Zbiórka Back to home / Powrot do domu - miniaturka zdjęcia

Back to home / Powrot do domu

Renata Czapla - awatar

Renata Czapla

Organizator zbiórki

Kochani mam na imie Renata od kilku lat mieszkam  poza granicami kraju.Niestety przyszedl taki czas w moim życiu ze bardzo pragne wrócić do Polski do domu do rodziny ,chorej mamy.Jedni mysla sobie a jest za granica to zyje jak wielka Pani,tak nie jest jedynie do czego pobyt tu mnie doprowadził to pogłębiająca sie depresja. Do tego doszly lęki i niestety inne problemy zdroworne.Prosze pomozcie mi zebrac pieniążki bym mogla wrocic i do momentu  gdy nie znajde pracy,nie dojde do siebie zebym mogla za co wesprzeć mame chora i miec na zwykłe zycie.Kto z was przechodzi depresje wie jaki to diabeł jest.Ktory przychodzi i w jednym momencie niszczy twoje życie, rodzine,swiat.Dziekuje bardzo i bardzo licze na wasze wsparcie.

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Renata Czapla - awatar

  Renata Czapla

  18.11.18
  18.11.18

  Kochani pomożecie?nie tylko rak zabija czy inne przewlekłe straszne choroby namacalne, depresja zabija człowieka, niszczy świat i wszystko wokół.Na to nie ma leku, istotne jest bliskosc i wsparcie rodziny, przyjaciół dlatego wracam do Polski do domu do mamy która potrzebuje pomocy.Musze dac rade musze byc dla niej silna.Lecz paskudna depresja mi na to nie pozwala.

Komentarze

 • Mathijas - awatar

  Mathijas

  18.11.18
  18.11.18

  Taki typ...

Renata Czapla - awatar

Renata Czapla

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Mathijas - awatar
20
Mathijas

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.