Zbiórka Wsparcie.Rolnictwa.pl - zdjęcie główne

Wsparcie.Rolnictwa.pl

211 zł  z 330 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Materka - awatar

Paweł Materka

Organizator zbiórki

KILKA CHWIL REFLEKSJI

POMAGAĆ MOŻNA NA WIELE SPOSOBÓW, TAKŻE NIEFINANSOWO. POMAGAĆ WARTO W DOBREJ SPRAWIE, KTÓRA NAS TAKŻE OBEJMUJE.

--------------------------------------------------------------------

Aby żyć zdrowo, potrzebujemy żywić się zdrowo. Przypominamy sobie dopiero, że zdrowie to dar, który należy tez szanować lecz jak daleko jesteśmy od osoby, która produkuje nam żywność. 

Rolnicy w ostatnim czasie są zmuszani do prowadzenia gospodarki, w której toksyczność żywności wykracza wielokrotnie poza normy. Taką żywność, w ogromnej części otrzymujemy w marketach wielkopowierzchniowych, które już nie mają polskiego właściciela.

Pieniądze, które zarabiamy ciężką pracę, trafiają poprzez przetwórców i supermarkety do zagranicznych kieszeni i są przeznaczane na stosowanie jeszcze większych ograniczeń i niewolniczego sterowania konsumentami i rodzimymi rolnikami i sklepami. Dlatego mamy parcie na rozwiązania, a jakie zastosujemy, od naszego zaangażowania zależy. Możemy wspierać inaczej niż organizując to wszystko, zapraszamy naturalnie do pomocy, wspólnymi siłami osiągamy te cele i doskonalimy warsztat. 

NA CO FAKTYCZNIE SIĘ SKŁADAMY?

-----------------------------------------------------------

1. Organizujemy cykle szkoleń dla rolników na trasie SZKOLENIOWO-WARSZTATOWEJ pn. „GOSPODARSTWA ŻYCIA – rozwiązania finansowe i produkcyjne dla rolnictwa polskiego”. Szczegóły na www.wsparcie.rolnictwa.pl. W ramach tych nieodpłatnych szkoleń, a w zasadzie warsztatów, będziemy na bazie wspólnych rozwiązań, przygotowywali kolejne rozwiązania i ujednolicali i poprawiali, m. in. pokażemy jak stać się prawdziwą polską rodziną, w której odpowiedzialnie się wspieramy i nie pozwalamy obcym zabierać nam zdrowia, pieniędzy i wolnego wyboru, m.in. wybierając siebie, bo rodzina jaka nie jest, zawsze bardziej dąży do jedności i razem przechodzi przez trudności.

 

2. Tworzymy i utrzymujemy sieć „SANEPIDU KONSUMENCKIEGO”, który w supermarketach już sprawdza jakość żywności, broniąc naszych praw. Już niedługo, przygotujemy projekt „POZWÓW KONSUMENCKICH”, które będą realizowały politykę „PAŃSTWO ŻYCIA”. Jesteśmy gotowi na to by i do Was pojechać, by już przygotować grunt, szczególnie jak macie także dziecko, którego choroba wynika z toksyn czy metali ciężkich, które przez miesiące lub lata w produktach były kumulowane. Lista chorób i blokad zdrowotnych na stronie INSTYTUTU ŻYWIENIA – www.instytut.zywienia.pl. Pozwy będą mogły składać także rodziny osób, których dzieci będą wykazywały w moczu podwyższony stan glifocytu. Zbierajcie paragony 😉

 

3. Łączymy siły ROLNIKÓW I KONSUMENTÓW, czyli tworzymy system współpracy ze wszystkimi bezpośrednimi i pośrednimi kanałami przepływu produktów rolnych od rodzimego rolnika do konsumenta np. mieszkańca miasta, wsi, pracownika, taksówkarza, seniora i po duchownego. 

Wszystko to w projekcie „BIZNES ŻYCIA” - biznes.zycia.pl, bo w naszym biznesie, czyli interesie jest by jak najwięcej pieniędzy trafiało do nas, m.in. przez kolejny system wymiany dóbr, zapewniający nam możliwość wymiany „BARTEROWEJ” naszych usług i produktów. To wszystko dla wszystkich osób którym w sercu leży dobro drugiego człowieka, części naszej polskiej rodziny. Naturalnie z super szybkim dowozem 😉

 

4. Projektujemy obraz i pomagamy osiągnąć świetność dla światowego programu „WIOSKI ŻYCIA” www.wioski.zycia.pl, których ma być w Polsce ponad 2500, z których każda będzie miała swoją stronę, dostęp do systemu sprzedaży produktów, przetworów, rzemiosła. Wioski będą ściśle współpracowały z rolnictwem, dzięki czemu poprzez system wsparcia i szkoleń, odbudujemy naturalne przetwory na bazie naszych rodzimych receptur, ale także będziemy korzystali z wiedzy i przepisów z innych kultur. Tu zapewnimy i zapewniamy trwałość zdrowych przetworów i podnosimy jakość życia i odporności organizmu.

 

5. Zapewniamy pomoc w zagospodarowaniu gruntów, dajemy szansę na dodatkowy zarobek wynikający ze skorzystania z programu. W tym programie m.in. doradzając technicznie i psychologicznie, z sercem i przy zachowaniu symboli życia, projektując, ale także wspierając w procesie decyzyjnym, zapewniamy dostęp do ARCHITEKTÓW ŻYCIA, którzy zaprojektują i pomogą dobrać przestrzeń nie tylko fizycznie, ale także energetycznie (m.in. przy użyciu specjalnych urządzeń). Dodatkowym i najważniejszym tu elementem, będzie nakierowanie inwestycji na SPOKÓJ, RADOŚĆ, MIŁOŚĆ, MĄDROŚĆ, BEZPIECZEŃSTWO i wiele innych uczuć, które obecnie możemy odzyskać, tzw. UCZUĆ ŻYCIA.

 

6. Wspomagamy gospodarstwa, które chcą otrzymać wsparcie finansowe na pokrycie kosztów kredytów, które w nich wmanipulowano, m.in. poprzez system bezsensownych, niszczących nasze grunty przedsiębiorstw i korporacji zagranicznych, które wymuszają stosowanie nawozów, oczywiście pochodzenia zagranicznego. Dzięki temu, że testowo, pomożemy wprowadzać na GOSPODARSTWA ŻYCIA nowe, innowacyjne sposoby naturalnej i taniej produkcji, powoli zaczniemy rozglądać się za powierzchniami na ciekawe TARGI ŻYWNOŚCI – www.targi.zywnosci.pl, które w nowoczesnych warunkach, później także w pozostałościach po sieciach sklepów zagranicznych, będzie od poniedziałku do soboty dostarczało mieszkańcom świeże produkty i przetwory.

 

7. Gwarantujemy także CERTYFIKATY ŻYCIA – www.certyfikaty.zycia.pl.dla Gospodarstw Rolnych, którzy zechcą pozwolić na zbadanie żywności przez SANEPID KONSUMENCKI,  Wszystkie GOSPODARSTWA ŻYCIA – www.gospodarstwa.zycia.pl, będą pięknie się prezentowały na MAPIE GOSPODARSTW ŻYCIA – www.mapa.gospodarstwa.zycia.pl, by kierować do sklepów i następnie do WIOSEK ŻYCIA I oczywiście naszej rodzinnej polonii w kraju i za granicą.

 ---------------------------------------------------------------

Wspólnie uda się nam też zjednoczyć Rolników, prowadzić własne spisy rolne, by wiedzieć na co i na ile Rolników stać, ale i by mieszkańcy miast mieli szansę na zmianę i wpływ na własne zdrowie. Nie prosimy zatem o datek, dofinansowanie, bo wszystkie działania podejmujemy z czystym sercem, dla każdego z nas, jedynie z wdzięcznością dla każdej osoby, która wspiera te inicjatywy, nawet jak może tylko i aż - finansowo. Bez tego osoby zaangażowane, które rzuciły często możliwość zarobkowania na rzecz, która przyznacie, warta jest każdej ceny, bo wartością jest samo życie. 

TEN DAR ŻYCIA, ENERGII KTÓRA WRACA, TAK JAK TO POCZUJE - Z SERCA I W ZAUFANIU:

  • & OPCJA SPOKOJNA W ZAUFANIU - 111 ZŁ 
  • & OPCJA CIEKAWA W ZAUFANIU – 222 ZŁ 
  • & OPCJA RADOSNA W ZAUFANIU – 333 ZŁ 
  • & OPCJA KOCHAJĄCA W ZAUFANIU – 444 ZŁ 
  • & OPCJA WDZIECZNA W ZAUFANIU – 555 ZŁ 
  • & SERCE OFIARNE W ZAUFANIU – 666 ZŁ 
  • & SERCE W ZAUFANIU JEDNOŚCI - WIĘKSZA KWOTA


  • WAŻNE - PROSIMY WYBRAĆ OPCJĘ "INNA" LUB WYBÓR Z PONIŻSZYCH MOŻLIWOŚCI (20/50/100/200/1000) - NALEŻY UWAŻAĆ BY NIE WPISAĆ KWOTY W NIE TO MIEJSCE CO POTRZEBA).


NIEZALEŻNIE OD KWOTY POMOCY, BO PRZECIEŻ KAŻDY MA INNE MOŻLIWOŚCI, BARDZO GORĄCO WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY. TO DAR SERCA I POMOC SOBIE I ROLNIKOM W KOLEJNYCH TRUDNYCH ZMAGANIACH, ALE W NASZYCH PROGRAMACH KIERUNKOWANYCH NA ZDROWIE I ŻYCIE. 

PAMIĘTAJ, ŻE MOŻESZ SIĘ WŁĄCZYĆ DO DZIAŁAŃ LUB MOŻE MASZ INNE CIEKAWE MOŻLIWOŚCI, KONTAKTY I PRZEDSIĘWZIĘCIA LUB CHĘĆ POMOCY I WZBOGACENIA TYCH CO PROPONUJEMY. TO MOŻE BYĆ TWOJE WSPARCIE, ODEZWIJ SIĘ: TEL. 512 276 835.

KAŻDA KWOTA JEST WAŻNA, PRZESYŁAJĄC JĄ Z DOBREGO SERCA, SADZISZ Z NAMI, BYŚMY WSPÓLNIE ZEBRALI PLONY. 

PIENIĄDZ JEST TYLKO ENERGIĄ I CZUJEMY, ŻE WIELE ENERGII JEST PRZEZ NAS JESZCZE DO ODKRYCIA.

BEZ DZIELENIA SIĘ ENERGIĄ, NIE DZIELIMY SIĘ TEŻ ŻYCIEM, BY NA POWRÓT MÓC GO DOŚCWIADCZAĆ, BY ŻYWIĆ SIĘ NA POWRÓT ZDROWO. MOŻE WIĘC JEST TO DOBRY POMYSŁ DLA CIEBIE TAKŻE? Z WDZIĘCZNOŚCIĄ, W RODZINNYM ZAUFANIU.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł  z 330 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Paweł Materka - awatar

Paweł Materka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
111
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij