Zbiórka Kamil walczy z glejakiem - zdjęcie główne

Kamil walczy z glejakiem

125 792 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 987 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Konczewska - awatar

Karolina Konczewska

Organizator zbiórki

EDIT 2 !!!

‼️ Kochani,

wracam do Was z aktualizacją sytuacji, ponieważ minęło już ponad pół roku od kiedy założyłam zbiórkę i chciałabym Wam po krótce opowiedzieć co się przez ten czas wydarzyło u Kamila.

6 kwietnia Kamil rozpoczął radioterapię oraz pierwszą serię chemioterapii. Obie zakończyły się 18 maja. Po niecałym miesiącu przerwy, 16 czerwca rozpoczęła się druga seria chemioterapii, która trwała do 20 czerwca. 14 lipca Kamil miał rozpocząć trzecią serię chemioterapii, natomiast lekarz postanowił wstrzymać ten termin, ze względu na problemy z żołądkiem, które zaczęły być nie do zniesienia. Kamil został więc umówiony na gastroskopię, która miała się odbyć 12 lipca, a do której finalnie nie doszło, ponieważ 9 lipca stracił przytomność i wylądował ponownie w szpitalu. Wyszedł ze szpitala 13 lipca, a po dwóch tygodniach trafił tam spowrotem, ponieważ rana na głowie nie goiła się dobrze i po konsultacjach okazało się, że konieczny jest przeszczep skóry. 27 lipca odbyła się operacja przeszczepu skóry, po której Kamil spędził w szpitalu kolejne 23 dni. Kiedy wyszedł ze szpitala, myśleliśmy, że limit złych zdarzeń został już wyczerpany, ale niestety - 30 sierpnia na kontroli okazało się, że wdało się zakażenie i Kamil musi mieć usunięty implant (w zeszłym roku z powodu zakażenia, Kamil musiał mieć usuniętą część czaszki, w której miejsce został wstawiony tytanowy implant) oraz antybiotyk podawany dożylnie. Spędził w szpitalu prawie miesiąc i z końcem września wyszedł ze szpitala. W tej chwili Kamil jest w domu i czuje się dobrze.

Podsumowując ... walczymy dalej o zdrowie Kamila. Przed nim jeszcze m.in. kontynuacja leczenia, rehabilitacja, aby mógł być tak sprawny jak przed chorobą, badania, dzięki którym możemy kontrolować sytuację zdrowotną oraz wszczepienie implantu, który uzupełni brak kości czaszki (choć nie wiemy, czy ubezpieczyciel pokryje koszty wszczepienia implantu po raz drugi. Jeśli nie, koszt takiego implantu to ok. 10 tysięcy euro).

Do tej pory bardzo nam pomogliście i z całego serca Wam dziękujemy. 

Nie zamykamy jeszcze zbiórki, ponieważ pieniądze są cały czas potrzebne, więc jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dorzucić złotówkę, będziemy bardzo wdzięczni. 

Życzę Wam wszystkim dużo zdrowia ❤️  ‼️

—————————————————————————
EDIT !!!

Kochani, dziś mija 9 dni od czasu, kiedy założyłam zbiórkę. To co tu się wydarzyło przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że w niewiele ponad tydzień zbierzemy prawie 100 tysięcy złotych. Szczerze? Kiedy ustawiałam "cel" zbiórki, nie sądziłam, że kiedykolwiek dojdziemy do tej sumy. A dziś doszło do tego, że zwiększamy cel zbiórki, ponieważ dostaję wiadomości, że szykuje się jeszcze pare inicjatyw, z których pieniądze będą przekazane na leczenie Kamila. Jesteście niesamowici! Dziękuję!!! Oby dobro, które daliście od siebie, wróciło do Was ze zdwojoną siłą ❤

_____________________________________________

Mam na imię Karolina, jestem siostrą 29-letniego Kamila.

Kamil od lipca 2015 roku mieszka w mieście Düsseldorf w Niemczech. Na codzień wiódł spokojne, normalne życie, do momentu, aż na początku 2020 roku zaczęły się pojawiać niespodziewane omdlenia, które na początku były mylnie interpretowane przez lekarzy jako choroba serca. W lipcu 2020 roku, kiedy po kolejnej utracie przytomnosci w pracy, Kamil trafił do szpitala, po szczegółowych badaniach okazało się, że ma w głowie guza. 

Diagnoza - GLEJAK astrocytoma II stopnia.

Przeszedł już 5 operacji guza mózgu i żeby kontynuować dalsze leczenie musi pozostać w Niemczech. Na 06.04.2021 Kamil ma wyznaczony termin pierwszej radioterapii. Nie wiemy jeszcze jak długo to potrwa, ale wiąże się to z ogromnymi kosztami, jakie ponosi pozostając tam. Między innymi składka na ubezpieczenie, którą musi opłacać co miesiąc, aby móc leczyć się w klinice. Niestety dużą część rachunków za kosztowne badania nie pokrywa jego ubezpieczenie i w tej chwili wszystkie koszty spadły na naszych rodziców. Jest to o tyle trudna sytuacja, że od momentu zachorowania, czyli od lipca 2020 roku, Kamil nie osiąga żadnych dochodów, ponieważ jest w 100% niezdolny do pracy, nie otrzymuje też żadnej pomocy w postaci świadczeń socjalnych i społecznych, a oszczędności, które posiadał już się wyczerpały.

Kamil jest wrażliwym, a zarazem silnym chłopakiem. Wierzymy, że uda mu się wygrać z chorobą. Dlatego zwracam się do Was z ogromną prośbą o pomoc, sami niestety nie damy rady... Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę ❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Elżbieta Jaworucka - awatar

  Elżbieta Jaworucka

  13.10.2021
  13.10.2021

  Dużo dużo zdrówka wracaj do zdrowia powodzenia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.10.2021
  07.10.2021

  Kamil życzę Ci powrotu do zdrowia i pełnej sprawności 🙏 Dużo siły i wytrwałości 💪

 • Nikt - awatar

  Nikt

  24.05.2021
  24.05.2021

  Wracaj do zdrowia!

 • Adam - awatar

  Adam

  20.04.2021
  20.04.2021

  wracaj do zdrowia zycze powodzenia

 • Dariusz Białkowski - awatar

  Dariusz Białkowski

  16.04.2021
  16.04.2021

  Zdrowiej chłopie, stań na nogi, żyj ile wlezie, wyciśnij życie jak cytrynę. Niech inni martwią się swoimi rzeczami.

125 792 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 2 987 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Karolina Konczewska - awatar

Karolina Konczewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 987

Kinga Piotrowska kos - awatar
Kinga Piotrowska kos
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk Patryk - awatar
Patryk Patryk
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij