrkiem-zarzuty-za-spalenie-portretu-mazowieckiego-i-potepienie-grubej-kreski-wideo/)
 2. Za stwierdzenie, że Gazeta Wyborcza to "fabryka kłamstwa" oraz "to, że synagogi stoją na naszej polskiej ziemi, w których żydzi upajają się talmudyczną nienawiścią, to wyraz naszej tolerancji graniczącej z brakiem roztropności" (więcej: https://wprawo.pl/2019/07/25/j-miedlar-znow-stane-przed-sadem-tym-razem-za-tolerancje-wobec-talmudycznej-nienawisci-i-nazwanie-wyborczej-propagandowa-tuba-groza-mi-3-lata-wiezienia-wideo/)
 3. Za stwierdzenie, że "jedwabieńskie kłamstwa to jądro antypolonizmu", "żyd Allen Ginsberg założył pedofilską organizację NAMBLA", współczesna władza kieruje się "żałosnym filosemityzmem".
 4. Za zmanipulowane słowa ws. zamachu w Nowej Zelandii: https://wprawo.pl/2019/12/19/wideo-jacek-miedlar-demaskuje-dzialania-abw-i-prokurator-justyny-trzcinskiej/
 5. Za publikację artykułu anonimowego autora, z komentarzem do słów Wincentego Witosa i Romana Dmowskiego: https://wprawo.pl/2019/12/19/wideo-jacek-miedlar-demaskuje-dzialania-abw-i-prokurator-justyny-trzcinskiej/

W każdej z tych antypolskich spraw grozi mi osobno po 2 a nawet 5 lat więzienia. Ponadto już został skazany w dwóch sprawach na kary grzywny, od czego będę się odwoływał. Jedna sprawa dotyczy manifestacji 11.11.2018 we Wrocławiu, a druga grudniowej (2018) manifestacji w Dąbrowie Górniczej. Teraz po wjeździe ABW do redakcji wPrawo.pl oraz wyłączeniu monetyzacji z reklam Google (na portalu) oraz po zablokowaniu przez portal Zrzutka.pl zbiórki pieniędzy na pomoc prawną, nie ma wątpliwości, że nasze publikacje są solą w oku nieprzyjaciół Ojczyzny. Dlatego prosimy o niewielką "subskrypcję" naszego portalu, choćby w wysokości 1 złotego miesięcznie. Dziękujemy. Próbują nas zniszczyć, ale my nie damy się złamać!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marek - awatar

  Marek

  01.07.20
  01.07.20

  Powodzenia!

  • Jacek Międlar - awatar

   Jacek Międlar - Organizator zbiórki

   20.07.20
   20.07.20

   Dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.04.20
  29.04.20

  Zawsze jestem przeciwko przemocy i wspieram słabszych - tzn jednostki.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  11.03.20
  11.03.20

  Bóg zapłać za waszą odwagę głoszenia prawdy Jadwiga Kalinowska

 • Krzysztof Kaminski - awatar

  Krzysztof Kaminski

  10.03.20
  10.03.20

  Zycze duzo zdrowia i wytrwalosci w walce o prawde historyczna, bo jest dramatycznie zaklamywana i niestety ma wielu poplecznikow a co najgorsze na najwyzszych szczeblach.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.02.20
  03.02.20

  Niestety nie używam fejsa od 2014 roku, kiedy zorientowałem się co to za ptica.

5 981 zł z 9 000 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać teraz
 
Jacek Międlar - awatar

Jacek Międlar

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Jerzy Wojciech Urbaniak - awatar
Jerzy Wojciech Urbaniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Zbigniew Kucharski - awatar
Zbigniew Kucharski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marek - awatar
Marek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Bogdan M - awatar
Bogdan M
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij