Zbiórka Terapia rodzin w Bieszczadach - miniaturka zdjęcia

Terapia rodzin w Bieszczadach

Zbiórka Terapia rodzin w Bieszczadach - zdjęcie główne

Terapia rodzin w Bieszczadach

0 zł z 16 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Fundacja Profilaktyki i Odnowy Rodziny powstała w 2014 roku i obecnie działa już jako Organizacja Pożytku Publicznego. Fundacja jest apolityczna, promuje wartości rodzinne i katolickie. Celem Fundacji jest podejmowanie wszelkiego rodzaju działań profilaktycznych, edukacyjnych, wychowawczych i terapeutycznych wspierających osoby przygotowujące się do życia w rodzinie i żyjące w rodzinie, a przez to przyczyniających się do lepszego funkcjonowania społeczeństwa polskiego. Działania swoje Fundacja koncentruje na rodzinie jako podstawowej komórce społecznej, będącej środowiskiem najlepiej kształtującym i tworzącym najwyższe wartości w życiu człowieka. Prawidłowe funkcjonowanie rodziny zależy w znacznym stopniu od szeroko rozumianej profilaktyki, profesjonalnej terapii i działań prorodzinnych i prozdrowotnych. Zaproponowana zbiórka jest przeznaczona dla rodzin i małżeństw, będących w kryzysie. 

Fundacja Profilaktyki i Odnowy Rodziny prowadzi: 

- tydzień dla rodziny - 8 - dniową terapię i wypoczynek dla rodzin w Bieszczadach; wczasy turystyczno-integracyjno-terapeutyczne 

- warsztaty - wczasy dla samotnych w Bieszczadach 

- terapię małżeństw i rodzin, terapię małżeństw i rodzin on-line 

W programie tygodnia dla rodziny przewidziane są:

  • Zajęcia terapeutyczno-edukacyjne: prowadzone przez terapeutów - założycieli Fundacji Profilaktyki i Odnowy Rodziny i autorów książki „Szkoła miłości czyli jak po ślubie nie być samotnym?” wydanej przez Wydawnictwo Archidiecezji Lubelskiej „Gaudium”.

  • Atrakcje turystyczne: wycieczki w wysokie Bieszczady - Tarnica, cerkiew w Łopience, Połonina Wetlińska, zapora wodna w Solinie, Polańczyk, Muzeum Przyrodniczo -  Łowieckie w Nowosiółkach, Park wodny z basenem i zjeżdżalniami w Lesku, wędrówki, spacery, ogniska, pogodne wieczory, dansing w Polańczyku,  wyciąg narciarski z możliwością wypożyczenia sprzętu, kulig - do wyboru w zależności od pory roku i chętnych rodzin.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij