Zbiórka Zostań św. Mikołajem i pomóż - miniaturka zdjęcia

Zostań św. Mikołajem i pomóż Jak założyć taką zbiórkę?

Zostań św. Mikołajem i pomóż

337 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

!!! Warto  pomagać !!!

Trwa zbiórka na operację Patrycji!  Patrycja Karwan jest 14 letnią dziewczynką, która choruje od urodzenia  na  rzadką  chorobę :

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Artrogrypoza

 – chorobę, która powoduje u niej przykurcze i zwyrodnienia kończyn górnych i dolnych.Przez to Patrycja porusza się na wózku inwalidzkim. Ma także bardzo ograniczoną możliwość używania rąk- co prawda jest w stanie używać ich np. do jedzenia, ale już o pisaniu czy malowaniu (co uwielbia) nimi nie ma mowy. Maluje więc i pisze ustami, co wychodzi jej znakomicie.


Patrycja  w programie  Pani  Jaworowicz
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/wideo/12052011-2125/4375453


 Jest bardzo wesołą dziewczynką, uśmiech z jej ust znika bardzo rzadko.Patrycja od maleńkości jest rehabilitowana. Dwukrotnie była poddawana skomplikowanym operacjom w jednej z niemieckich specjalistycznych klinik.Teraz czeka ja kolejna.W sumie przeszła już pięć operacji.Do 2010 roku dziewczynka mogła chodzić dzięki protezom uda, obecnie jednak porusza się na wózku inwalidzkim. Jest spora szansa, że dzięki operacji w Niemczech Patrycja będzie mogła stać na własnych nóżkach.Dziewczynka uczęszcza do szkoły do Podhorzec, mieszka w Nowej Wsi (okolice Tomaszowa Lubelskiego). Mimo niepełnosprawności Patrycja nie poddaje się: uczy się w szkole, pokonuje bariery, często wykorzystuje swoje usta np. do malowania, pisania. To wspaniała nastolatka, która tryska pogodą ducha i zaraża innych optymizmem. Przed nią poważna operacja i długa rehabilitacja. Pomóżmy Patrycji spełnić marzenia!


 Patrycja przed wakacjami  ma  mieć   bardzo  ciężka  operacje  w Niemczech- na którą właśnie zbieramy pieniądze !!!

  Operacje  i zabiegi  w Polsce  nie  przyniosły  odpowiednich  rezultatów

Pieniądze  wpływają  na  konto  Fundacji  i zostaną  przekazane  między  10 tym  a 15-tym kwietnia rodzinie dziewczynki.


Koniec  z gadaniem  i czas  na  działanie ! ! !

Z poważaniem 

Fundacja Pomożecie -Pomożemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
337 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
W K R - awatar
W K R
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Chodyra - awatar
Małgorzata Chodyra
10
Paweł Salamon - awatar
Paweł Salamon
40
Piotrek - awatar
Piotrek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij