Zbiórka Immunoterapia nowotworowa - miniaturka zdjęcia

Immunoterapia nowotworowa

Zbiórka Immunoterapia nowotworowa - zdjęcie główne

Immunoterapia nowotworowa

41 529 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Lewandowska - awatar

Marzena Lewandowska

Organizator zbiórki

Nazywam się Marzena Lewandowska-Wróblewska, zbieram pieniądze na lek do immunoterapii onkologicznej mego męża Piotra Wróblewskiego. Piotr ma raka gruczołowego płuc i nadnerczy.Szansą na regres choroby jest połączenie chemii z Pembrolizumabem. Lek ten wciąż nie jest refundowany w Polsce.Piotr jest Dziennikarzem radiowym od 50 lat, rowerzystą i wspaniałym człowiekiem.

Pomoc potrzebna pilnie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.20
  09.10.20

  Powodzenia, trzymam kciuki!

 • Andrzej - awatar

  Andrzej

  27.09.20
  27.09.20

  Panie Piotrze, Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, trzymamy kciuki za pomyślną przeprowadzoną kurację fan koncertów Chatka-Blus

 • Tomasz Gawron - awatar

  Tomasz Gawron

  13.09.20
  13.09.20

  Zaszczyt. Tylko zdrowia życzyć :)

 • Florian Kapica - awatar

  Florian Kapica

  01.09.20
  01.09.20

  Dla Piotra Wróblewskiego

 • P.Z. - awatar

  P.Z.

  23.08.20
  23.08.20

  Szybkiego powrotu do zdrowia! :)

41 529 zł z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 406 osób
Wpłać teraz
 
Marzena Lewandowska - awatar

Marzena Lewandowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 406

Kacper Denarski - awatar
Kacper Denarski
10
Sasha Vors - awatar
Sasha Vors
20
angel - awatar
angel
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda - awatar
Magda
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mariusz Nagrocki - awatar
Mariusz Nagrocki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
BARBARA - awatar
BARBARA
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij