Zbiórka Siano dla koni na zime - zdjęcie główne

Siano dla koni na zime

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Rybak - awatar

Karolina Rybak

Organizator zbiórki

Nasza fundacja prowadzi w okolicach Krakowa przytulisko, w którym dom stały lub tymczasowy znalazło wiele zwierzaków, niemal 100 psów, 16 koni, dwie kozy i osiołek. Właśnie dla naszych kopytnych podopiecznych pilnie potrzebujemy siana, którego teraz, po pierwszych sianokosach, kiedy jest najtańsze, chcielibyśmy kupić tyle, aby starczyło na kilka następnych miesięcy.


Dziennie naszym koniom rozdajemy co najmniej 1 tzw. balot, który kosztuje minimum 65 zł. Na tonę wchodzi 4-5 balotów (w zależności od wagi jednego). Średnio cena waha się od 300 do 350 zł za tonę. To daje około 360 balotów rocznie. Nasza fundacja zajmuje się między innymi ratowaniem koni, które z różnych przyczyn miały się wybrać w swoją ostatnią podróż. Do rzeźni.


Niektóre, takie jak Iza, po wielu latach pracy w rekreacji przestały być potrzebne, zawadzają, generują koszty. Inne, jak nasz najmłodszy, niespełna 2-letni podopieczny Foton, zostały skazane na śmierć z powodu kontuzji nogi. Jeszcze inne miały stanowić po prostu źródło szybkiego zysku: kupione targu zostały podtuczone, a później, kiedy były już cięższe o kilkadziesiąt kilogramów, miały zostać sprzedane do rzeźni za cenę wyższą niż ta, za którą zostały kupione. Znalazły schronienie w naszym przytulisku, w którym nikt niczego od nich nie oczekuje, nikt nie wymaga, by pracowały, przynosiły komuś dumę czy na siebie zarabiały. Mogą żyć bezpiecznie i spokojnie. Tylko tyle i aż tyle.

Zwracamy się do was z wielką prośbą o wsparcie naszej pracy i naszych wysiłków. Każda uzbierana tutaj złotówka zostanie przeznaczona na zakup siana, a także paszy dla naszych zwierzaków. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Rybak - awatar

Karolina Rybak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij