Zbiórka Zostań św. Mikołajem i pomóż - miniaturka zdjęcia

Zostań św. Mikołajem i pomóż Jak założyć taką zbiórkę?

Zostań św. Mikołajem i pomóż

337 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

!!! Warto  pomagać !!!

Trwa zbiórka na operację Patrycji!  Patrycja Karwan jest 14 letnią dziewczynką, która choruje od urodzenia  na  rzadką  chorobę :

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Artrogrypoza

 – chorobę, która powoduje u niej przykurcze i zwyrodnienia kończyn górnych i dolnych.Przez to Patrycja porusza się na wózku inwalidzkim. Ma także bardzo ograniczoną możliwość używania rąk- co prawda jest w stanie używać ich np. do jedzenia, ale już o pisaniu czy malowaniu (co uwielbia) nimi nie ma mowy. Maluje więc i pisze ustami, co wychodzi jej znakomicie.


Patrycja  w programie  Pani  Jaworowicz
http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/wideo/12052011-2125/4375453


 Jest bardzo wesołą dziewczynką, uśmiech z jej ust znika bardzo rzadko.Patrycja od maleńkości jest rehabilitowana. Dwukrotnie była poddawana skomplikowanym operacjom w jednej z niemieckich specjalistycznych klinik.Teraz czeka ja kolejna.W sumie przeszła już pięć operacji.Do 2010 roku dziewczynka mogła chodzić dzięki protezom uda, obecnie jednak porusza się na wózku inwalidzkim. Jest spora szansa, że dzięki operacji w Niemczech Patrycja będzie mogła stać na własnych nóżkach.Dziewczynka uczęszcza do szkoły do Podhorzec, mieszka w Nowej Wsi (okolice Tomaszowa Lubelskiego). Mimo niepełnosprawności Patrycja nie poddaje się: uczy się w szkole, pokonuje bariery, często wykorzystuje swoje usta np. do malowania, pisania. To wspaniała nastolatka, która tryska pogodą ducha i zaraża innych optymizmem. Przed nią poważna operacja i długa rehabilitacja. Pomóżmy Patrycji spełnić marzenia!


 Patrycja przed wakacjami  ma  mieć   bardzo  ciężka  operacje  w Niemczech- na którą właśnie zbieramy pieniądze !!!

  Operacje  i zabiegi  w Polsce  nie  przyniosły  odpowiednich  rezultatów

Pieniądze  wpływają  na  konto  Fundacji  i zostaną  przekazane  między  10 tym  a 15-tym kwietnia rodzinie dziewczynki.


Koniec  z gadaniem  i czas  na  działanie ! ! !

Z poważaniem 

Fundacja Pomożecie -Pomożemy


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
337 zł  z 90 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
W K R - awatar
W K R
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgorzata Chodyra - awatar
Małgorzata Chodyra
10
Paweł Salamon - awatar
Paweł Salamon
40
Piotrek - awatar
Piotrek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij