Zbiórka Siano dla koni na zime - zdjęcie główne

Siano dla koni na zime

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Karolina Rybak - awatar

Karolina Rybak

Organizator zbiórki

Nasza fundacja prowadzi w okolicach Krakowa przytulisko, w którym dom stały lub tymczasowy znalazło wiele zwierzaków, niemal 100 psów, 16 koni, dwie kozy i osiołek. Właśnie dla naszych kopytnych podopiecznych pilnie potrzebujemy siana, którego teraz, po pierwszych sianokosach, kiedy jest najtańsze, chcielibyśmy kupić tyle, aby starczyło na kilka następnych miesięcy.


Dziennie naszym koniom rozdajemy co najmniej 1 tzw. balot, który kosztuje minimum 65 zł. Na tonę wchodzi 4-5 balotów (w zależności od wagi jednego). Średnio cena waha się od 300 do 350 zł za tonę. To daje około 360 balotów rocznie. Nasza fundacja zajmuje się między innymi ratowaniem koni, które z różnych przyczyn miały się wybrać w swoją ostatnią podróż. Do rzeźni.


Niektóre, takie jak Iza, po wielu latach pracy w rekreacji przestały być potrzebne, zawadzają, generują koszty. Inne, jak nasz najmłodszy, niespełna 2-letni podopieczny Foton, zostały skazane na śmierć z powodu kontuzji nogi. Jeszcze inne miały stanowić po prostu źródło szybkiego zysku: kupione targu zostały podtuczone, a później, kiedy były już cięższe o kilkadziesiąt kilogramów, miały zostać sprzedane do rzeźni za cenę wyższą niż ta, za którą zostały kupione. Znalazły schronienie w naszym przytulisku, w którym nikt niczego od nich nie oczekuje, nikt nie wymaga, by pracowały, przynosiły komuś dumę czy na siebie zarabiały. Mogą żyć bezpiecznie i spokojnie. Tylko tyle i aż tyle.

Zwracamy się do was z wielką prośbą o wsparcie naszej pracy i naszych wysiłków. Każda uzbierana tutaj złotówka zostanie przeznaczona na zakup siana, a także paszy dla naszych zwierzaków. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Karolina Rybak - awatar

Karolina Rybak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij