Zbiórka Stworzenie nowego miejsca :) - zdjęcie główne

Stworzenie nowego miejsca :)

1 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Luka Daemon - awatar

Luka Daemon

Organizator zbiórki

Witam. Może dobrze trafiłem zakładając tutaj zbiórkę, a może i nie ? W każdym razie jak to mówią kto nie spróbuje ten nie będzie wiedział, a co najgorsze, może żałować, że tego nie zrobił.

Moja zbiórka dotyczy mojego marzenia. Chciałbym otworzyć coś innego niż dotychczas spotykamy na muzycznych mapach wielu miast.

Zaznaczam, że prezentowane zdjęcie nie jest lokalem, jaki chcę otworzyć. Zostało pobrane z sieci dla potrzeby wypełnienia okienka jakim jest zdjęcie podczas zakładania zbiórki.

Chciałbym otworzyć lokal muzyczny i restaurację w jednym. Lokal gdzie nie będzie tylko parkiet czy wydzielona powierzchnia do tańczenia ale również scena muzyczna, na której mogłyby występować różne zespoły. A to wszystko połączone z jedzeniem :)

Są takie miejsca w Polsce jednak jest ich bardzo niewiele. Dlatego zamarzyłem sobie żeby coś takiego otworzyć, stworzyć od podstaw i dawać ludziom radość. Dać miejsce gdzie nie tylko będą mogli się bawić przy różnego rodzaju muzyce ale również usiąść spokojnie ze znajomymi i zjeść. Sala taneczna będzie wydzielona i wygłuszona, jednak przeszklona aby ludzie w restauracji mogli widzieć co się dzieje na przysłowiowym parkiecie.

Inwestycja jest duża i nie koniecznie może się udać jednak chciałbym zaryzykować.

Pieniądze ze zbiórki przeznaczę na wynajem i zaadoptowanie lokalu pod wskazany lokal.

Jeżeli zechcecie Państwo wspomóc mnie w moim marzeniu będę ogromnie wdzięczny za każdy grosz.

W końcu w Polsce jest Nas 40 milionów. Wierzę w to że 300 tys. Osób wpłaci przysłowiową złotówkę i moje marzenie się spełni J Może będzie dane Państwu odwiedzenie tego miejsca i kiedyś będziecie mogli powiedzieć „ja się dołożyłem/łam do stworzenia tego wspaniałego miejsca” :)

Pozdrawiam Serdecznie i dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie opisu mojej zbiórki :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Luka Daemon - awatar

Luka Daemon

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

marcin Słota - awatar
marcin Słota
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij